Fine Arts & Antiques

1368 items 1368 items
Auction closed (3 day sale)
room Gent

Fine Arts & Antiques

Auction closed (3 day sale)

  • ( Lots: 1-500)
  • ( Lots: 501-1000)
  • ( Lots: 1001-1370)

  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 14:00 CEST - 18:00 CEST
  • 10:00 CEST - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

  • Item Type
1368 items
Per Page

Karel Appel (1921-2006) Lithograph 29/150. Signed in pencil. Lithografie 29/150. Gesigneerd in potlood. 92.5 x 60.5 cm

Pol Bury (1922-2005) Litograph 24/75. Signed in pencil. Lithografie 24/75. Gesigneerd in potlood. 64.5 x 49 cm

Lot 730

Don Ken (1956)

Don Ken (1956) 'It's all about Go'. Oil on canvas, signed. 'It's all about Go'. Olieverf op doek, gesigneerd. 100 x 100 cm

Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Sneeuwruimer'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Sneeuwruimer'. Olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 24 cm

Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Storm'. Oil on canvas, signed. Getiteld 'Storm'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm

Etienne Elias (1936-2007) Titled 'Landschap'. Oil on canvas, signed. Getitled 'Landscap'. Olieverf op doek, gesigneerd. 24 x 30 cm

Loïc Tuhal (1968) Painting on plexi with violin, signed. Schilderij op plexi met viool, gesigneerd. 92 x 92 cm

Jean Émile Oosterlynck (1915-1995) Still life with pears. Oil on canvas, signed. Stilleven met peren. Olieverf op doek, gesigneerd. 30 x 25.5 cm

Leonor Fini (1907-1996) The Cat. Lithograph 54/250 and signed in pencil. De Kat. Lithograph 54/250 en gesigneerd in potlood. 52 x 41 cm

Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1966. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966. 30 x 30 cm

Victor Noël (1916-2006) Gouache on paper. Signed and dated 1967. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd 1967. 30 x 30 cm

William Sweetlove (1949) Cloned red frog. metal, numberred 7/100, signed. 'Cloned red frog'. metaal, genummerd 7/100, gesigneerd. 16 x 60 x 41 cm

Luba ancestor statue 19th C. Luba voorouderbeeld 19e eeuw. H 50 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Hemba statue (DRC) Hemba-beeld (DRC). H 43.5 cm (without the base) Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Lot 746

Songé Mask

Songé Mask Second half 20th C. Songé masker, 2e helft 20e eeuw. 29.5 x 19 x 22.5 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Lot 747

Songé chair

Lot 752

Lega mask (DRC)

Lot 753

Lega mask

Lega mask early 20th C. Lega masker. Gedateerd begin 20e eeuw. H 31 cm Provenance: collection Prof. dr. Julien Quackelbeen

Louis Roederer champagne Rosé champagne 2011. H 39 cm

Brunello di Montalcino Castello BANFI 2010. 5 liter bottle. Castello BANFI 2010. 5 liter fles. H 53 cm

Brunello di Montalcino Castello BANFI 2015. wine box with 6 bottles. Castello BANFI 2015. Een kist met 6 flessen wijn.

A collection of Val Saint Lambert glasses Lot gekleurde Val Saint Lambert glazen. H 19 cm

A red crystal Val Saint Lambert vase Een rode kristallen Val Saint Lambert vaas. H 26.5 cm

A red crystal Val Saint Lambert vase Een rode kristallen Val Saint Lambert vaas. H 26 cm

A blue crystal Val Saint Lambert vase With original VSL label. Een blauwe kristallen Val Saint Lambert vaas met origineel label. H 25 cm

A green crystal Val Saint Lambert vase Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. H 24 cm

A green crystal Val Saint Lambert vase Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. H 29 cm

A green crystal Val Saint Lambert vase Een groene kristallen Val Saint Lambert vaas. H 29.5 cm

A red crystal Val Saint Lambert vase with original VSL label. Een rode kristallen Val Saint Lambert vaas met origineel label. H 25 cm

Baccarat candlestick Dolphin model 1870. Een Baccarat kandelaar. Dolfijn model 1870. H 32.5 cm

A red Val Saint Lambert crystal coupe Een rode kristallen Val Saint Lambert coupe. H 10.5 Dia 31 cm

Boch Keramis vase vase D 2779. Een Boch Keramis vaas D 2779. H 23 cm

Boch Keramis vase Couple of vases D 1651. Een koppel Boch Keramis vazen D 1651. H 22.5 cm

6 Val Saint Lambert wine glasses 6 gekleurde Val Saint Lambert wijnglazen. H 19.2 cm

10 Val Saint Lambert glasses 10 gekleurde Val Saint Lambert glazen. H 13 cm

A collection of 4 hummels Goebel Marked Goebel. Een verzameling van 4 hummels, gemerkt Goebel. H 9 - 10 cm

2 Volkstedt figures Dated 18th Century. 2 porseleinen Volkstedt figuren. Gedateerd 18e eeuw. H 26 - 26.5 cm

A collection of 7 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 7 wijwatervaatjes in biscuit. H 14 - 39 cm

A collection of ivory items A Christ, a nun and a brooch. 19th C. Een Christus, een non en een broche. Gedateerd 19e eeuw. H 15.5 - 22 and Dia 4 cm