Creator / Brand
- Corneille (7)
- Bram Van Velde (4)
- Karel Appel (4)
- Arman (3)
- Christo (2)
- Joan Miro (2)
- Jr (2)
- Victor Vasarely (2)
- Abraham Hulk (1)
- Allen Jones (1)
- Bernardus Johannes Blommers (1)
- Carl Sterry (1)
- Elisabeth F Kruseman van Elten (1)
- Eug�ne Verboeckhoven (1)
- Howard Hodgkin (1)
- Jan Baptiste Tetar van Elven (1)
- Jan Willem van Borselen (1)
- Jim Dine (1)
- Johan Barthold Jongkind (1)
- Paul Klee (1)
- Peter Paul Rubens (1)
- Rembrandt Van Rijn (1)
- Salvador Dali (1)
- Serge Poliakoff (1)
Item Type
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Meisje in een boereninterieur doek, 70 x 90 cm. [1]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een heer doek, niet ingelijst, 87 x 73 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Collectie grafiek, 17e en 18e eeuw
Collectie grafiek, 17e en 18e eeuw Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Collectie grafiek en tekeningen 17e t/m 20e eeuw Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Arthur Brïet (1867-1939)
Arthur Brïet (1867-1939) Zes diverse schetsen zes tekeningen, deeels gesign., met beschadigingen, 55 x 40 tot 65 x 50 cm. [map]
Sipke van der Schaar (1879-1961)
Wilhelm Schmid (1892-1971)
Johan Barthold Jongkind (1819-1891)
John Rädecker (1885-1956)
John Rädecker (1885-1956) Dubbelportret pastel, gesign. r.o., 62 x 47 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Willem van Konijnenburg (1868-1943) Mansfiguur houtskool en pastel, met atelierstempel, 31 x 22 cm. [1]
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931)
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Havengezicht houtskool, gesign. r.o., 22 x 30 cm. [1]
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941) Paard houtskool en pastel, ongesign., 30 x 25 cm. [1]
John Rädecker (1885-1956)
John Rädecker (1885-1956) Zittend naakt houtskool, gemon. r.o., 31 x 23 cm. [map]
Henri van Daalhoff (1867-1953)
Henri van Daalhoff (1867-1953) Vrouwenkop (ca. 1895) potlood en pastel, gesign. l.o., 18 x 16 cm. [map]
Dirk Hidde Nijland (1881-1955)
Dirk Hidde Nijland (1881-1955) Chinees beeldje houtskool, gesign. r.o., 1942, 25 x 15,3 cm. [1]
Harmen Meurs (1891-1964)
Harmen Meurs (1891-1964) Zittend naakt rood krijt, gesign. r.o.,dec '25, Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Jan Mankes (1889-1920)
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Uitgestrekt landschap paneel, 20 x 25 cm. [1]
Jacob Jansma (1893-1972)
Jacob Jansma (1893-1972) 'De auto-verzekering van Blom & van der Aa litho, niet ingelijst, beschadigingen, gesign op de steen, 63 x 81 cm. [1]
Louis Raemakers (1869-1956)
Louis Raemakers (1869-1956) 'De A tot Z polis van Blom & van der Aa' litho, gesign op de steen, 57 x 38 cm. [1]
Willem Witsen (1860-1923)
Onbekende kunstenaar, 18e eeuw
De schilderskist van Frits Schiller (1886-1971) 40 x 40 cm. [1]
Ary Scheffer (1795-1858)
Ary Scheffer (1795-1858) Figuren aquarel, gesign. r.o., 18 x 26 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Richard Carniel (1868-1915)
Richard Carniel (1868-1915) Compositie met vrouw inkt en aquarel, gesign. r.o., 46 x 19 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Arthur Briët (1867-1939)
Arthur Briët (1867-1939) Boereninterieur houtskool en pasatel, ongesign?, 24 x 31 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
Jacoba Surie (1879-1970)
Jacoba Surie (1879-1970) 'Na het diner' houtskool en pastel, gesign. l.o., 54 x 35 cm. [1]
Hermann Struck (1876-1944)
Dirk Meeles (1872-1958)
Onduidelijk gesign. r.o.
Onduidelijk gesign. r.o. Elegang gezelschap voor de Moulin Rouge kleurenets, 40 x 27 cm. [1]
Willem Witsen (1860-1923)
Willem Witsen (1860-1923) Binnenkant met sneeuw ets, gesign. r.o., 50 x 70 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Rudolf Bremmer (1900-1993)
Rudolf Bremmer (1900-1993) Drie ltho's. Hierbij litho door Moulijn en litho door Nijland [map]
Albert Plasschaert (I1866-1941)
Adriaan Lubbers (1892-1954)
Adriaan Lubbers (1892-1954) Central park litho, gesign. r.o., 37 x 23 cm. [1]
Willem Witjens (1884-1962)
Willem Witjens (1884-1962) Brug over een vaart doek, gesign. l.o., 50 x 80 cm. [1]
Carl Schmitz-Pleis (1877-1943)
Carl Schmitz-Pleis (1877-1943) Interieur met meisje en jongen, Volendam doek, beschadigd, gesign. r.o., 70 x 80 cm. [1]
Diverse grafiek en tekeningen
Diverse grafiek en tekeningen Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Rembrandt van Rijn (1606-1669) The Presentation in the Temple ets, 21 x 28,5 cm. (1)
Jacques Zon (1872-1932)
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904) Venus en Amor litho. gesign. r.o., 33 x 41 cm. lithograph, signed lower right [1]
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904) Man en staand naakt litho. gesign. r.o., 88/100, 28 x 21 cm. lithograph, signed lower right [1]
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904) 'La Fée des Alpes' litho. gesign. r.o., 32 x 44 cm. lithograph, signed lower right [1]
Richard Roland Holst (1868-1938)
Marie Engelina van Regteren Altena (1868-1958) Stilleven met vaas bloemen en schedel paneel, gesign. r.o., niet ingelijst, 35 x 30 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuw Stilleven met fruit doek, 60 x 71 cm. [1]
Willem van den Berg (1886-1970)
Willem van den Berg (1886-1970) Boer met op de achtergrond een dorp houtskool, resten signatuur r.b., 27 x 27 cm. [1]
Willem de Zwart (1862-1931)
Lydia Radda (1891-1967)
Lydia Radda (1891-1967) Kerstboom met pop, ca. 1930 doek, gesign. r.o., 79 x 58 cm. Provenance : collectie Dr J.E. van der Meulen (1848-1941) [1]
Hendrik Schaap (1878-1955)
Mogelijk Henri Jonas
Mogelijk Henri Jonas Stilleven doek, niet ingelijst, 30 x 39 cm. [1]
Fraukje Wartena (1855-1933)
Fraukje Wartena (1855-1933) 'Interieur, rue Jerzuel, Dinan' doek, gesign. l.o., 55 x 47 cm. [1]
Jacoba Surie (1879-1970)
Russische school, begin 20e eeuw, mogelijk K.A. Korovin Drie dames aan een tafel doek, 37 x 31 cm. [1] Russian School, possibly by K.A. Korovin
Jacques van Maurik (1879-1971)
Jacques van Maurik (1879-1971) Jongen te paard doek, gesign. r.o., 65 x 95 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]
Willem Molin (1895-1959)
Willem Molin (1895-1959) Zittend mannelijk naakt doek, gesign. r.o., 100 x 84 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Chris de Bruijn (1901-1974)
Chris de Bruijn (1901-1974) Gracht in Rotterdam doek, gesign. r.o., 51 x 40 cm. [1]
Henri-Théodore Fantin-Latour (1836-1904) Vijf litho's [map]