1150
3 Chinese dekselkommen met vlinders, 19e eeuw serie van 3 Chinees porseleinen dekselkommen met
- 1217 KR Hilversum
3 Chinese dekselkommen met vlinders, 19e eeuw
serie van 3 Chinees porseleinen dekselkommen met polychroom decor van vlinders op gele ondergrond, Guangxu, 19e eeuw, h. 8 cm (5 cx A, 1 x C)
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands