Collectables and crockery

627 items 627 items
room Amsterdam

Collectables and crockery

  • ( Lots: 1000-1220)
  • ( Lots: 1221-1497)
  • ( Lots: 1571-1699)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

Creator / Brand

Item Type

627 items
Per Page

Diverse religieuze objects de vertu Waaronder penningen en kruizen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Lot 1061

Divers;

Divers; w.o. klokken en kandelaar. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Diverse objects de vertu Waaronder parelmoer bijbel en balboekje Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse objects de vertu w.o. portretminiatuur en toneelkijker Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Lot 1064

Divers;

Divers; w.o. diner en dessert messen met ivorine grepen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Diverse objects de vertu Waaronder sigarettendozen en compact. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse objects de vertu Waarbij portretminatuur van officier en penningen Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse objects de vertu Waaronder snuifflesjes. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse Aziatische objects de vertu Waarbij waaier en gesp. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse objects de vertu Waarbij bureauklokje, kalender, loep en lakstempel. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Lot 1071

Divers,

Divers, o.a. klankschaal en tinnen borden. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Rood gebeitste grenenhouten hangrek br. 101, h. 51, d. 23 cm [1]

Vier metalen penkandelaars Op driesprong, in barok stijl. h. 45 cm, Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [4]

Diverse Indische snijwerken en koperwerk. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Vier koperen penkandelaars in barok stijl h. 42 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [4]

Diverse objects de vertu Waaronder lakstempels en glassnijder. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse houtsnijwerken Waaronder een gestoken kruisbloem, wandconsoles en kapiteel. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Vijf diverse Oosterse sieraden, o.a. India, zilveren ceintuur. [zkj]

Vier Balinese houten gestoken bustes, 20e eeuw h. 21 - 38 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [4]

Metalen toverlantaarn, 'Argo', ca. 1930; Hierbij houten kist met toverlantaarn foto's. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [2]

China, zwart lak houten kist met parelmoer, ca. 1920; b. 27 cm, d. 23 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

China/Japan, diverse houten kisten, ca. 1900 w.b. met lakwerk Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Lot 1092

Divers Aziatica,

Divers Aziatica, w.o. telraam en mahong spel Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Balinees gestoken sculptuur Garuda, 20e eeuw. h. 40 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Lot 1100

Divers;

Divers; w.o. houten geschilderde bladen en Indië waaiers. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Lot 1101

Divers tin;

Divers tin; w.o. kraantjeskan. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Lot 1102

Divers;

Divers; w.o. klemlamp, opvouwbare lamp Hala en Philips wekkerradio. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Divers koperwerk; w.o. bellen, kandelaars en ketel. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Diverse figuren uit kerststal, circa 1900 Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Bronzen tafellamp, met gemarmerde glazen kap, in art deco stijl. H: 56 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]

Engeland, schildpad toiletstel met zilveren monturen, Birmingham, 1927. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [3]

Lot 1112

Divers;

Divers; w.o. kandelaar, appliques en tabakspot. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Diverse religieuze kleine sculpturen en miniatuur, 18e/19e eeuw Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [zkj]

Diverse religieuze artefacten, 19e/20e eeuw w.o. crucifixen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Lot 1115

Divers Aziatica;

Divers Aziatica; w.o. waaiers en lakvazen. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Antiek schildpad schild. l. 43 cm, b. 25 cm, h. 18 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Diverse gravures en lithografieën Hierbij diverse uitgaves eerste wereldoorlog Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen (ds)

Oblong album met poezieplaatjes, circa 1900 Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen