- Item Type
Zilveren miniatuur bekertje, met zes-lobbige voet en steel in de vorm van drie griffioenen. Cuppa
Zilveren kurkentrekker, geribd model. Mt. onduidelijk, 19e eeuw. Tot. gew. ca. 16 g. L. 8,5 cm.
Zilveren dekselpot met twee handgrepen, versierd met acanthusbladeren. Mt. James Garrard, London.
Ovaal zilveren dienblad met opengewerkte zijkant, versierd met parelrand. Mt. Diederik Wilhelm
Een ovaal zilveren melkkan, versierd met parelranden. Mt. Pierre Hyacinth Laruelle, Amsterdam. Jl.
Een ovaal zilveren melkkan, versierd met parelranden. Mt. Pierre Hyacinth Laruelle, Amsterdam. Jl. 1803. Gew. 140 g. H. 14,5 cm.
Groot vierkant zilveren cabaret met randversiering van acanthusbladeren. Mt. Onduidelijk. Winkeliers
Spiegel met zilveren lijst. Rusland, Moskou, 1815. Afm. 31,5 x 25,5 cm.
Zilveren geboortelepel met bekroning van de wijsheid. Achterkant lepel met inscripties o.a. 1753,
Zilveren ovale brandewijnkom, versierd met floraal relief decor, en platte handgrepen. Mt. Obbe
Zilveren miniatuur olie-en azijnstel. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam. Jl. 1742. H. 4 cm.
Zilveren miniatuur olie-en azijnstel. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam. Jl. 1742. H. 4 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren kandijtafeltje met reliëfdecor van engelhoofdjes en florale motieven. Staande op driepoot
Zilveren lodereindoosje in de vorm van een mand, deksel versierd met fruit. Mt. Dirk Hendrik
Driehoekig zilveren lodereindoosje met op het deksel een figuur met dieren en huis, zijkanten met
Zilveren miniatuur groente emmer. Mt. Frederik van Strant, Amsterdam. Begin, 18e eeuw. H. 6,5 cm.
Zilveren miniatuur groente emmer. Mt. Frederik van Strant, Amsterdam. Begin, 18e eeuw. H. 6,5 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren miniatuur schommelwieg met 'gevlochten' zijkanten. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam.
Zilveren miniatuur schommelwieg met 'gevlochten' zijkanten. Mt. Arnoldus van Geffen, Amsterdam. 1728-1769. Gew. ca. 45 g. L. 7 cm. H. 5 cm.
Zilveren miniatuur inktstel, met twee losse potjes. Handgreep in takvorm. Mt. Jan Bonket, Amsterdam.
Zilveren miniatuur schooltas, handgreep in gotisch motief. Schuifdeksel versierd met een liggend
Zilveren miniatuur ketel, aanzetten handgreep versierd met maskers. Ongekeurd, 18e eeuw. H. 4,5
Zilveren miniatuur ketel, aanzetten handgreep versierd met maskers. Ongekeurd, 18e eeuw. H. 4,5 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Zilveren miniatuur brandewijnkom. Mt. zes-puntige ster. 18e eeuw. H. 2 cm. Provenance: Dhr. J. de
Zilveren miniatuur brandewijnkom. Mt. zes-puntige ster. 18e eeuw. H. 2 cm. Provenance: Dhr. J. de Bree (1916 - 1996).
Een zilveren rechthoekige breipenhouder, versierd met floraal reliëf en gravédecor. Amsterdam, 18e
Een zilveren rechthoekige breipenhouder, versierd met floraal reliëf en gravédecor. Amsterdam, 18e eeuw. L. 18 cm.
Stel zilveren broekstukken, Walcheren. 19e eeuw. Diam. 9,5 cm.
Zilveren broekstukken met decor van Salomons oordeel. Zuid-Beveland, 19e eeuw. Diam. 5,5 cm.
Stel 14-kt gouden torenspelden met parel. Walcheren. L. 10,5 cm. Tot. gew. ca. 13,8 g.
Vier-rijig bloedkoralen collier met 18-kt gouden slot bezet met bloedkoraal. Axelse dracht. Diam.
Vier-rijig bloedkoralen collier met 18-kt gouden slot bezet met bloedkoraal. Axelse dracht. Diam. ca. 7,5 - 9,1 mm. Tot. gew. ca. 233 g. L. 51 cm.
Zes-rijig bloedkoralen collier met 18-kt gouden slot bezet met bloedkoralen. Diam. ca. 8,2 - 9,4 mm.
Vijf-rijig granaten collier met 14-kt gouden slot bezet met granaten. Walcheren.
18-kt gouden collier met honingraadpatroon. Gew. ca. 48 g.
Drie-rijig cultive parelcollier met zilveren en gouden slot bezet met drie grotere roosgeslepen
Zes-rijig parelcollier met 18-kt gouden slot bezet met briljant geslepen diamanten. Diam. ca. 3,5
Zes-rijig parelcollier met 18-kt gouden slot bezet met briljant geslepen diamanten. Diam. ca. 3,5 mm. Tot. gew. ca. 47,5 g.
