Art, Antiques, Collectibles

252 items 252 items
Keine Abbildung
(8 Tag(e) Verkauf)
room

Auktionsdetails

Art, Antiques, Collectibles

(8 Tag(e) Verkauf)

Auktionstag(e)

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 0,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,60%
USt. auf den Zuschlagspreis: 20,00%

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse
bis

Kategorie

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie
252 items
Per Page
  • Liste
  • Galerie

Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen

Vier houten kistjes, 19e eeuw ...[more]

Los 1005

Diverse kistjes

Diverse kistjes ...[more]

Los 1013

Diverse bijous

Diverse bijous ...[more]

Los 1014

Diverse bijous

Diverse bijous ...[more]

Drie damestasjes, ca. 1930, met geborduurde kralen voorstellingen van bloemen, engeltjes en geometrische patronen. l. 35, 20 en 22 cm. ...[more]

Mahoniehouten theekist en noten-notenwortelhouten theekistje, ca. 1900, versierd met koperen hoekstukken. Hierbij ronde tabaksdoos. br. 18, 20 en ...

Ovale spanen doos, vroeg 19e eeuw, met decor van harspelende vrouw op rood fond en tekst rondom 'Zie Zeit zu vertreiben in der…..' 30 x 45, h. 19 ...

Twee houten sculpturen h. 50 cm. ...[more]

Duitsland, balansweegschaal, ca. 1900; met gewichtenblok in mahoniehouten kistje (incompleet). Weegschaal gemerkt Eleybold's Nachf. Coeln. br. 39...

Plateel cachepot en houten wandklok ...[more]

Los 1055

Schellekoord

Schellekoord ...[more]

Grote geelkoperen melkbus, 19e eeuw, ...[more]

Loading...Loading...