Hendrik Wouda voor Pander & zonen, Den Haag, paar eikenhouten herenfauteuils, Art Deco, ca. 1924,
Hendrik Wouda voor Pander & zonen, Den Haag, eikenhouten damesfauteuil, Art Deco, ca. 1924,
Engeland, chaise longue, 19e eeuw,
Engeland, chaise longue, 19e eeuw, met gebloemde stoffering en drie kussens. Op zwenkwieltjes l. 173 cm [1]
Paar beukenhouten armstoelen in Louis XV-stijl, ieder met los zitkussen en roze stoffering [2]
Frankrijk, set van acht wit en chrèmekleurig gelakte beukenhouten stoelen, Louis XV (één van latere
Mahoniehouten tweezitsbank, Empire,
Zweden, berkenhouten sofa, Biedermeier, vroeg 19e eeuw, met gestreepte stoffering br. 202 cm [1]
Engeland, iepen- en eikenhouten Windsor stoel, ca. 1800 [1]
Set van acht beukenhouten armstoelen in Empire-stijl. Bekleding gescheurd [8]
Paar eikenhouten oorcrapauds
Paar eikenhouten oorcrapauds met bruin lederen bekleding (breuk in één linker voorpoot) [2]
Paar iepenhouten stoelen en -armstoel, Louis XVI, met blauwe en goudkleurige stoffering [3]
Paar palissanderhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw, De rijk gestoken kapregel met blad- en bloemrank [2]
Engeland, set van vijf eikenhouten stoelen, 19e eeuw, met groen gestreepte stoffering. Eén wit gelakt met rode gestreepte stoffering [5]
Indonesië, paar teakhouten hoekstoelen, 20ste eeuw
Beukenhouten haardbank, Louis XVI,
Beukenhouten haardbank, Louis XVI, bekleed met antiek tapisserie br. 162 cm [1]
Eikenhouten schemel, 19e eeuw,
Eikenhouten schemel, 19e eeuw, op drie gedraaide poten. De T-vormige rugplank met gestoken leeuw met heraldisch wapen [1]
Bruin lederen oorcrapaud
Bruin lederen oorcrapaud met siernagels Provenance Constant Nieuwenhuys
Bruin gebeitste eikenhouten hoekfauteuil, 19e eeuw (rest.) [1]
Paar bruin gebeitste eikenhouten kerkstoeltjes, 19e eeuw [2]
Engeland, twee bruin gebeitste eikenhouten kasteelstoelen, 18e eeuw, met armleggers. Eén gedateerd 1701 [2]
twee krukjes, 19e eeuw,
twee krukjes, 19e eeuw, één eikenhout, één grenenhout [1]
Eikenhouten stoeltje, 18e eeuw,
Eikenhouten stoeltje, 18e eeuw, met spijlen in de rugleuning [1]
Hollandse iepen- en notenhouten gondelstoel, Louis XVI, ca 1780 - 1790, met blauwe gestreepte en gebloemde stoffering [1]
Mahoniehouten lage fauteuil, ca. 1900, op zwenkwieltjes. Bekleed met groene gedessineerde William Morris stoffering [1]
Twee geriete Lloyd Loom stoelen,
Twee geriete Lloyd Loom stoelen, één gemerkt en gedateerd, okt 1934. Zittingen defect [2]
Beukenhouten stoel/bibliotheektrapje
Beukenhouten stoel/bibliotheektrapje met drie treden [1]
Acht beukenhouten spijltjesstoelen,
Acht beukenhouten spijltjesstoelen, vier Thonet, vier Fischel, vijf met geperst houten zitting, drie met geriete zitting (één poot los) [8]
Iepenhouten armstoel, 18e eeuw
Iepenhouten armstoel, 18e eeuw zitting met geborduurde stoffering. Hierbij beukenhouten hoekfauteuil, laat 19e eeuw, met bruin lederen zitting [1]
Engeland, twee paar eikenhouten stoelen en één eikenhouten stoel, 17e-18e eeuw, met gestoken rugregels [5]
Grenen- en eikenhouten halbank, 19e eeuw met gestoken kapregel en gedraaide spijltjes in de rugleuning br. 212 en h. 103 cm; zithoogte 44 cm [1]
Frankrijk, set van zes notenhouten stoelen in 18e eeuwse stijl, 19e eeuw, met goudlederen zitting [6]
Zweden, set van drie berkenhouten stoelen, ca. 1820, met gestoken lier in de rugleuning [3]
Charles & Ray Eames voor Vitra, Lounge Chair, model no. 670 en bijbehorende hocker, model no. 671.
