Filter entfernen- Plated obejects and objets de vertu (252)
Schätzpreis
Metalen sculptuur; Man met luit (beschadigd) h. 43 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur naar Picasso; Uil h. 18,5 cm. ...[more]
Divers, w.o. bestekset met porseleinen heften, pleet bestek, terrine en twee parelmoer dekseldoosjes. ...[more]
Bronzen sculptuur; Havik h. 32 cm.
Bronzen sculptuur; Havik h. 32 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur naar Rodin h. 45 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Uil op boeken h. 29 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Paard. h. 21 cm.
Bronzen sculptuur; Paard. h. 21 cm. ...[more]
Bronzen buste; man met hoge hoed, gesigneerde Elic Nodelmann. h. 32 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Staande vrouw met rozenkrans h. 43 cm. ...[more]
Wit marmeren vaas en albasten buste, de laatste gesigneerd Bertolani h. h. 23 en 28 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Ruiter te paard h. 36 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur; Kerkbouwers. Gemerkt op onderzijde. h. 18 cm. ...[more]
Aug. Moreau, gebronsd metalen sculptuur, eind 19e eeuw h. 54 c,m. ...[more]
Scheepsmodel van Spaans galjoen met beschilderde lederen zeilen. (besch.) ...[more]
Lot met tien klokvormige gewichten.
Lot met tien klokvormige gewichten. ...[more]
Bronzen vijzel met stamper; gedateerd 1607. h. 14 cm. ...[more]
Bronzen vijzel met stamper; h. 14 cm.
Bronzen vijzel met stamper; h. 14 cm. ...[more]
Twee antiek bronzen vijzels en twee houten apothekerspotten ...[more]
Speculaasplank en diverse beursjes
Speculaasplank en diverse beursjes ...[more]
Pleet wijnkoeler en twee kandelaars
Pleet wijnkoeler en twee kandelaars ...[more]
Acht messen met imitatie ivoren heften ...[more]
Pleet soepterrine, dienschaal en champagnekoeler. Hierbij drie pleetdienschalen en Frankrijk, twee
Pleet soepterrine, dienschaal en champagnekoeler. Hierbij drie pleetdienschalen en Frankrijk, twee houten textiel printblokken. ...[more]
Drie kantig ovale karaffen, ca. 1900, met gegraveerd decor en pleet montering en stoppen. h. 28 cm.
Drie kantig ovale karaffen, ca. 1900, met gegraveerd decor en pleet montering en stoppen. h. 28 cm. ...[more]
Engeland, vijfdelig pleet koffie- en theeservies met gegraveerde strik- en bladmotieven. ...[more]
Engeland, vijf dekschalen
Engeland, vijf dekschalen ...[more]
Pleet dekschaal met grove parelrand
Pleet dekschaal met grove parelrand ...[more]
Twee ovale pleet dienschalen en rond schaaltje met gekruiste banden. Hierbij ajour schaaltje
Twee ovale pleet dienschalen en rond schaaltje met gekruiste banden. Hierbij ajour schaaltje ...[more]
Gebronsd tinnen tafelspiegel, Jugenstil, de spiegel gedragen door vrouwfiguur in lang gewaad h. 46
Gebronsd tinnen tafelspiegel, Jugenstil, de spiegel gedragen door vrouwfiguur in lang gewaad h. 46 cm. ...[more]
Twintig zilveren ringen, o.a. met turkoois ...[more]
Vierentwintig zilveren ringen, o.a. met kleurstenen ...[more]
Diverse zilveren sieraden
Diverse zilveren sieraden ...[more]
Diverze zilveren sieraden en kleine objectn. ...[more]
Diverse oosterse sieraden
Diverse oosterse sieraden ...[more]
Rijtuighorloge met emaille wijzerplaat, in ronde kast, met aanwijzing van seconden ...[more]
Pathefoon in eikenhouten kist met losse metalen platen. ...[more]
Barometer en miniatuur regulateur. h. 43 en 44 cm. ...[more]
Nepal, koperlegering beeld van Boeddha Manjusri, ca. 1950. h. 41 cm. ...[more]
China, gebronsd metalen Hotei. h.
China, gebronsd metalen Hotei. h. ...[more]
India, twee albasten figuren; olifant en Punjabi krijger. h. 7 en 24 cm. ...[more]
Officierssabel en Oosters gekromd zwaard in bewerkt houten schede. L. 105 en 62 cm. ...[more]
Divers, o.a. natuurstenen, als koraal gekleurde stenen en cloisonne ei. ...[more]
Rusland, rechthoekige lakwerk dekseldoos, met beschilderde voorstelling van tsaar en gevolg.
Rusland, rechthoekige lakwerk dekseldoos, met beschilderde voorstelling van tsaar en gevolg. Gesigneerd. br. 33,5 cm. ...[more]
Rusland, rechthoekige lakwerk dekseldoos, met beschilderde voorstellingen van scenes uit het leven
India, bronzen sculptuur, 20e eeuw; Staande bodhisatva h. 50 cm. ...[more]
Bali, twee fijngestoken houten sculpturen en benen object ...[more]
Underwood Noiseless typemachine en Underwood Portable typemachine in koffer. ...[more]
Gebronsd metalen sculptuur van een staand vrouwfiguur 'Marguerite'; gemerkt Ch. Ruchot. Op houten
Gebronsd metalen sculptuur van een staand vrouwfiguur 'Marguerite'; gemerkt Ch. Ruchot. Op houten voet (beschadigd) 20 ...[more]
Houten schommelpaard. br. 100 cm.
Houten schommelpaard. br. 100 cm. ...[more]
Kolompendule, ca. 1930 in vruchtenhouten kast. h. 37,5 cm. ...[more]
Collectie boeken, o.a. Verkade ablbums ...[more]
Staande stoommachine, gemerkt Bavaria. h. 32 cm. ...[more]