Special Section of Beatles and POP Memorabilia

1253 items 1253 items
Auction closed (3 day sale)
room Sprundel

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

to

  • Sale Section
1253 items
Per Page

Een groot lot diverse porseleine sculptuurtjes, waaronder Hochst. Duitsland, 20e eeuw.

Een lot divers glaswerk waaronder George Davidson & Co en Val Saint Lambert. ...[more]

Een porseleinen figuur van een moeder met kind, gemerkt Lladro. Spanje, eind 20e eeuw.

Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.

Een porseleinen groep van vier figuren bij een kampvuur personificatie van de winter. Dresden, eind 19e eeuw.

Charles Catteau voor Boch Frres KŽramis. Een aardewerk art decor vaas met floraal decor.

Een pre-columbiaans (stijl) aardewerk schenkkan in de vorm van een fabeldier. Zuid Amerika.

Een biscuit groep van een jongedame en heer, getekend F.Roger. Frank, 1e helft 20e eeuw.

Een set porseleinen borden, decor Inalterable.Gemerkt Christofle, Frankrijk eind 20e eeuw.

Een zilveren natfruitschep 20e eeuw en een comp™telepel gegraveerd. 19e eeuw. circa 90 gram.

Een zilveren zuurvorkjes (2x) en een zilveren kroketschep alle met knop op steel. circa 55 gram.

Een zilveren 12-kantig Sterling presenteer schaaltje (Roelof Citroen). Circa 130 gram.

Een zilveren heren vestzak horloge, OMEGA met zilveren deels ni‘llo chatelaine 19e eeuw.

Een roomstel van geslepen kristal met zilveren monturen. Daarbij een zilveren suikerschepje.

ƒen zilveren sculptuur van een steigerend paard op ovaal basement van groen marmer.

Zilveren opengewerkt bonbonmandje met parelrand , Hoogteiling A.A & Presburg A. Haarlem (1919-1932), 103,4 gr. ...[more]

Zilveren opengewerkt bonbonbakje 3e gehalte, een dragee bakje met parelrand en een theezeef Holland, 20e eeuw. 60 gram.

Zilveren 3-delig zuurstel enkel filet, natzuur, sardien en vork Begeer 1e gehalte 1916, 84,4 gr.

Zilveren dessertcouvert gravŽ J.H.Tarner Amsterdam (1840-1879) 1865 en zilveren gravŽ schep 1860, 74,6 gr.

Zilveren servetring, een vingerdoekring en twee servet knijpertjes met ketting. 58,2 gr.