Furniture, clocks, rugs and design

This sale has two sessions, please check the auction details for the order of sale | LIVE: keine Zusatzkosten | no extra charges

441 items 441 items
Auction closed
room Amsterdam

Auction details

Furniture, clocks, rugs and design

This sale has two sessions, please check the auction details for the order of sale | LIVE: keine Zusatzkosten | no extra charges

Auction closed

Auction dates

  • ( Lots: 4100-6588)
  • ( Lots: 7000-8313)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Auction house

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range
to

Category

You’re currently pending approval by the auctioneer. In the meantime you can continue to place bids from the lot page which will be accepted once you’re approved.
441 items
Per Page
  • List
  • Grid

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Antiek Turkmeens kleed, ca. 1900 166 x 98 cm [1] Antique Turkmen carpet, ca. 1900

Perzisch, kleed, Saruck 154 x 106 cm [1]

Antieke Perzische Quashqai kleed, laat 19e eeuw 188 x 135 cm [1] Antique Persian Quashqai carpet, late 19th century

Lot 4225

kleed

kleed 409 x 299 cm [1]

Antiek Anatol kleed, 19e eeuw 196 x 120 cm [1] Antique Anatolian carpet, 19th century

Lot 4227

loper

loper 308 x 82 cm [1]

Perzisch zijden Qum kleed, Iran, ca. 1970 205 x 142 cm [1] Qum Persian silk carpet, Iran, ca. 1970

India zijden kleed, Qum design 347 x 245 cm [1]

Perzisch Kashan kleed, Iran, ca. 1980 225 x 142 cm [1] Kashan Persian carpet, Iran, ca. 1980

Noord-West Iran, loper, Hashtrud, ca. 1930 351 x 112 cm [1]

Perzisch Ardabil kleed, Iran, ca. 1980 153 x 102 cm [1] Persian Ardabil carpet, Iran, ca. 1980

Kashan zijden kleed 219 x 142 cm [1]

Antieke Perzische Heriz kleed, laat 19e eeuw 370 x 225 cm [1] Antique Persian Heriz carpet, late 19th century

India zijden kleed 219 x 242 cm [1]

Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980 203 x 135 cm [1] Fine Saruk Persian carpet, Iran, ca. 1980

Qum / Ghom, kleed 101 x 67 cm [1]

Perzische Saruk kleed, Iran, ca. 1980 153 x 108 cm [1] Saruk Persian carpet, Iran, ca. 1980

Perzisch kleed, Najaf-Abad 77 x 59 cm [1]

Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980 102 x 67 cm [1] Saruk Persian carpet, Iran, ca. 1980

Lot 4241

Sarouck kleed

Sarouck kleed 204 x 141 cm [1]

Chinees drakenkleed, midden 20e eeuw 180 x 90 cm [1] Fine Chinese dragon carpet, mid 20th century

Lahor zijden kleed 185 x 129 cm [1]

Perzisch Saruk kleed, Iran, ca. 1980 150 x 106 cm [1] Saruk Persian carpet, Iran,ca. 1980

Lot 4245

India, kleed

India, kleed 91 x 63 cm [1]

Perzisch kleed, Rudbar 87 x 60 cm [1]

Perzisch kleed, Kashan, ca. 1930 221 x 148 cm [1]

Bactiar kleed, Iran 204 x 143 cm [1]

Perzisch kleed, Isfahan, ca. 1970 238 x 148 cm [1]

Perzische loper, Saruk 301 x 104 cm [1]

Perzisch kleed, Bidjar 172 x 114 cm [1]

Isfahan design kleed 356 x 269 cm [1]

Lot 4253

Tabriz tapijt

Tabriz tapijt 393 x 302 cm [1]

Lot 4254

Tabriz kleed

Tabriz kleed 385 x 290 cm [1]

Perzisch Tapijt, Bidjar 163 x 111 cm [1]

Perzisch kleed, Tabriz 378 x 294 cm [1]

Azerbaijdjan, Kazak, eerste kwart 20ste eeuw 231 x 121 cm [1]

Perzisch kleed, Bidjar 285 x 189 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]

Perzisch kleed, Nain 137 x 79 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]

Lot 4261

Gabbeh kleed

Gabbeh kleed 295 x 214 cm Provenance, collection Prof. Dr. Dr. mult. Louis Fink [1]

Perzisch kleed, Najaf-Abad 222 x 175 cm [1]

Nederland, Deventer tapijt 208 x 126 cm [1]

Chinees kleed, ca. 1910 354 x 278 cm

Afghanistan, patchwork doek, 20e eeuw 108 x 103 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

Afghanistan, patchwork doek, 20e eeuw 155 x 133 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

Kazak kleed, 19e eeuw (sleets, restauraties en beschadigd) 228 x 112 cm [1]

Engeland, noten-, notenwortelhouten ladekast, Queen Anne, ca. 1705, in twee verdelingen. De bovenkast met vijf laden, de ondertafel met drie laden...

Frankrijk, notenhouten klepbureau, Transitie, de openslaande schrijfklep ingelegd met metselarij motieven, waarachter een interieur. In het front ...

Eikenhouten porseleinkast, 18e eeuw, met origineel intarsia van bloemmotieven. Onder de gecontourneerde kap twee deuren, ieder met twee ruiten in ...

Rozenhouten commode, Louis XIV, vroeg 18e eeuw, met vier laden. Het geheel versierd met parqueterie, messing rand en bronzen ornamenten br. 120, h...

Eikenhouten dressoir, Gotisch met twee deuren waarin spitsbogen en smeedijzeren sluitwerk. De zijden en achterwand met gestoken briefpanelen. Geen...

Hollandse noten-, notenwortelhouten porseleinkast, 18e eeuw. De gecontourneerde kap met snijstuk, waaronder twee deuren. De orgelgebogen onderkast...

Eikenhouten broodkast, 16e eeuw, met twee deuren, twee laden en smeedijzeren beslag. Op slofpoten. Met datering Anno 1588 (rest.) br. 127, h. 178 ...

Mahoniehouten halvemaan consoletafel, Empire, met wit geaderd grijs marmeren blad. De gebogen poten met gestoken ramskoppen br. 98, h. 77 en d. 57...

Mahoniehouten ladenkast, Hollands Louis XVI, ca. 1800, met tandlijst onder het blad, drie laden met latoenkoperen beslag, op gecanneleerde poten. ...

Holland, notenwortelhouten porseleinkast, ca. 1740, met onder de gecontourneerde kap één deur. De orgelgebogen onderkast met drie laden br. 167, h...

Mahoniehouten ronde tafel, Empire, met goudkleurig geaderd zwart portoro marmeren blad. De drie gebogen poten met gestoken ramskoppen. Het geheel ...

Duitsland, notenhouten bureau, ca. 1800, in twee delen. De opstand met tien laden en deurtje. De onderkast met vier laden, deurtje en openslaande ...

Duitsland, notenhouten tabernakel secrétaire, 18e eeuw, in twee verdelingen. De bovenkast met dertien laden, deurtje en openslaande schrijfklep. D...

Mahoniehouten hoekkast, circa 1800, in twee verdelingen. In het gebogen front twee jalouziedeuren en lade. Geen sleutels br. 81, h. 210 en d. 57 c...

Loading...Loading...