Vermoedelijk Charles & Ray Eames voor Herman Miller, Lounge Chair, model no. 670 (rest.) en bijbehor
Maurice Burke voor Arkana, Engeland, wit gelakte eetkamertafel met ovale houten blad op stalen tulpv
Maurice Burke voor Arkana, Engeland, wit gelakte eetkamertafel met ovale houten blad op stalen tulpvoet 187 x 108 en h. 73 cm [1]
Verner Panton, paar witte en paar gebroken witte kunststoffen Panton Chairs, twee voor Vitra (één me
Verner Panton, paar witte en paar gebroken witte kunststoffen Panton Chairs, twee voor Vitra (één met chip) en twee voor Herman Miller [4]
Ruud-Jan Kokke voor Spectrum, eiken- en essenhouten armstoel, ontwerp 1987 [1]
Elio Martinelli voor Martinelli Luce, Italië, Mushroom bureaulamp, model 625, ontwerp 70-er jaren,
Barovier, Italië, staande vloerlamp, ontwerp 50-er jaren, messing en Murano glas h. 155 cm [1]
Borge Lindau & Bo lindekrantz voor Lammhults, set van drie verchroomd stalen barkrukken, model S70-3
Yves Christin voor Antonangeli Illuminazione, Italië, 'Concorde' tafellamp, ontwerp 70-er jaren.
Alte van Apeldoorn voor Houtwerk Hattem, Nederland, set van drie grenenhouten stoelen, ontwerp 60-er
Alte van Apeldoorn voor Houtwerk Hattem, Nederland, set van drie grenenhouten stoelen, ontwerp 60-er jaren, met bruine tuiglederen zittingen [3]
Egon Eiermann voor Wilde + Spieth, Duitsland, beukenhouten Bauhaus SE19 stoel, ontwerp 1950,
Egon Eiermann voor Wilde + Spieth, Duitsland, beukenhouten Bauhaus SE19 stoel, ontwerp 1950, met multipex rugleuning en pitrieten zitting [1]
Wulf Schneider & Ulrich Böhme voor Thonet, set van vier stapelbare 'A320' armstoelen. Zwart gelakt hout, -multiplex en draadstaal [4] ...[more]
Inside Italy - Vetri Murano staande vloerlamp op aluminium voet met melkglazen kap (chip aan onderrand) Dimmer def. h. 139 cm [1]
Set van zes beukenhouten klapstoeltjes [6]
Gebronsd stalen bijzettafeltje
Gebronsd stalen bijzettafeltje met rond glazen blad diam. 37 en h. 68 cm [1]
Charles & Ray Eames voor Vitra, Zwitserland, set van vier wit kunststoffen 'DAR' eetkamerstoelen, on
Dijkstra, Nederland paddenstoelvormige tafellamp, 70-er jaren, bestaande uit twee delen mondgeblazen opalineglas, wit en oranje h. 27 cm [1]
Paar zwart gelakt houten spijltjesstoelen in Gio Ponti-stijl, de zittingen met grijze skai bekleding [2]
Pierangelo Gallotti en Gigi Radice voor Gallotti & Radice, Italië, drie glazen trolly's, ontwerp 70-