Alberto Meda & Paolo Rizzatto voor Luceplan, Italië, ellipsvormige aluminium 'D17 Titania ' hanglamp
Alberto Meda & Paolo Rizzatto voor Luceplan, Italië, ellipsvormige aluminium 'D17 Titania ' hanglamp met contrabalans br. 70 cm [1] ...[more]
Zeslichts polychroom stalen hanglamp, Art Deco, met satijnglazen kappen diam. 72 en h. 68 cm [1]
Verchroomd stalen relaxstoel
Pierre Mazairac voor Pastoe, set van zes 'SM0301' stoelen, ontwerp 1972. Aluminium frame met zwart gelakt multiplex zitting en leuning [6]
Andries van Onck voor Magis, Italië, 'Totem' dressboy, ontwerp 1983. Geel gelakt staal en zwart kunststof (rekje ontbreekt) [1]
Rolf Benz, zwart lederen tweezitsbank op stalen onderstel h. 70, br. 207, d. 82 cm. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Pilastro, Nederland, twee stalen wandrekken, ontwerp 50-er jaren en Pilastro (?), Nederland, stalen
Ilmari Tapiovaara voor Laukaan Puu, Finland, 'Pirkka' tafel en drie 'Pirkka' stoelen ,ontwerp 1955.
Ilmari Tapiovaara voor Laukaan Puu, Finland, 'Pirkka' tafel en drie 'Pirkka' stoelen ,ontwerp 1955. 120 x 70 en h. 70 cm [4]
Charles & Ray Eames voor Vitra, Zwitserland, paar 'EA 108' armstoelen. Verchroomd aluminium met zwarte hopsak bekleding [2] ...[more]
Charles & Ray Eames voor Vitra, Zwitserland, 'EA 119' bureaufauteuil. Verchroomd aluminium met zwarte hopsak bekleding [1] ...[more]
Paolo Rizzatto voor Luceplan, Italië, 'Grande Costanza' hanglamp, ontwerp 1986, met witte kunststoffen kap diam. 70 en h. 50 cm [1]
Gepo oogbollamp, Cosack vloerlamp en bureaulamp Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [3]
Aluminium vitrinekast
Aluminium vitrinekast met één deur en vijf glazen schappen br. 60, h. 197 en d. 30 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Karim Rashid voor Artemide, Italië, paar wit gelakt staande 'Cadmo' vloerlampen, ontwerp 2006. Cadmo
Paar porseleinen tabourets
Paar porseleinen tabourets diam. 32 en h. 46 cm [2]
Egon Eiermann voor Wilde + Spieth, Duitsland, beukenhouten Bauhaus SE19 stoel, ontwerp 1950,
Egon Eiermann voor Wilde + Spieth, Duitsland, beukenhouten Bauhaus SE19 stoel, ontwerp 1950, met multipex rugleuning en pitrieten zitting [1]