Art, Antiques, Collectibles

252 items 252 items
(8 Tag(e) Verkauf)
room

Art, Antiques, Collectibles

(8 Tag(e) Verkauf)

Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Schätzpreis

bis

252 items
Per Page

Los 1172

Divers pleet

Divers pleet ...[more]

Divers pleet en zilverwerk ...[more]

Diverse zilveren en pleet theelepels ...[more]

Divers pleet en zilveren bestek ...[more]

Drie stuks tin, 19e eeuw ...[more]

Diverse wajangpoppen ...[more]

Los 1180Q

Divers pleet

Divers pleet ...[more]

Diverse Oosterse sieraden ...[more]

Ebbenhouten octant, ca. 1850, gesigneerd P. A. Feathers Dundee. In bijhorende eikenhouten kist met adreslabel. h. 31 cm. ...[more]

Divers matrozenpakjes, begin 20e eeuw ...[more]

Beschilderd houten poppenhuis, ca. 1900, in vorm van herenhuis, met meubilair, huisraad en enkele poppen h. 57, l. 60, d. 30 cm. ...[more]

Collectie beschilderd tinnen bomen ...[more]

Twee smeedijzeren slagersweegschalen ...[more]

Diverse vintage damestassen ...[more]

Divers zilver en pleet ...[more]

Keramiek Madonna en reisikoon ...[more]