1085
opengewerkte Chinese kan blauw/wit Chinees porseleinen 'Linglong' kan met opengewerkte dubbelwandige
- 1217 KR Hilversum
opengewerkte Chinese kan
blauw/wit Chinees porseleinen 'Linglong' kan met opengewerkte dubbelwandige romp en floraal decor, Kangxi, 1e kwart 18e eeuw, h. 22,5 cm (1 x B, 1 x haarlijntje) -deksel vermoedelijk afkomstig van vergelijkbare kleinere kan-
opengewerkte Chinese kan
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands