Russische school, 20e eeuw
Russische school, 20e eeuwAbstracte compositie doek, 30 x 40 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)Vrouw met bloemen inkttekening, gesign. r.o., '74, 27 x 20,5 cm. [1]
Karel Appel (1921-2006)
Karel Appel (1921-2006)Figuur litho, gesign. l.o., 35/110, 55 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]
Chris Lewallen (geb. 1965)
Ger van Elk (1941-2014)
Ger van Elk (1941-2014)Zonder titel vier tekeningen, allen gesign., samen ingelijst, formaat tekeningen ca. 12 x 13 cm. tot 8 x 14 cm. per stuk [1]
Onduidelijk gesign. l.o.
Onduidelijk gesign. l.o.Zonder titel board, 45 x 56 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Toegeschreven aan Karel Appel (1921-2006)Figuur litho, resten signatuur l.o., '54, 2/12, 43 x 31 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)Vogel litho, gesign. r.o., '86, 44/200, 46 x 60 cm. [1]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel litho, gesign., 57./100, niet ingelijst, 98 x 63 cm [1]
Molly McNealy (20e/21e eeuw)
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Onduidelijk gesigneerd r.o.Compositie met vrouw gouache, 76 x 56 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Anton Rooskens (1906-1976)
Anton Rooskens (1906-1976)'Printemps' litho,resten signatuur r.o., '72, 72 x 51 cm. [1]
Erik Andriesse (1957-1993)
Erik Andriesse (1957-1993)Krab ets, niet ingelijst, gesign. 3-7-'91, 'voor Otto', 1e staat, 43 x 33 cm. Herkomst collectie Otto Schaap [1]
Heringa & Van Kalsbeek
Jan van den Berg (1932-2015)
Jan van den Berg (1932-2015)'Muziek verheft' doek, gesign. r.o., '79, verso etiket met titel, 110 x 90 cm. [1]
Naar Picasso, 1959
Naar Picasso, 1959Vrouw bij een raam / Naakte vrouw en man met gitaar twee linosnedes, ongesign., 28 x 33 cm. [2]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)Ensemble litho, gesign. l.o., ongenummerd, niet ingelijst, 63 x 80 cm [1]
Herman van der Heide (1917-1998)
Marlene Dumas (geb. 1953)
Marlene Dumas (geb. 1953)Nieuwjaarswens van Rento Brattinga, steendrukker in Amsterdam. litho, niet ingelijst, 1983/84, 67 x 49 cm. [1]
Willy Belinfante (1922-2014)
Willy Belinfante (1922-2014)Kinderkoor doek, gesign. l.o., 51 x 50 cm. [1]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Tim Folzenlagen (geb. 1952)
Tim Folzenlagen (geb. 1952)Times Square houtskooltekening, niet ingelijst, 185 x 123 cm. Herkomst collectie Otto Schaap
Theo Wolvecamp (1925-1992)
Theo Wolvecamp (1925-1992)Zonder titel doek, gesign. r.o., '73, 40 x 50 cm. [1]
Victor Vasarely (1906-1997)
Thanh Chuong (geb. 1948)
Thanh Chuong (geb. 1948)Zonder titel gepolijste laktechniek op paneel, [1]
Onduidelijk gesign. ro., '69
Onduidelijk gesign. ro., '69Zonder titel zilverpapier op papier, gesign. 69 x 49 cm. [1]
Kelvin Bowers (geb. 1946)
Kelvin Bowers (geb. 1946)'Crucifixion' gemengde techniek op papier op board, verso etiket met signatuur, 1985, 22 x 31 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)Figuren en vogel. Hierbij aquarel door Maxim en doek, heidelandschap litho, gesign. m.b., '93, 35 x 48 cm. [3]
Joachim Bandau (geb. 1936)
Joachim Bandau (geb. 1936)Zonder titel inkt, 55 x 77 cm. [1]
Otto Hetterscheid (1927-2010)
Otto Hetterscheid (1927-2010)Zonder titel gemengde techniek en collage, gesign. r.o., '79, 75 x 52 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '77, 60 x 80 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign., r.o., '58, 38 x 53 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '64, 55 x 46 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '60, 40 x 32 cm. [1]
Blaise Jeanneret (1897-1988)
Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '81, 30 x 40 cm. [1]
Laetitia de Haas (geb. 1948)
Laetitia de Haas (geb. 1948)'Huis in winter'/ 'Herfst I' tweemaal doek, gesign., 20 x 20 cm. en 20 x 25 cm. [2]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, 20e eeuwAbstract wandplastiek 80 x 100 cm. [1]
Carel Willink (1900-1983)
Carel Willink (1900-1983)'Naar de toekomst'. Hierbij litho, Miro litho, gesign. r.o., p.d.a., volledige blad 70 x 98 cm. [2]
Horst Antes (geb. 1936)
Joel Fisher (geb. 1947)
Joel Fisher (geb. 1947)Zonder titel tekening, met certificaat, 16 x 16 cm. [1]
Kees de Goede (geb. 1954)
Gesigneerd Ozenfant
Gesigneerd OzenfantAbstracte compositie board, beschadigd, niet ingelijst, 35 x 26 cm. [1]
Marc Mulders (geb. 1958)
Marc Mulders (geb. 1958)Zonder titel aquarel en collage, gesign. m.o., jan. '02, 'voor Evelyne', 75 x 51,5 cm. [1]
Jan Montijn (1924-2015)
Jan Montijn (1924-2015)'Wat betreft het licht' kleurenets, gesign. r.o., 1984, 31/60, 47 x 31 cm. [1]
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985)Twee litho's twee litho's, ongesign., 34 x 25 cm. [1]
Cornelius Rogge (geb. 1932)
Cornelius Rogge (geb. 1932)Kop papier/collage, gesign. r.o., '07, 50 x 36 cm. [1]
Karel Slingervoet (1939-1978)
Johannes Matthijs den Ouden (geb. 1948)Landschap met bomen doek, gesign. l.o., 1978, 90 x 110 cm. [1]
Axel van der Kraan (geb. 1949)
Axel van der Kraan (geb. 1949)15 W assemblage, 1968, 43 x 33 x 25 cm. [1]
Naar Warhol
Naar WarholTwee zeefdrukken met afbeelding van Marilyn Monroe 61 x 61 cm. [2]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)
Arjan van Arendonk (geb. 1957)
Arjan van Arendonk (geb. 1957)Twee schilderijen tweemaal acryl op textiel, gesign., 40 x 40 cm. [2]
Albert Verkade (geb. 1945)
Albert Verkade (geb. 1945)Zonder titel staal en graniet, diam., gesign., 26,5 cm. [1]
Jan van Heel (1898-1990)
Jan van Heel (1898-1990)'Negerpop'. doek, gesign. r.o., verso gesign., '64, herkomst: Galerie d'Eendt, Spuistraat, Amsterdam [1]
Naar Piet Mondriaan
Naar Piet MondriaanCompositie met raster 5: ruit, compositie met kleuren druk, ongesign., beschadigd, 40 x 40 cm. [1]
Toegeschreven aan César Domela (1900-1992)Zonder titel litho, ongesign., 60 x 46 cm. [1]