Refine your search
Sale Section
Estimate
Category
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Antiek Turkmeens kleed, ca. 1900
Antiek Turkmeens kleed, ca. 1900 166 x 98 cm [1] Antique Turkmen carpet, ca. 1900
Perzisch, kleed, Saruck
Perzisch, kleed, Saruck 154 x 106 cm [1]
Antieke Perzische Quashqai kleed, laat 19e eeuw 188 x 135 cm [1] Antique Persian Quashqai carpet, late 19th century
Antiek Anatol kleed, 19e eeuw
Antiek Anatol kleed, 19e eeuw 196 x 120 cm [1] Antique Anatolian carpet, 19th century
Perzisch zijden Qum kleed, Iran, ca. 1970 205 x 142 cm [1] Qum Persian silk carpet, Iran, ca. 1970
India zijden kleed, Qum design
India zijden kleed, Qum design 347 x 245 cm [1]
Perzisch Kashan kleed, Iran, ca. 1980 225 x 142 cm [1] Kashan Persian carpet, Iran, ca. 1980
Noord-West Iran, loper, Hashtrud, ca. 1930 351 x 112 cm [1]
Perzisch Ardabil kleed, Iran, ca. 1980 153 x 102 cm [1] Persian Ardabil carpet, Iran, ca. 1980
Antieke Perzische Heriz kleed, laat 19e eeuw 370 x 225 cm [1] Antique Persian Heriz carpet, late 19th century
Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980
Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980 203 x 135 cm [1] Fine Saruk Persian carpet, Iran, ca. 1980
Perzische Saruk kleed, Iran, ca. 1980 153 x 108 cm [1] Saruk Persian carpet, Iran, ca. 1980
Perzisch kleed, Najaf-Abad
Perzisch kleed, Najaf-Abad 77 x 59 cm [1]
Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980
Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980 102 x 67 cm [1] Saruk Persian carpet, Iran, ca. 1980
Chinees drakenkleed, midden 20e eeuw
Chinees drakenkleed, midden 20e eeuw 180 x 90 cm [1] Fine Chinese dragon carpet, mid 20th century
Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980
Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980 150 x 106 cm [1] Saruk Persian carpet, Iran,ca. 1980
Perzisch kleed, Kashan, ca. 1930
Perzisch kleed, Kashan, ca. 1930 221 x 148 cm [1]
Perzisch kleed, Isfahan, ca. 1970
Perzisch kleed, Isfahan, ca. 1970 238 x 148 cm [1]
Perzisch Tapijt, Bidjar
Perzisch Tapijt, Bidjar 163 x 111 cm [1]
Azerbaijdjan, Kazak, eerste kwart 20ste eeuw 231 x 121 cm [1]
Perzisch kussen, Qashqai, ca. 1900
Perzisch kussen, Qashqai, ca. 1900 [1]
Perzisch kleed, Bidjar
Perzisch kleed, Bidjar 285 x 189 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Perzisch kleed, Nain
Perzisch kleed, Nain 137 x 79 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Gabbeh kleed
Gabbeh kleed 295 x 214 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]
Perzisch kleed, Najaf-Abad
Perzisch kleed, Najaf-Abad 222 x 175 cm [1]
Nederland, Deventer tapijt
Nederland, Deventer tapijt 208 x 126 cm [1]
Afghanistan, patchwork doek, 20e eeuw 108 x 103 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Afghanistan, patchwork doek, 20e eeuw 155 x 133 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]
Kazak kleed, 19e eeuw
Kazak kleed, 19e eeuw (sleets, restauraties en beschadigd) 228 x 112 cm [1]
Engeland, noten-, notenwortelhouten ladekast, Queen Anne, ca. 1705, in twee verdelingen. De bovenkast met vijf laden, de ondertafel met drie laden...
Frankrijk, notenhouten klepbureau, Transitie, de openslaande schrijfklep ingelegd met metselarij motieven, waarachter een interieur. In het front ...
Eikenhouten porseleinkast, 18e eeuw,
Eikenhouten porseleinkast, 18e eeuw, met origineel intarsia van bloemmotieven. Onder de gecontourneerde kap twee deuren, ieder met twee ruiten in ...
Rozenhouten commode, Louis XIV, vroeg 18e eeuw, met vier laden. Het geheel versierd met parqueterie, messing rand en bronzen ornamenten br. 120, h...
Eikenhouten dressoir, Gotisch
Eikenhouten dressoir, Gotisch met twee deuren waarin spitsbogen en smeedijzeren sluitwerk. De zijden en achterwand met gestoken briefpanelen. Geen...
Hollandse noten-, notenwortelhouten porseleinkast, 18e eeuw. De gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder twee deuren. De orgelgebogen onderkast...
Eikenhouten broodkast, 16e eeuw,
Eikenhouten broodkast, 16e eeuw, met twee deuren, twee laden en smeedijzeren beslag. Op slofpoten. Met datering Anno 1588 (rest.) br. 127, h. 178 ...
Mahoniehouten halvemaan consoletafel, Empire, met wit geaderd grijs marmeren blad. De gebogen poten met gestoken ramskoppen br. 98, h. 77 en d. 57...
Mahoniehouten ladenkast, Hollands Louis XVI, ca. 1800, met tandlijst onder het blad, drie laden met latoenkoperen beslag, op gecanneleerde poten. ...
Holland, notenwortelhouten porseleinkast, ca. 1740, met onder de gecontourneerde kap één deur. De orgelgebogen onderkast met drie laden br. 167, h...
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,
Mahoniehouten ronde tafel, Empire, met goudkleurig geaderd zwart portoro marmeren blad. De drie gebogen poten met gestoken ramskoppen. Het geheel ...
Duitsland, notenhouten bureau, ca. 1800, in twee delen. De opstand met tien laden en deurtje. De onderkast met vier laden, deurtje en openslaande ...
Duitsland, notenhouten tabernakel secrétaire, 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met dertien laden, deurtje en openslaande schrijfklep. D...
Mahoniehouten hoekkast, circa 1800,
Mahoniehouten hoekkast, circa 1800, in twee verdelingen. In het gebogen front twee jalouziedeuren en lade. Geen sleutels br. 81, h. 210 en d. 57 c...