Paintings and modern art

640 items 640 items
room Amsterdam

Paintings and modern art

  • ( Lots: 6000-6230)
  • ( Lots: 6400-6577)
  • ( Lots: 6800-7079)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

Creator / Brand

Item Type

640 items
Per Page

Carel Visser (1928-2015) 'Houtsnede II' houtsnede, gesign. r.o., '66, 167/190, 60 x 88 cm. [1]

Pieter de Haard (1914-2000) Zonder titel inkt en gouache, gesign. l.o., '48, 33 x 25 cm. [1]

Pieter de Haard (1914-2000) 'Compositie KR9' pastel, gesign. r.o., 27 x 39 cm. [1]

Bram Bogart (1921-2012) Zonder titel inkttekening, gesign. r.o., '52, 20 x 23 cm. [1]

Twin Seven Seven (1944-2011) 'The skull ghost' inkt op papier, gesign. r.o., 1972, 90 x 65 cm. [1] ink on paper, signed lower right

Sam Middleton (1927-2015) Zonder titel inkt en gouache, gesign. r.o., '67, 60 x 43 cm. [1]

Siemen Dijkstra (geb. 1968) 'Dwingelder Es, winter 2012' houtsnede, gesign. r.o., oktober-november 2014, 2de editie, No. 12/32, 18 x 88 cm. [1]

Jorge B. Stever (1940-2019) Zonder titel litho,, gesign. r.o., 63 x 50 cm. [1] print, signed lower right, 14/60

Arman (1928-2005) ''Plan pour le projet des violon de Golconda' potlood en inkt, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1]

Breyten Breytenbach (geb. 1939) 'Paysage avec pipe' gouache, gesign. r.o., '92, 39 x 42,5 cm. [1]

Roel Frankot (1911-1986) Interieur met vrouw doek, gesign. l.o., '55, 50 x 40 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Jim Dine (geb. 1935) Wall chart II litho, gesign. l.o., 1974, 20/75, 123 x 90 cm. lithograph, signed lower left, full sheet size 123 x 90 cm. [1]

Eugene Brands (1913-2002) 'Golden dawn II' gouache, gesign. verso, genummerd 9083, 1990, herkomst: Galerie Mia Joosten, 49 x 59 cm. [1]

Karel Appel (1921-2006) 'Purple owl' litho, gesign. r.o., '79, 86/130, 80 x 56 cm. [1]

Dolf Breetvelt (1892-1975) Zonder titel pastel, gesign. r.o., 43 x 50 cm. [1]

Fred Thieler (1916-1999) Abstracte compositie ets en aquatint, gesign. r.o., '52, 35 x 20 cm. [1] etching and aquatint, signed lower right

Antonio Saura (1930-1998) Retrato (1984) lithograph, signed lower right, 28/100, 22 x 17 cm. [1]

Jan Sierhuis (geb. 1928) Zonder titel aquarel en gouache, gesign. r.o., '65, 60 x 45 cm. [1]

Wim Sinemus (1903-1987) Abstracte compositie potlood en aquarel, gesign. m.o., '76, 67 x 50 cm. [1]

Rudi Bierman (1921-1972) 'Landschap' doek, gesign. l.o., '68, 90 x 110 cm. [1]

Rudi Bierman (1921-1972) 'Meertje met kind' doek, gesign. l.b., '67, 110 x 110 cm. [1]

Constant (1920-2005) Man inkttekening, niet ingelijst, gesign., m.o., 31 x 23,5 cm. [map]

Fon Klement (1930-2000) 'Sacre de l'automne' doek, gesign. r.o., '92, 80 x 80 cm. [1]

Friso ten Holt (1921-1997) Boot in de haven van Concarneau doek, gesign. r.o., '53, 82 x 94 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Friso ten Holt (1921-1997) Zelfportret in interieur doek, gesign. r.o., '47, 130 x 102 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Friso ten Holt (1921-1997) Landschap doek, gesign. r.o., '62, 55 x 71 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Kees Verwey (1900-1995) Zelfportret in interieur doek, gesign. l.o., 120 x 140 cm. [1]

Kees Verwey (1900-1995) Zelfportret doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1]

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955) Stilleven met bloemen in een vaas op tafel board, gesign. r.o., 80 x 65 cm. [1]

Henri ten Holt (1884-1968) Zelfportret doek, ongesign., 100 x 80 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Armando (1929-2018) Der Kopf litho, gesign. r.o., '91, 20 x 16,5 cm.

Pieter de Haard (1914-2000) Zonder titel pastel, gesign. l.o., '42 VII, 28 x 40 cm.

Kees Verwey (1900-1995) Bloemen aquarel, gesign. l.o., '79, herkomst: Kunsthandel Ligthart, 2010, 50 x 40 cm. [1]

Hugo Kaagman (geb. 1955) 'Curacao' doek, niet ingelijst, verso gesign., 2010, 40 x 35 cm. [1]

Friso ten Holt (1921-1997) Landschap bij Mirabelle, Frankrijk doek, gesign. r.o., 46 x 38 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Otto van Rees (1884-1957) Stilleven pastel, gemonn. r.o., 20 x 14 cm. [1]

Theresia van der Pant (1924-2013) 'Lolita' krijttekening, '74, ongesign., 20 x 13 cm. [1]

Theresia van der Pant (1924-2013) Zonder titel houtskool en pastel, 1991, gesign. r.o., 28 x 35 cm. [1]

Ed Dukkers (1923-1996) Twee vrouwen doek, gesign. l.o., '70, 19 x 24 cm. [1]

Friso ten Holt (1921-1997) Liggend figuur op het strand doek, gesign. r.o., '60, 40 x 60 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]