Special Section of Beatles and POP Memorabilia

1253 items 1253 items
Auction closed (3 day sale)
room Sprundel

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-397)
  • ( Lots: 4000 - 4034)
  • ( Lots: 1300 - 1657)
  • ( Lots: 3000-3072)
  • ( Lots: 800-889)
  • ( Lots: 500-542)
  • ( Lots: 1700-1860)
  • ( Lots: 2200-2296)

  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST
  • 10:00 CEST - 16:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 35.40%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

to

  • Sale Section
1253 items
Per Page

Een lot porseleinen snuff bottles met diverse scnes, op vruchten houten perzikvormige stellage. China, 20e eeuw.

Een vaas in "gild fleck" Pekingglas gedecoreerd met waardenheden. China, 20e eeuw.

Een lot van twee schellekoord hangers van porselein met messing montuur. China, 19e eeuw.

Een set grote porseleinen balustervazen gedecoreerd met vogels in een boom. Japan, 19e eeuw.

Een Japans bronzen scultuur van een kraanvogel met kroon om de hals, een lotusblad vasthoudend.

Een gecraqueleerde Nanking vaas gedecoreerd met bloesemtakken. China, eind 19e eeuw.

Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.

Een Phallus "Penis" van jade?, vruchtbaarheids symbool "Palad khik". China, 20e eeuw.

Een sierplant vervaardigd in jade in celadon pot. China, 20e eeuw. (bladeren missend).

Een set porseleinen balustervazen met drakendecor, gemerkt Kangxi. China, 19e eeuw.

Een porseleinen famile rose figuur van Fu Xing, gemerkt aan onderzijde. China, midden 20e eeuw.

Een lot van 3 porseleinen bordjes waaronder met melk en bloed. China, 18e/19e eeuw.

Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.

Een set van 5 porseleinen Japanse laag model kop en schotels met karakter teksten met 6-karaktermerk. Japan, 19e eeuw.

Een porseleinen roombordje met zilveren grepen en zilveren voet. China, Qianlong, zilvermonturen 19e eeuw.