Chinese schotel met decor van rivierlandschap octagonale blauw/wit Chinees porseleinen schotel met
5 kopjes en schotels serie van 5 Chinees porseleinen famille rose kop en schotels met floraal decor,
5 kopjes en schotels serie van 5 Chinees porseleinen famille rose kop en schotels met floraal decor, Qianlong, circa 1740 (7 x A/B, 2 x B, 1 x C)
8 kop en schotels en kom 8 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van lijzen en
8 kop en schotels en kom 8 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met decor van lijzen en bloemen en kom met floraal decor, 19e eeuw
Chinese laque kist Chinese laqué schrijfkist met gecontourneerd deksel, ingekeepte hoeken en lade,
grote Chinese schotel, Kangxi blauw/wit Chinees porseleinen schotel met decor van vogel en bloemen
3 Wan Li borden set van 3 Chinees porseleinen Wan Li borden met decor van vogel op rots in landschap
4 famille rose borden serie van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemen,
4 famille rose borden serie van 4 Chinees porseleinen famille rose borden met decor van bloemen, Qianlong, circa 1740, diam. 22,5 cm (2 x A, 2 x C)
4 capucijner kopjes en 5 schotels 4 Chinees porseleinen capucijner kopjes en 5 bijpassende bordjes
stel Chinese rolwagen vaasjes stel blauw/wit Chinees porseleinen 'rouleau' vaasjes met decor van
blauwe porseleinen kom blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van antiquiteiten en bloemen in
grote kanton kom grote Chinees porseleinen Kanton kom met polychroom decor van bloemen, vlinders
6 Imari borden serie van 6 Chinees porseleinen Imari borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw,
6 Imari borden serie van 6 Chinees porseleinen Imari borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (3 x A, 2 x B, 1 x C)
Chinees dekselkannetje blauw/wit Chinees porseleinen deksel met decor van lijzen, zotjes en
serie van 3 knobbelvaasjes serie van 3 blauw/wit Chinees porseleinen knobbelvaasjes met decor van
5 capucijner kopjes en 6 schotels serie van 5 Chinees porseleinen capucijner kopjes en 6 schotels
serie van 12 Chinees porseleinen borden serie van 12 blauw/wit Chinees porseleinen borden met
serie van 12 Chinees porseleinen borden serie van 12 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Kangxi, 18e eeuw, diam. 23 cm
famille rose schotel Chinees porseleinen famille rose schotel met bloemdecor, Qianlong, circa
famille rose schotel Chinees porseleinen famille rose schotel met bloemdecor, Qianlong, circa 1750, diam. 38 cm (A/B)
2 cloisonne borden stel Japanse cloisonné borden met decor van vogels en bloemen, Meiji, eind 19e
2 cloisonne borden stel Japanse cloisonné borden met decor van vogels en bloemen, Meiji, eind 19e eeuw, diam. 36 cm
1 paar Chinees Imari zoutvaten stel Chinees porseleinen Imari zoutvaatjes met decor van vogel bij
octagonale Chinese schaal blauw/wit Chinees porseleinen assiette met decor van bloemen omgeven
Chinese kom met floraal decor blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van rots met bloesemtakken
blauw/wit porseleinen kom Chinees porseleinen Kangxi kom met gecontourneerde rand en decor van
2 Kangxi schoteltjes stel blauw/wit Chinees porseleinen bordjes met floraal decor, Kangxi, circa
2 Kangxi schoteltjes stel blauw/wit Chinees porseleinen bordjes met floraal decor, Kangxi, circa 1700, diam. 16 cm (2 xc A/B)
blauwglazen flesje zeldzame bolvormige optisch geblazen blauwglazen flacon met druppelvormige noppen
Imari schotel Japans porseleinen Imari schotel met decor van bloemenvaas omgeven door florale
Japanse Imari vaas Japans porseleinen Imari vaas met decor van bamboe, vogels en bloesemtakken,
Japanse Imari vaas Japans porseleinen Imari vaas met decor van bamboe, vogels en bloesemtakken, 18e eeuw, h. 28 cm (A/B)
stel Chinese flesvazen stel balustervormige blauw/wit Chinees porseleinen flesvazen met vol
b/w Chinees porseleinen servies 58-delig blauw/wit Chinees porseleinen servies bestaande uit
4 Chinese borden stel blauw/wit Chinees porseleinen borden met decor van boer met os in landschap en
5 Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels 5 Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels met polychroom
