Filter entfernen- Plated obejects and objets de vertu (252)
Schätzpreis
Gelakt tinnen kraantjeskan, 19e eeuw en serie van zeven tinnen maatkannen ...[more]
Divers pleet en zilverwerk
Divers pleet en zilverwerk ...[more]
Diverse zilveren en pleet theelepels
Diverse zilveren en pleet theelepels ...[more]
Pleet dienschaal en divers pleet bestek, w.o. Christofle en Djokjazilvereren etui ...[more]
Divers pleet en zilveren bestek
Divers pleet en zilveren bestek ...[more]
Kanten en papieren waaier, ca. 1900, een met geschilderd decor van honden en kattenkoppen ...[more]
Divers w.b. benen schaakspel en album met ansichtkaarten ...[more]
Diverse objets de vertu, w.o. ivoren greep en gouden naaldenkoker ...[more]
Twee oosterse bronsjes; Ganesh h. 13 cm. ...[more]
Twee portretminiaturen en parelmoeren toneelkijker (één reproductie) ...[more]
Divers, w.o. als malachiet geperst glas ...[more]
Diverse Oosterse sieraden
Diverse Oosterse sieraden ...[more]
Vier stuks Aziatica; Paar keramiek vormstukken, tinnen theepot en Djokjazilveren bakje ...[more]
Goedewaagen, ontwerp Jane Wichers (1895-1969), drie pijpaardewerk plaquettes, 1939, met portret
Zilveren lepelvaas en pleet sauskom. Hierbij twee boeken 'On de oude wereldzee' ...[more]
Verguld houten console, 19e eeuw h. 21,5 cm. ...[more]
Märklin, spoor 0, set met locomotief, tender, 5 wagons en rails, in originele verpakking. ...[more]
16 mm film camera, Beaulieu; type R16. Serienummer C109302. ...[more]
Film camera, 8 mm, Bolex; type H8 Reflex, Zwitserland. Met diverse hulpstukken. ...[more]
Film camera, 8 mm, Bolex; type D-8L, Zwitserland. In metalen container. ...[more]
Foto camera, Zenit ES; zgn. Photo Sniper. USSR. ...[more]
Drie verschillende 8 mm film camera's; w.o. Bolex Paillard. ...[more]
Voormalige Sovjet-Unie, scheepschronometer; 56 uurs uurwerk met snek. Cardanische ophanging in kist,
Messing sextant, ca. 1900, gesigneerd Lawrence & Mayo, London. Zgn. 'White Star pattern'. Compleet
Ebbenhouten octant, ca. 1850, gesigneerd P. A. Feathers Dundee. In bijhorende eikenhouten kist met
Ebbenhouten octant, ca. 1850, gesigneerd P. A. Feathers Dundee. In bijhorende eikenhouten kist met adreslabel. h. 31 cm. ...[more]
Platencamera, ca. 1900. Adres: Jos Pokorny, 35 x 40 cm. ...[more]
Grote ronde lederen hoedendoos, ca. 1900 diam. 46 cm. ...[more]
Drie lederen hoedendozen, ca. 1900, één met hoge hoed ...[more]
Divers matrozenpakjes, begin 20e eeuw ...[more]
Elastolin, leger, ca. 1920, bestaande uit Duitse, Engelse, Franse en Marokkaanse infanteristen,
Collectie dierentuindieren, ca. 1920, diverse materialen, o.a. hout, composiet, w.o. ijsbereren,
Collectie composiet boerderijdieren, ca. 1920, met bomen en houten hekwerk ...[more]
Beschilderd houten poppenhuis, ca. 1900, in vorm van herenhuis, met meubilair, huisraad en enkele
Beschilderd houten poppenhuis, ca. 1900, in vorm van herenhuis, met meubilair, huisraad en enkele poppen h. 57, l. 60, d. 30 cm. ...[more]
Duitsland, o.a. gemerkt Rasch, beschilderd houten speelgoeddorp, ca. 1930, bestaande diverse huizen,
Elastolin, collectie composiet bomen. Hierbij beschilderd kartonnen tegels vormend park met wegen en
Elastolin, collectie composiet bomen. Hierbij beschilderd kartonnen tegels vormend park met wegen en water ...[more]
Collectie beschilderd tinnen bomen
Collectie beschilderd tinnen bomen ...[more]
Duitsland, o.a. gemerkt Rasch, divers houten speelgoed; Kermis ...[more]
Steiff, stoffen haas, ca. 1930 l. 35 cm. ...[more]
Drie koperen beddepannen l. 92, 102 en 118 cm. ...[more]
Twee koperen steelpannen, waarvan één met deksel diam. 41 en 34 cm. ...[more]
Twee koperen poffertjespannen diam. 40 en 38 cm. ...[more]
Twee smeedijzeren slagersweegschalen
Twee smeedijzeren slagersweegschalen ...[more]
Drie messing en roodkoperen weegschalen ...[more]
Vier stuks smeedijzer, w.o. haal en wafelijzer ...[more]
Diverse vintage damestassen
Diverse vintage damestassen ...[more]
Vingtage wit suede en een slangenlederen damestas 'clutch', een Valentina ...[more]
Diverse vintage damestassen
Anoirde barometer op houten standaard, 1880, gemerkt L.J. Harri, Amsterdam ...[more]
Keramiek Madonna en reisikoon
Keramiek Madonna en reisikoon ...[more]
Paar schildpad kandelaars op ronde voet ...[more]
Filigrain koperen gesp met Egyptische motieven ...[more]
Divers kleingoed betreffende schildpadden, w.o. bureauklokje ...[more]
Venetiaanse spiegel, mandolinevormig l. 66 en br. 26 cm. ...[more]
Rechthoekige spiegel in eikenhouten lijst met verguld lijstwerk h. 78 en br. 68 cm. ...[more]
Paar gefacetteerde spiegels in rood-bruin gebeitst houten lijst naar antiek voorbeeld h. 119 cm.
Paar gefacetteerde spiegels in rood-bruin gebeitst houten lijst naar antiek voorbeeld h. 119 cm. ...[more]