1061
Chinese kom met floraal decor blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van rots met bloesemtakken
- 1217 KR Hilversum
Chinese kom met floraal decor
blauw/wit Chinees porseleinen kom met decor van rots met bloesemtakken en vogels, Kangxi, laatste kwart 17e eeuw, diam. 20 cm (haarlijn)
Chinese kom met floraal decor
Art, Antiques, Collectibles
Koninginneweg 25
- 1217 KR Hilversum
NL
Netherlands