Antiek Qashqai kelim kleed, zuid Perzië, Iran, ca. 1900 275 x 150 cm [1] Antique Qashqai kilim South Persian, Iran Ca. 1900
Oud Perzisch Kashan kleed, gesigneerd 'Mousavi', Iran, ca. 1950 430 x 320 cm [1] Old Persian Kashan carpet Signed ‘Mousavi’, Iran ca.1950
Iran, Kerman kleed met een decoratie van bloemvazen, lachak & medaillon 418 x 310 cm [1] ...[more]
Antieke Noord-West Perzisch kelim kleed, ca. 1900 140 x 65 cm [1] Antique North-West Persian kilim, ca. 1900
Antieke Afshar Chanteh kussendek, Perzië, ca. 1880 28 x 43 cm [1] Antique Afshar Chanteh Bagface, Persia, ca. 1880
Iran, Tabriz kleed met Arabisch schrift en voorstelling van dieren 349 x 263 cm [1]
Bijar kleed, ontwerp India
Bijar kleed, ontwerp India 244 x 176 cm [1]
Antieke Perzische Farahan poshti kleed, Zuid Iran, ca. 1880 92 x 57 cm [1] Antique Persian Farahan poshti, South Iran, ca. 1880
Antieke Perzische Wagireh fragment, Iran, ca. 1930 58 x 45 cm [1] Antique Persian sample rug Wagireh, Iran ca 1930
Antieke Bidjar/Koerdische kelim, Perzië, Iran, laat 19e eeuw 410 x 145 cm. [1] Antique Bidjar/ Kurdish kilim Persia, late 19th Century Iran
Perzische Sofreh kelim kleed, Iran, ca. 1950 117 x 105 cm [1] Persian Sofreh kilim semi antique, Iran, ca. 1950
Antieke Bidjar kelim kleed, Perzië, Iran, ca. 1935 180 x 120 cm [1] Antique Bidjar kilim, Persia, Iran, ca. 1935
Azerbeijan - Noordwest Iran, loper.
Azerbeijan - Noordwest Iran, loper. Sleets 367 x 108 cm [1] NOL, later toegevoegd
Seichur - Kaukasus, kleed.
Seichur - Kaukasus, kleed. Sleets en restauraties 291 x 147 cm [1]
Afshar - Iran, kleine tas
Afshar - Iran, kleine tas 44 x 34 cm [1]
Azerbeijan - Noordwest Iran, kleed.
Azerbeijan - Noordwest Iran, kleed. Sleets en gaten 226 x 107 cm [1]
Beluch - Afghanistan, loper
Beluch - Afghanistan, loper 361 x 118 cm [1]
Antiek Kaukasisch kleed
Antiek Kaukasisch kleed 177x 128 cm [1]
Seneh, Kurdistan - Iran, kleed
Seneh, Kurdistan - Iran, kleed 152 x 109 cm [1]
Kirman kleed.
Kirman kleed. Sleetse plekken en motschade 538 x 343 cm [1]
Kazak kleed, 19e eeuw
Sarough Hamedan-Iran, kleed
Sarough Hamedan-Iran, kleed 203 x 126 cm [1]
Zijde Kashmir, India, bidkleed
Zijde Kashmir, India, bidkleed 131 x 86 cm [1]
Beluch, Bokhara - Afghanistan en Pakistan, twee kleden en één loper 158 x 83 cm; 134 x 78 cm; 155 x 59 cm [3]
Zijde Kashmir, bidkleed en Malayer, ontwerp India, kleed 105 x 56 cm; 161 x 87 cm [2]
Hamedan - Iran, drie kleden
Hamedan - Iran, drie kleden 99 x 63 cm; 91 x 60 cm; 84 x 58 cm [3]
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,
Engeland, noten-, notenwortelhouten commode, ca. 1680, eikenhouten met noten belijmde commode ca.168
Notenhouten porseleinkast, 18e eeuw,
Notenhouten porseleinkast, ca. 1740,
Palissanderhouten kabinet, 18e eeuw,
Verguld en gebronsd houten halvemaan consoletafel, Louis XVI, met grijs marmeren blad br. 110, h. 88 en d. 55 cm [1]
Rozenhouten commode, Louis XV,