Furniture, clocks, rugs and design

371 items 371 items
room Amsterdam

  • ( Lots: 4000-6561)
  • ( Lots: 7000-8294)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

371 items
Per Page

Engeland, chaise longue, 19e eeuw, met gebloemde stoffering en drie kussens. Op zwenkwieltjes l. 173 cm [1]

Paar beukenhouten armstoelen in Louis XV-stijl, ieder met los zitkussen en roze stoffering [2]

Zweden, berkenhouten sofa, Biedermeier, vroeg 19e eeuw, met gestreepte stoffering br. 202 cm [1]

Set van acht beukenhouten armstoelen in Empire-stijl. Bekleding gescheurd [8]

Paar eikenhouten oorcrapauds met bruin lederen bekleding (breuk in één linker voorpoot) [2]

Paar iepenhouten stoelen en -armstoel, Louis XVI, met blauwe en goudkleurige stoffering [3]

Paar palissanderhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw, De rijk gestoken kapregel met blad- en bloemrank [2]

Engeland, set van vijf eikenhouten stoelen, 19e eeuw, met groen gestreepte stoffering. Eén wit gelakt met rode gestreepte stoffering [5]

Beukenhouten haardbank, Louis XVI, bekleed met antiek tapisserie br. 162 cm [1]

Eikenhouten schemel, 19e eeuw, op drie gedraaide poten. De T-vormige rugplank met gestoken leeuw met heraldisch wapen [1]

Bruin lederen oorcrapaud met siernagels Provenance Constant Nieuwenhuys

Engeland, twee bruin gebeitste eikenhouten kasteelstoelen, 18e eeuw, met armleggers. Eén gedateerd 1701 [2]

twee krukjes, 19e eeuw, één eikenhout, één grenenhout [1]

Eikenhouten stoeltje, 18e eeuw, met spijlen in de rugleuning [1]

Hollandse iepen- en notenhouten gondelstoel, Louis XVI, ca 1780 - 1790, met blauwe gestreepte en gebloemde stoffering [1]

Mahoniehouten lage fauteuil, ca. 1900, op zwenkwieltjes. Bekleed met groene gedessineerde William Morris stoffering [1]

Twee geriete Lloyd Loom stoelen, één gemerkt en gedateerd, okt 1934. Zittingen defect [2]

Beukenhouten stoel/bibliotheektrapje met drie treden [1]

Acht beukenhouten spijltjesstoelen, vier Thonet, vier Fischel, vijf met geperst houten zitting, drie met geriete zitting (één poot los) [8]

Iepenhouten armstoel, 18e eeuw zitting met geborduurde stoffering. Hierbij beukenhouten hoekfauteuil, laat 19e eeuw, met bruin lederen zitting [1]

Engeland, twee paar eikenhouten stoelen en één eikenhouten stoel, 17e-18e eeuw, met gestoken rugregels [5]

Grenen- en eikenhouten halbank, 19e eeuw met gestoken kapregel en gedraaide spijltjes in de rugleuning br. 212 en h. 103 cm; zithoogte 44 cm [1]

Frankrijk, set van zes notenhouten stoelen in 18e eeuwse stijl, 19e eeuw, met goudlederen zitting [6]

Zweden, set van drie berkenhouten stoelen, ca. 1820, met gestoken lier in de rugleuning [3]

Verner Panton, paar witte en paar gebroken witte kunststoffen Panton Chairs, twee voor Vitra (één met chip) en twee voor Herman Miller [4]

Barovier, Italië, staande vloerlamp, ontwerp 50-er jaren, messing en Murano glas h. 155 cm [1]

Alte van Apeldoorn voor Houtwerk Hattem, Nederland, set van drie grenenhouten stoelen, ontwerp 60-er jaren, met bruine tuiglederen zittingen [3]

Egon Eiermann voor Wilde + Spieth, Duitsland, beukenhouten Bauhaus SE19 stoel, ontwerp 1950, met multipex rugleuning en pitrieten zitting [1]

Wulf Schneider & Ulrich Böhme voor Thonet, set van vier stapelbare 'A320' armstoelen. Zwart gelakt hout, -multiplex en draadstaal [4] ...[more]

Inside Italy - Vetri Murano staande vloerlamp op aluminium voet met melkglazen kap (chip aan onderrand) Dimmer def. h. 139 cm [1]

Gebronsd stalen bijzettafeltje met rond glazen blad diam. 37 en h. 68 cm [1]

Dijkstra, Nederland paddenstoelvormige tafellamp, 70-er jaren, bestaande uit twee delen mondgeblazen opalineglas, wit en oranje h. 27 cm [1]

Paar zwart gelakt houten spijltjesstoelen in Gio Ponti-stijl, de zittingen met grijze skai bekleding [2]