Creator / Brand
Item Type
Diverse boeken betreffende Aziatische kunst en antiek Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Diverse boeken betreffende kunst
Diverse boeken betreffende kunst Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Diverse boeken
Diverse boeken Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen
Diverse boeken
Cambodia, Khmer, bronze figure of Buddha Muchalinda, 19th century, the deity seated on a naga throne (some wear) h. 50 cm [1]
China, bronze censer, 20th century,
China, bronze censer, 20th century, on tripod, moulded with two dragon handles, the interior inscribed with Tibetan characters (wear) w. 37 cm [1]
Japan, iron tsuba, 20th century,
Japan, black lacquer pewter incense box and cover, kobako, 19th century, decorated in gold maki-e with flowering branches (wear) 7,5 x 7,5 cm [1]
Verguld metalen uitgezaagd uithangbord van biologische winkel. Compleet met ijzeren muurbevestiging. [1]
Drie Nederlandse infanterie sabels, 19e eeuw, een met lederen schede. l. 64 - 66 cm
Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1813, schede ontbreekt, l. 95 cm [1]
Divers porselein, aardewerk en glas;
Divers porselein, aardewerk en glas; [ds]
Duitsland, drie stuks Westerwald steengoed, ca. 1900; Bestaande uit escargotschaal, bierpul en kan. (schaal met scheur). h. 12,5 - 16 cm [3]
Collectie diverse Limoges en Höchst koppen en schotels, 20e eeuw, [ds]
Engeland, acht creamware fruitborden, ca. 1900; Met vlechtdecor en opengewerkte rand. diam. 21 cm [8]
Duitsland, drie steengoed kruiken en aardewerk pot. h. 29-43 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [4]
Twee dozen divers glaswerk.
Twee dozen divers glaswerk. Waaronder karaffen en vier donkergroene wijnglazen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [2 dzn]
China, roodgeglazuurde Ming-stijl kom en bord, verschillend gedecoreerd met kylin en draak (beschadigingen) diam. 18-23 cm [2]
Divers Zwiebelmuster porselein.
Divers Zwiebelmuster porselein. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Delft, blauw-wit geschilderd bord en twee kwispedoors, 18e/19e eeuw. [frittings] h. 7,5-10 cm, diam. 25,5 cm. [3]
Rudolf Kammer, twee porseleinen sculpturen 'druivenverkopers'. h. 18,5 cm [2]
Diverse antieke tegels, 18e eeuw;
Diverse antieke tegels, 18e eeuw; w.b. blauw wit landschaps tegels. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Kapitale geel glazen fles.
Kapitale geel glazen fles. h. 45,5 cm, diam. 35 cm. [1]
Geknepen fles, 18e eeuw
Geknepen fles, 18e eeuw Op standring. h. 21 cm [1]
Diverse aardewerk huisjes;
Diverse aardewerk huisjes; hierbij gemberpot en biscuit vormstuk. [ds]
Divers geslepen kristal;
Divers geslepen kristal; w.o. schalen. [2 dzn]
Aardewerk kan decor Marantha, Velsen vaas en twee opaline glazen siervazen met floraal decor.
Aardewerk kan decor Marantha, Velsen vaas en twee opaline glazen siervazen met floraal decor. h. 20 - 22 cm [4]
Delft, Blauw aardewerk tabakspot, circa 1900. Uitgevoerd met schildering van Indiaan bij tabaksplant en tabakspot varinas. h. 26 cm. [1]
Divers aardewerk en porselein;
Divers aardewerk en porselein; w.o. Zwiebelmuster. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Twee geslepen kristallen schalen.
Twee geslepen kristallen schalen. -2
Drie glazen karaffen, 20e eeuw.
Drie glazen karaffen, 20e eeuw. Waarbij kristallen whiskykaraf Baccarat. h. 24-32 cm. (3)
Röhrstrand OstIndia - Sweden,
Engeland, aardewerk servies met decor van landschappen, gemerkt 'Manila' en 'Florentine China';
Vier crucifixen en twee gipsen vormstukken van Heiligen , ca. 1900; h. 26 - 48 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [6]
Divers porselein en aardewerk,
Divers porselein en aardewerk, w.o. vormstukken en kop en schotels. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Paar kristallen compotiers, 19e eeuw
Paar kristallen compotiers, 19e eeuw (schilfertjes) h. 36 [2]
Italië, polychroom geschilderd porseleinen vormstuk Papegaai, 20e eeuw; Onderzijde gemerkt met monogram, [A798] h. 57 cm [1]
Divers geslepen kristal, 19e eeuw;
Divers geslepen kristal, 19e eeuw; w.b. vazen, karaf en dekselcoupe. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Divers geslepen kristal, 19e/20e eeuw; voornamelijk schalen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [2 dzn]
China, twee porseleinen gemberpotten, ca. 1900, een ijzerrood met lotus, de ander met prunus op blauwe 'cracked ice' grond h. 10,5- 13 cm [1]
China/ Japan, kalebasvormige groene vaas, 20e eeuw, h. 37 cm [1]