GUSTAV RUDBERG
Oljemålning på duk. "Backafall", motiv från Ven. Signerad Rudberg. 57x81 cm. Obetydliga repor.
ULLA PROCOPÉ, TERRIN
Keramik. Arabia, "Valencia". Märkt undertill. Bredd 31 cm.
PRYDNADSKUDDAR, FEM ST
En kudde "Cats on Books" från Fornasetti. Största mått ca 50x50 cm. En kudde saknar innerkudde. En kudde blekt på baksidan.