General Art and Antiques Sale April 14 until April 26

Live Online Auction

3050 items 3050 items
Auction closed (7 day sale)
room Amsterdam

Live Online Auction

Auction closed (7 day sale)

  • ( Lots: 0001-0477)
  • ( Lots: 0500-0696)
  • ( Lots: 4775-4997)
  • ( Lots: 5000-5215)
  • ( Lots: 4500-4655)
  • ( Lots: 3800-8280)
  • ( Lots: 6500-8054)
  • ( Lots: 2290-2551)
  • ( Lots: 2600-2704)
  • ( Lots: 3000-3269)
  • ( Lots: 2730-2996)
  • ( Lots: 1500-1525)
  • ( Lots: 3500-3592)
  • ( Lots: 2000-2061)
  • ( Lots: 3300-3409)
  • ( Lots: 1400-1498)
  • ( Lots: 1700-1757)
  • ( Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Item Type
3050 items
Per Page

Dirk Kruizinga (1895-1972)Stilleven met zonnebloemen doek, gesign. r.o., 100 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Kijkje op een plein doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 40 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Anna Kermer (1911-1985)Portret van een vrouw met paraplu doek, monogram r.o., 80 x 60 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Dorp op een rots doek, niet ingelijst, ongesign., 50 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Italiaans kustdorpje doek, gesign. l.o., 50 x 70 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Anna Kermer (1911-1985)Vrouw in een park doek, niet ingelijst, ongesign., 60 x 80 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Amsterdamse gracht paneel, gesign. l.o., 26 x 31 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Enkhuizen potlood, gesign. r.o., 22 x 30 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Dirk Kruizinga (1895-1972)Gezicht op Rhenen paneel, niet ingelijst, gesign. l.o., 26 x 34 cm. Provenance: uit de nalateschap van de kunstenaar [1]

Amsterdams stadsgezicht;Het Filmmuseum doek, 49 x 70 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Amsterdams stadsgezicht;Cafe Welling doek, 46 x 67 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]

Diverse schilderijen en tekeningen, 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuwBijbelse voorstelling met man en vrouw met olifanten doek, 140 x 95 cm. [1]

Abraham Segaar (1888-1962)Bomen aan de rand van een meer doek, gesign. r.o., 65 x 98 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Diverse schilderijenProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Henri van de Velde (1896-1969)Heuvellandschap met herder en schapen doek, gesign. r.o., 51 x 71 cm. [1]

Franse school, 20e eeuwVrouwelijk naakt kleurenets, gesign. r.o., 55 x 45 cm. [1]

Hollandse school, 19e/20e eeuwStaphorster meisje doek, 47 x 37 cm. [1]

Indonessche school, 20e eeuwFiguren op een markt in een dorp doek, 60 x 45 cm. [1]

Jacobus Jan Koeman (1889-1974)Bloemen in een vaas doek, gesign. r.o., 47 x 33 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Karel van Seben (1893-1988)Diverse schilderijen [ds]

Karel van Seben (1893-1988) Withdrawn ...[more]

Beursaffiche, Schweitzer Muster Messe,Basel 1933 [1]