Portol (21e eeuw)
Portol (21e eeuw)'De laatste sigaret' doek, verso gesign., 2011, 70 x 90 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Alexej Zekova (20e eeuw)
Alexej Zekova (20e eeuw)Abstracte compositie paneel, 26 x 46 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
David Johannes van de Kop (1937-1994)'Pantheon' aquarel en collage, gesign. r.o., 1992, 49,5 x 65 cm. [1]
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948)
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948)Zonder titel serie van drie litho's, gesign., '89, 5/40, 88 x 63 cm. [3]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)Twee zeefdrukken tweemaal zeefdruk, gesign. r.o., 240/250, '95, 45 x 37 cm. [2]
Hans Boer (geb. 1947)
Hans Boer (geb. 1947)Zonder titel doek, niet ingelijst, 2015, verso gesign., 30 x 35 cm. [1]
E. Jiminez (20e eeuw)
E. Jiminez (20e eeuw)Abstracte compositie doek, '71, 50 x 90 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Oswaldo Guayasamin (1919-1999)
Oswaldo Guayasamin (1919-1999)Vrouw litho, gesign. r.o., 120/175, 49 x 34 cm. [1]
Ad van Aart (geb. 1953)
Ad van Aart (geb. 1953)Zonder titel groen geglazuurd keramiek, h. 77 cm. [1]
Albert Muis (1914-1982)
Albert Muis (1914-1982)Rog doek, gesign. r.o., herk. M.L. de Boer, no. 17580, 52 x 68 cm. [1]
Dick Elffers (1910-1990)
Dick Elffers (1910-1990)Twee schilderijen met afbeelding van bloemen tweemaal doek, herk. M.L. de Boer, 90 x 90 cm. en 80 x 80 cm. [2]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel litho, gesign. op de steen, 50 x 73 cm. [1]
Mary Frank (geb. 1933)
Gesigneerd Torenstra '65
Gesigneerd Torenstra '65Abstracte compositie board, verso etiket mogelijke tentoonstelling Torenstra en Appel, 45 x 100 cm. [1]
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928)Figuur litho, gesign. r.o., '94, 3/50, 64 x 50 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Tim Ayres (geb. 1965)
Andrei Protsouk (geb. 1961)
Andrei Protsouk (geb. 1961)Portret doek, ongesign., 100 x 80 cm. [1]
Abraham Hadad (geb. 1937)
Abraham Hadad (geb. 1937)Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 21 x 26 cm. [1]
Mendez (20e eeuw)
Mendez (20e eeuw)Zonder titel doek, gesign. r.o., 72 x 100 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Anton Rovers (1921-2003)
Anton Rovers (1921-2003)'Waterland' doek, gesign. r.o., 90 x 110 cm. [1]
Ruth Root (geb. 1967)
Ruth Root (geb. 1967)Drie collages driemaal collage, gesign., niet ingelijst, prov.: Andrew Kreps Gallery, New York, [3]
Paul Blanca (1958)
Paul Blanca (1958)Roos maroufle (gesignilderd met stierenbloed), verso gesign., '91, 40 x 40 cm. [1]
Frank van Hemert (geb. 1956)
Frank van Hemert (geb. 1956)Twee tekeningen tweemaal pastel, ongesign.?, 19 x 24,5 cm. [2]
Paul Blanca (1958)
Paul Blanca (1958)'Winter' foto, gesign. kleine beschadiging, 17,5 x 55 cm. [1]
Veron Urdarianu (geb. 1951)
Hans Willem Hovy (geb. 1953)
Hans Willem Hovy (geb. 1953)Zonder titel gegoten aluminium, 1997, 50 x 47 x 50 cm. [1]
Paul Blanca (geb. 1958)
John Knight (geb. 1945)
Susan Schildkamp (geb. 1957)
Susan Schildkamp (geb. 1957)Landschap met molens doek, gesign. r.o., 2010, 80 x 30 cm. [1]
Theo Niermeijer (1940-2005)
Theo Niermeijer (1940-2005)Zonder titel gemengde techniek op papier, 97 x 63 cm. [map]