Chinees huisaltaar Chinees spekstenen huisaltaar met voorstelling van zittende Kwan Yin op lotustroon, geflankeerd door figuren, 19e eeuw, h. 20 cm
opengewerkte Chinese kan blauw/wit Chinees porseleinen 'Linglong' kan met opengewerkte dubbelwandige
6 Chinese kop en schotels serie van 6 blauw/wit Chinees porseleinen kop en schotels met floraal
8 kop en schotels serie van 8 Chinees porseleinen famille rose kop en schotels met decor van engel
opengewerkt Chinees kommetje blauw/wit Chinees porseleinen kommetje met opengewerkte wand en
4 melk en bloed borden 4 Chinees porseleinen borden met melk en bloed decor van bordspelende dames
2 Lotus borden stel lotusvormige Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor,
2 Lotus borden stel lotusvormige Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, circa 1740, diam. 23 cm (1 x A, 1 x B)
stel famille rose borden stel Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong,
stel famille rose borden stel Chinees porseleinen famille rose borden met floraal decor, Qianlong, circa 1750, diam. 23 cm (2 x A)
5-delig kaststel 5-delig Chinees porseleinen famille rose kaststel met decor van hanen en florale
Chinese Wucai vaas Chinees porseleinen Wucai vaas met doorlopend decor van figuren in interieur,
Chinese Wucai vaas Chinees porseleinen Wucai vaas met doorlopend decor van figuren in interieur, transition periode, circa 1650, h. 33 cm (D)
stel Chinese flesvazen stel balustervormige blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes met decor van
draak schotel Chinees porseleinen schotel met famille verte decor van draak, 17e eeuw, diam. 33
draak schotel Chinees porseleinen schotel met famille verte decor van draak, 17e eeuw, diam. 33 cm (C)
Kanton dekselvaas Chinees porseleinen Kanton dekselvaas met decor van figuren en bloemen in
Kanton dekselvaas Chinees porseleinen Kanton dekselvaas met decor van figuren en bloemen in cartouches, 19e eeuw, h. 32 cm (1 x A, 1 x B)
Chine de commande dekselpot Chinees porseleinen dekselpot met encre-de-chine decor van Europees
Chine de commande dekselpot Chinees porseleinen dekselpot met encre-de-chine decor van Europees dorpje, Qianlong, 18e eeuw, h. 11 cm (2 x A)
Chine-de-commande kop en schotel met Apollo Chinees porseleinen famille rose kop en schotel met
Chinese vaas Chinees porseleinen siervaas met polychroom decor van krijgers en voorname figuren,
Chinese vaas Chinees porseleinen siervaas met polychroom decor van krijgers en voorname figuren, vermoedelijk circa 1900, h. 43 cm (A)
Yixing trekpotje meloenvormig Chinees terracotta Yixing trekpotje met rozetvormige knop, 19e eeuw,
Yixing trekpotje meloenvormig Chinees terracotta Yixing trekpotje met rozetvormige knop, 19e eeuw, h. 8 cm (1 x A, 1 x B)
stel Chinese kommen stel octagonale blauw/wit Chinees porseleinen kommen met op de buitenkant een
Kangxi theebus met zilveren dop blauw/wit Chinees porseleinen theebus met floraal decor, Kangxi,
Chinese famille rose schotel Chinees porseleinen famile rose schotel met decor van bloemen,
Chinese famille rose schotel Chinees porseleinen famile rose schotel met decor van bloemen, Qianlong, circa 1740, diam. 39 cm (B)
Chinese kop en schotel, Chine-de-commande Chinees porseleinen famille rose kop en schotel met
lot capucijner porselein set van 12 kopjes en 5 schotels met famille rose decor op capucijner fond
klapmustkom Chinees porseleinen Wan Li klapmuts kom met decor van vaas met vruchten omgeven door
klapmustkom Chinees porseleinen Wan Li klapmuts kom met decor van vaas met vruchten omgeven door vakverdeling, ca. 1600, diam. 22,5 cm. (A)
blauw witte kom Chinees porseleinen 'kraaikom' met voorstelling van kraai op rots en vogels,
3 Chinese dekselkommen met vlinders, 19e eeuw serie van 3 Chinees porseleinen dekselkommen met
antieke martavaan antieke beschilderde aardewerk martavaan versierd met Chinese karaktertekens
3 Chinese borden serie van 3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e
3 Chinese borden serie van 3 blauw/wit Chinees porseleinen borden met floraal decor, Qianlong, 18e eeuw, diam. 23 cm (3 x A)
3 famille verte borden serie van 3 Chinees porseleinen famille verte borden met decor van bloemen,