Fine Arts & Antiques

1368 items 1368 items
Auction closed (3 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-500)
  • ( Lots: 501-1000)
  • ( Lots: 1001-1370)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Item Type
1368 items
Per Page

Chine de commande 18th C. Chine de commande, 18e eeuw. H 15 cm

Art Deco table lamps one Schneider. 1 lamp gemerkt Schneider. H 32.5 - 34 cm

Lot 1206

Art Deco lamps

Art Deco lamps Een lot met 2 Art Deco lampen. H 25 - 27 cm

Lot Daum glassware Een lot met Daum glaswerk. Dia 9.5 - 17.5 - 29.5 cm

Val Saint Lambert caraf and 2 glasses Een groen kristallen karaf met 2 glazen van Val Saint Lambert. H 17.5 - 40.5 cm

16 uranium glasses 16 uranium glazen. H 10.5 cm

2 African figures 1 Bembe, religious colonial. 2 Afrikaanse figuren. 1 Bembe figuur, religieus koloniaal. H 35.5 - 40.5 cm

A collection of fossils and corals Een verzameling fossielen en koraal.

Musical instruments tuba and horn Een Tuba en een hoorn. L 41 - 48 cm

17/18thC grape, Nurenberg 17/18e-eeuwse grape, Neurenberg. H 17 Dia 22.5 cm

French grape ca 1700 and an English pan Een Franse grape ca 1700 en een Engelse pan. H 24 - 17 cm

A Lot of miscellaneous items a.o.trowel Eglise Saint Francois Xavier Bukavu. O.a. troffel Eglise Saint Francois Xavier Bukavu. H 11 - 13.5 cm

Belgian glassware press papier Ornamental blown glass, circa 1870 - 1880. Belgisch siergeblazen glas, circa 1870 - 1880. 60-80

Neo Gothic chandelier A Neo Gothic brass chandelier. Een neogotische koperen kroonluchter. H 26 Dia 32 cm

Violin Léon Mougenot-Gauche violin, violin case and 2 bows. Viool Léon Mougenot-Gauche. Viool met 2 strijkstokken en kist. 58.5 cm

Large copper vases with Indian inscriptions Grote koperen vazen met Indiase inscripties. H 168 cm

A collection of globes with Vieux Paris Een verzameling van globes (met Vieux Paris porselein). H 45 - 52 cm

A collection of 6 globes Een verzameling van 6 glazen globes. H 40 - 54 cm

René Barbaix (1909-1966) Watercolor painting. Signed and dated '78. Aquarel, gesigneerd en gedateerd '78. 38 x 48 cm

Roger Raveel (1921-2013) wine collectibles. Wijn verzamelobjecten van Roger Raveel.

Gabriel Pauw De (1924-2000) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Alfred T. Bastien (1873-1955) Pond in a castle park. Oil on panel. Vijver in een kasteelpark. Olieverf op paneel. 44 x 30.5 cm

Charles Rousseau (1862-1916) Pastel, signed and dated 1992. Pastel, gesigneerd en gedateerd 1992. 61 x 46.5 cm

Mathilde Du Monceau De Bergendael (1875-1952) Beguinage. Oil on canvas, signed. Begijnhof. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 98 cm

Alfred Ost (1884-1945) Ink drawing, signed and dated '43. Inkttekening, gesigneerd en gedateerd '43. 39.5 x 49 cm (3x)

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren zeventig. 38 x 48 and 37 x 44 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramic tiles studio Ardeco Gent. Vintage keramische tegels. 9 x 9 cm (5x)

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren zeventig H 9.5 - 37 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 9 - 19 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramic wall sculpture seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek wandsculptuur jaren 70. 25 x 82.5 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramic seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren zeventig. 24.5 x 55 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 46 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 45 - 58.5 cm

Albert Steeman ceramic plate Albert Steeman. Bord in keramiek. Dia 40 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 15 - 27 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 27.5 - 50 cm

Etienne Verhellen (1937) Ceramic sculpture, signed. Sculptuur in keramiek, gesigneerd. H 48.5 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 26.5 - 34 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 27 - 36 cm

Studio Ardeco Ghent Vintage ceramics seventies Studio Ardeco Gent. Vintage keramiek jaren 70. H 72 cm

Paul Van Gyseghem (1935) Metal sculpture with stove black patina. Metalen sculptuur met kachel zwarte patina. H 115 W 136 D 36 cm

Bronze mask sculpture Not signed. Een brons sculptuur Masker, niet gesigneerd. H 47 cm (incl. the base)

Wooden Saint Bretagne France 17th C. Houten heiligenbeeld Bretagne Frankrijk, 17e eeuw. H 137 cm ...[more]

Pair of baroque angels Een paar barrokke engelen. H 49 and 51 cm

Pipe clay crucifix Kruisbeeld in pijpaarde. H 42 cm (chirst) 87 x 57 cm (the frame)

religious stained glass windows Religieuze glasramen. 29.5 x 20.5 and 39.5 x 36.5 cm

3 religious frames in pipe clay 3 religieuze kadertjes in pijpaarde. H 14 - 15.5 cm (frames)

Perignem ceramics child's head Perignem keramiek. Een kinderkopje. 22 x 34 x 6 cm

Rogier Joseph Vandeweghe (1923) Perignem ceramics. Keramiek, Perignem. H 42 cm

Lot 1261

Royal Dux

Royal Dux shell with child, marked on the bottom. Royal Dux porselein. Een kind in een schelp, onderaan gemerkt. H 28.5 cm

Armand Rassenfosse (1862-1934) Etching, signed in the plate and dated 1933. Ets, gesigneerd in de plaat en gedateerd 1933. 25.5 x 21 cm