- Item Type
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'De Grote Kerk van Veere', gesigneerd r.o., pastel. Afm.
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'De Grote Kerk van Veere', gesigneerd r.o., pastel. Afm. 61 x 46 cm.
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'Bomschuiten op zee', gesigneerd l.o., marouflé. Afm. 37 x
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'Bomschuiten op zee', gesigneerd l.o., marouflé. Afm. 37 x 58 cm.
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'Markt in Veere', gesigneerd l.o., doek. Afm. 54,5 x 68 cm.
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'Carrousel te Parijs', gesigneerd r.o., doek. Afm. 50 x 52
Willem F.A.I. Vaarzon Morel (1868-1955) 'Carrousel te Parijs', gesigneerd r.o., doek. Afm. 50 x 52 cm.
Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Brug bij Veere', gesigneerd l.o., doek. Afm. 60 x 50 cm.
Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Zandafgraving bij Veere', gesigneerd r.o., doek. Afm. 31 x 39 cm.
Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Zicht op de Grote Kerk te Veere vanuit de Kapellestraat', gesigneerd l.
Dirk Jan Koets (1895-1956) 'Gezicht op Veere', gesigneerd l.o., marouflé. Afm. 37,5 x 40,5 cm.
Gerard Jacobs (1865-1958) 'De Vismarkt te Middelburg', gesigneerd r.o., doek. Afm. 40,5 x 56 cm.
Gerard Jacobs (1865-1958) 'Aangemeerde bomschuit', gesigneerd r.o., board. Afm. 44 x 36 cm.
'Gezicht op Goes', verso 'Getekend door D Koning', aquarel. Afm. 45 x 66 cm.
Elsbeth de Kuyper - Rijken (1954-) 'Stilleven met comfoor en een kan', gesigneerd en gedateerd
Elsbeth de Kuyper - Rijken (1954-) 'Stilleven met comfoor en een kan', gesigneerd en gedateerd 2003 r.o., doek. Afm. 40 x 50 cm.
Piet Rijken (1915-2001) 'Schelpen', gesigneerd r.o., potloodtekening. Afm. 12,5 x 24,5 cm.
Elsbeth de Kuyper - Rijken (1954-) 'Stilleven met peren, zaadfles en aardewerk kan', gesigneerd en
Elsbeth de Kuyper - Rijken (1954-) 'Stilleven met peren, zaadfles en aardewerk kan', gesigneerd en gedateerd 2006 r.o., doek. Afm. 80 x 100 cm.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Gezicht op Westkapelle', gesigneerd l.o., gouache. Afm. 22
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Gezicht op Westkapelle', gesigneerd l.o., gouache. Afm. 22 x 29 cm.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Haven van Veere', gesigneerd r.o., gedoubleerd. Afm. 60
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Haven van Veere', gesigneerd r.o., gedoubleerd. Afm. 60 x 50 cm.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Bloesem bij Veere', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 40
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Bloesem bij Veere', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 40 cm.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Gezicht op Zoutelande', gesigneerd en gedateerd 1925 r.o.,
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Gezicht op Zoutelande', gesigneerd en gedateerd 1925 r.o., paneel. Afm. 40,5 x 45 cm.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Annahofje te Middelburg', gesigneerd en gedateerd 1922 r.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Annahofje te Middelburg', gesigneerd en gedateerd 1922 r.o., gouache. Afm. 35 x 30 cm.
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Mourie aan het houthakken', gesigneerd en gedateerd '34
Alphonsus Josephus van Dijck (1894-1979) 'Mourie aan het houthakken', gesigneerd en gedateerd '34 l.o., board. Afm. 39 x 44 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Abstracte compositie', gesigneerd en gedateerd '34 r.o., doek. Afm. 90
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Abstracte compositie', gesigneerd en gedateerd '34 r.o., doek. Afm. 90 x 65 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Bloemstilleven', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 26,5 x 19,5 cm.
Reimond Kimpe (1885-1970) 'Veere', gesigneerd en gedateerd '33 l.o., gouache. Afm. 31 x 40 cm.
Marie Wermuth (1958-) Bronzen sculptuur 'Witness 1', gemonogrammeerd M.W. Nummer 1/8, gedateerd
Renato Santarossa (1943-) 'Modulo', gesigneerd en gedateerd 1991, glazen lensvormige schaal. Diam.
Renato Santarossa (1943-) 'Modulo', gesigneerd en gedateerd 1991, glazen lensvormige schaal. Diam. 51 cm.
Marie Wermuth (1958-) Bronzen sculptuur 'Witness 2', gemonogrammeerd M.W. Nummer 2/8, gedateerd
Jan Cornelis Snoeck (1927-2018) Keramiek sculptuur van een kop met twee gezichten. H. ca. 45,5 cm.
Gino Vistosi (1925-1980) Glazen 'Ghost' lamp. Italië, jaren '60. H. ca. 39 cm.
Jaap Nanninga (1904-1962) 'Licht en Kleur', gesigneerd en gedateerd '44 r.o., doek. Afm. 79 x 59
Jaap Nanninga (1904-1962) 'Licht en Kleur', gesigneerd en gedateerd '44 r.o., doek. Afm. 79 x 59 cm.
Gerrit Benner (1897-1981) 'Ruiter in het bos', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 32 x 48,5
Gerrit Benner (1897-1981) 'Ruiter in het bos', gesigneerd r.o., gemengde techniek. Afm. 32 x 48,5 cm.
Jan te Wierik (1954-2002) 'Moderne compositie', gesigneerd en gedateerd '87 r.o., olieverf/acryl
Jan te Wierik (1954-2002) 'Moderne compositie', gesigneerd en gedateerd '87 r.o., olieverf/acryl op doek. Afm. 29 x 35 cm.
Gustave Asselbergs (1938-1967) 'Abstract', gesigneerd r.o., gemengde techniek op doek. Afm. 130 x
Gustave Asselbergs (1938-1967) 'Abstract', gesigneerd r.o., gemengde techniek op doek. Afm. 130 x 100 cm.
Willem Hussem (1900-1974) 'Compositie', gesigneerd en gedateerd '59 r.o., doek. Afm. 57,5 x 90 cm.
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Dag en nacht', februari 1938, gesigneerd l.o. en 'eigen druk'
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Zon en maan', gesigneerd l.o. en 'eigen druk' r.o., april 1948,
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Omhulsel', gesigneerd l.o. en 'eigen druk' r.o., mei 1955,
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Band', gesigneerd en '11/40' l.o., april 1956, litho. Afm. 25,3
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Modderplas', gesigneerd l.o., 'eigen druk' r.o., februari 1952,
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Bevrijding', gesigneerd en '15/40' l.o., april 1955, litho.
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Nieuwjaarswens, Nederlandsche ExLibris-Kring 1 Jan. 1947, '
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Nieuwjaarswens, L(ily). en K(arel). Asselbergs 1951', Breda,
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) 'Nieuwjaarswens 1949, L. en K. Asselbergs', gesigneerd l.o.,
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Verblifa blikje naar ontwerp van M.C. Escher, een jubileum
Jan van der Heyden (1637-1712) 'De brand in het Oude Stadhuis van Amsterdam', niet gesigneerd,