Filter entfernen- Plated obejects and objets de vertu (252)
Schätzpreis
Diverse objets de vertu, 19e eeuw, w.o. parelmoeren en schildpad doosjes ...[more]
Mahoniehouten en schildpad lepeldoos, 19e eeuw ...[more]
Drie schildpad lepeldozen en twee parelmoeren toneelkijkers, 19e eeuw (scharnieren beschadigd)
Drie schildpad lepeldozen en twee parelmoeren toneelkijkers, 19e eeuw (scharnieren beschadigd) ...[more]
Schildpad lepeldoos, 19e eeuw, met bol deksel en ivoren pootjes l. 17 cm. ...[more]
Vier houten kistjes, 19e eeuw
Vier houten kistjes, 19e eeuw ...[more]
Mahoniehouten naaikist (bovenzijde naaitafel), brievenkast en gestoken console, eind 19e eeuw
Mahoniehouten naaikist (bovenzijde naaitafel), brievenkast en gestoken console, eind 19e eeuw ...[more]
Duitsland, fluwelen album, Art Deco met koperen-emaille hoekstukken en gravering 1883-1908 ...[more]
Pleet inktstel en twee kristallen inktpotjes met zilveren dop ...[more]
Paar koperen kop en schotels, Art Deco en twee glazen bakjes, 19e eeuw, met Empire stijl bronzen
Paar koperen kop en schotels, Art Deco en twee glazen bakjes, 19e eeuw, met Empire stijl bronzen montering ...[more]
Diverse objets de vertu, w.o. China, spekstenen cachets ...[more]
Diverse objets de vertu, 19e eeuw, w.o. portretminiaturen en schildpad miniatuur muziekinstrumenten
Diverse objets de vertu, 19e eeuw, w.o. portretminiaturen en schildpad miniatuur muziekinstrumenten ...[more]
Bronzen inktpot, ca. 1900, de deksel bekroond met jachthond met gevangen konijn. br. 11 cm.
Bronzen inktpot, ca. 1900, de deksel bekroond met jachthond met gevangen konijn. br. 11 cm. ...[more]
Paar portretminiaturen op ivoor; twee portretten van dames. Gesigneerd, een in palisanderhouten
Paar portretminiaturen op ivoor; twee portretten van dames. Gesigneerd, een in palisanderhouten omlijsting. ...[more]
Vijf potretminiaturen op ivoor; o.a. Beethoven. De lijsten met ivoor en parelmoer versierd.
Vijf potretminiaturen op ivoor; o.a. Beethoven. De lijsten met ivoor en parelmoer versierd. ...[more]
Drie damestasjes, ca. 1930, met geborduurde kralen voorstellingen van bloemen, engeltjes en
Drie damestasjes, ca. 1930, met geborduurde kralen voorstellingen van bloemen, engeltjes en geometrische patronen. l. 35, 20 en 22 cm. ...[more]
Drie portretminiaren op ivoor, met portretten van Lola Montez, Mad. Elisabeth en Marie Antoinette.
Drie portretminiaren op ivoor, met portretten van Lola Montez, Mad. Elisabeth en Marie Antoinette. ...[more]
Vier portretminiaturen op ivoor, de lijsten met ivoor en parelmoer versierd. ...[more]
Mahoniehouten theekist en noten-notenwortelhouten theekistje, ca. 1900, versierd met koperen
Notenhouten architectuurmodel wenteltrap met gedraaide spijlen. h. 106 cm. ...[more]
Vijf portretminiaturen op ivoor Hierbij een potretplaatje in lijst. ...[more]
H. Albrecht, Schotte Berlin, 12-inch sterrenglobe, ca. 1880, op houten voet h. 64 cm. ...[more]
Kanten waaier, eind 19e eeuw, met benen benen ...[more]
Vruchthouten koffiemolen, 19e eeuw h. 34 cm. ...[more]
Blauw beschilderd houten mangelbak, ca. 1900. br. 90 cm. ...[more]
Ovale spanen doos, vroeg 19e eeuw, met decor en tekst 'Wolf', de rand met tulpen 23 x 39, h. 14 cm.
Ovale spanen doos, vroeg 19e eeuw, met decor en tekst 'Wolf', de rand met tulpen 23 x 39, h. 14 cm. ...[more]
Ovale spanen doos, vroeg 19e eeuw, met decor van harspelende vrouw op rood fond en tekst rondom 'Zie
Ovale spanen doos, vroeg 19e eeuw, met decor van familie aan tafel (prent) op rood fond 30 x 45,
Ovale spanen doos, vroeg 19e eeuw, met decor van familie aan tafel (prent) op rood fond 30 x 45, h. 16,5 cm. ...[more]
UDA, houten kruis, ca. 1900, zgn. 'tramp art' h. 57 cm. ...[more]
Tinnen inktpot en scheerbekken, 19e eeuw. Hierbij koperen kandelaartje ...[more]
Tinnen en koperen kraantjeskan en tinnen klepkan, 19e eeuw h. 34-42 cm. ...[more]
Paar blikken-koperen autolampen. Adres op (gelijmd) plaatje: Louis van Pyperzeel, Brussel l. 34 cm.
Paar blikken-koperen autolampen. Adres op (gelijmd) plaatje: Louis van Pyperzeel, Brussel l. 34 cm. ...[more]
Gestoffeerd koperen bijbelstandaard en koperen collectebus ...[more]
Twee houten plaquettes, wijwaterbakje en ijzeren sleutel ...[more]
Getijdenboekblad op perkament en twee centprenten 13 x 10 en 7 x 5 cm. ...[more]
Vier religieuze knipsels met aquarel, 19e eeuw, o.a. 'Reine Liebe Gott Giebe' 6 x 10 cm. ...[more]
Vier religieuze knipsels met aquarel, 19e eeuw; Heiligen. Herkomst: Pastor van Deuningen 11,5 x 6,
Vier religieuze knipsels met aquarel, 19e eeuw; Heiligen. Herkomst: Pastor van Deuningen 11,5 x 6,5 cm. ...[more]
Gestoken houten sculptuur; Christus Koning h. 77 cm. ...[more]
Gestoken houten sculptuur; Madonna met kind h. 95 cm. ...[more]
Twee houten sculpturen h. 50 cm.
Twee houten sculpturen h. 50 cm. ...[more]
Kalkstenen architectuurfragment; Steenhouwer 35 x 25 cm. ...[more]
Twee porseleinen staande poppen met beschilderde hoofden en beide met vooruitgestoken armen h. 32 en
Twee porseleinen staande poppen met beschilderde hoofden en beide met vooruitgestoken armen h. 32 en 38 cm. ...[more]
Rusland, lakwerk tondeldoosje en Oosters mes, ca. 1900, versierd met niello en blauwe glaskralen. h.
Rusland, lakwerk tondeldoosje en Oosters mes, ca. 1900, versierd met niello en blauwe glaskralen. h. 6 en 27,5 cm. ...[more]
Zwart gelakt houten eendeurs kastje, ca. 1900 glazen ovaal waarin plaatje. h. 58 cm. ...[more]
Reclamespiegel in houten lijst met reclame tekst voor Colgate. h. 82 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur, ca. 1930; Naakte jongen met katapult. Op marmeren voet h. 19 cm. ...[more]
Duitsland, balansweegschaal, ca. 1900; met gewichtenblok in mahoniehouten kistje (incompleet).
Frankrijk, messing 'bleeder', ca. 1800 voor aderlating. In kartonnen dekseldoosje. br. 4,5 cm.
Frankrijk, messing 'bleeder', ca. 1800 voor aderlating. In kartonnen dekseldoosje. br. 4,5 cm. ...[more]
Toneelkijker, twee paar lederen dameshandschoenen en plateel vaas. ...[more]
Paar koperen kandelaren en twee kleine kandelaren. ...[more]
Duitsland, houten modelschip naar 18e eeuws model. br. 61 cm. ...[more]
Plateel cachepot en houten wandklok
Plateel cachepot en houten wandklok ...[more]
Roodkoperen tulbandvorm en evenveeltjespan ...[more]
Tagus, Portugala, set van vijf roodkoperen pannen met geelkoperen grepen ...[more]
Grote roodkoperen ketel, 19e eeuw, peervormig h. 58 cm. ...[more]
Grote geelkoperen melkbus, 19e eeuw,
Grote geelkoperen melkbus, 19e eeuw, ...[more]