14-kt witgouden collier met hanger, bezet 13 briljant geslepen diamanten, tot. ca. 0.86 ct. en een
14-kt witgouden collier met hanger, bezet 13 briljant geslepen diamanten, tot. ca. 0.86 ct. en een cultivé parel. Tot. gew. ca. 11,2 g.
Beneden wettelijk goud gehalte schakelarmband bezet met zeven granaten. Tot. gew. ca. 18 g.
14-kt gouden schakelarmband met iedere schakel bezet met een parel. L. 18,5 cm. Tot. gew. ca. 27,8
14-kt gouden schakelarmband met iedere schakel bezet met een parel. L. 18,5 cm. Tot. gew. ca. 27,8 g.
18-kt witgouden entouragering, centraal bezet met een blauwe saffier, geflankeerd door 12 diamanten.
18-kt witgouden entouragering, centraal bezet met een blauwe saffier, geflankeerd door 12 diamanten. Maat 15-3/4 en 50. Tot. gew. ca. 4,6 g.
14-kt gouden en zilveren ring, bezet met een roosgeslepen peer-vorm diamant, geflankeerd door 11
14-kt gouden en zilveren ring, bezet met een roosgeslepen peer-vorm diamant, geflankeerd door 11 diamanten. Maat 18-1/4 en 57,5. Tot. gew. ca. 3 g.
14-kt gouden hanger bezet met een peervormig geslepen roosdiamant van ca. 0.50 ct. L. 1,5 cm.
Stel 18-kt witgouden oorbellen bezet met turqoise en briljanten. Gesign. Pomellato, "Capri". Tot.
18-kt gouden schakelarmband met vast middenstuk, bezet met groene steen. L. 15,5 cm. tot. gew. ca.
18-kt gouden schakelarmband met vast middenstuk, bezet met groene steen. L. 15,5 cm. tot. gew. ca. 41 g.
14-kt witgouden rijring bezet met een briljant van ca. 0.59 ct. en twee blauwe saffieren tot. ca.
14-kt witgouden rijring bezet met een briljant van ca. 0.59 ct. en twee blauwe saffieren tot. ca. 1.13 ct. Maat 16-3/4 en 53. Tot. gew. ca. 2,1 g.
Ketting met gouden en zilveren hanger, bezet met 13 diamanten. Tot. gew. ca. 3,5 g.
Stel zilveren en gouden oorhangers met strikvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. L. 5,5 cm.
Stel zilveren en gouden oorhangers met strikvorm, bezet met roosgeslepen diamanten. L. 5,5 cm. tot. gew. ca. 22 g.
18-kt gouden filligrain strikboche, centraal bezet met een bolsjewiek geslepen diamant van ca. 1.
Stel 18-kt gouden schelp oorbellen, bezet met schelp, goud en citrine. Gesign. Steltman. Tot. gew.
Stel 18-kt gouden schelp oorbellen, bezet met schelp, goud en citrine. Gesign. Steltman. Tot. gew. ca. 23,8 g.
14-kt gouden bootjescollier bezet met granaten. Tot. gew. ca. 26,6 g. L. 35,5 cm.
14-kt gouden schakelarmband. Tot. gew. ca. 32,5 g.
14-kt gouden staafbroche bezet met een bolsjewiek geslepen diamant van ca. 1.00 ct. Tot. gew. ca.
14-kt gouden staafbroche bezet met een bolsjewiek geslepen diamant van ca. 1.00 ct. Tot. gew. ca. 5,4 g.
14-kt witgouden schakelarmband met vast middenstuk met florale vormgeving. Centraal bezet met drie
14-kt gouden schakelcollier met in het midden bezet met granaten en simili. L. 38 cm. Tot. gew.
14-kt gouden schakelcollier met in het midden bezet met granaten en simili. L. 38 cm. Tot. gew. ca. 21,1 g.
Cultivé parelcollier met 14-kt witgouden slot bezet met 12 briljant geslepen diamanten. Atelier
18-kt witgouden collier bezet met ca. 213 briljant geslepen diamanten. Tot. ca. 3.28 ct. Gesign.
Pieter Gerritsz van Roestraten (1630-1698) Toegeschreven aan, 'Stilleven met bokaal met blazen,
Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een vrouw. Buste naar links, in zwart kostuum met wit kapje
Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) 'De brief', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 22 x 16
Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) 'De brief', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 22 x 16 cm.
Paulus Moreelse (1571-1638) Toegeschreven aan, 'Moeder en kind, afgebeeld als Venus en Amor',
Johannes Bosboom (1817-1891) 'Kerkinterieur met graftombe', gesigneerd l.o., sepia. Afm. 27 x 17,5
Johannes Bosboom (1817-1891) 'Kerkinterieur met graftombe', gesigneerd l.o., sepia. Afm. 27 x 17,5 cm.
Anthonie Erkelens (1774-1804) 'Riviergezicht met molen en vissers in een bootje', gesigneerd l.o.,
Anthonie Erkelens (1774-1804) 'Riviergezicht met molen en vissers in een bootje', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 15,5 x 20,5 cm.
Kees van Dongen (1877-1968) 'Molengezicht', gesigneerd r.o., twee potloodtekeningen. Afm. 8 x 10