General Art and Antiques Sale April 14 until April 26

Live Online Auction

3050 items 3050 items
Auction closed (7 day sale)
room Amsterdam

Live Online Auction

Auction closed (7 day sale)

  • ( Lots: 0001-0477)
  • ( Lots: 0500-0696)
  • ( Lots: 4775-4997)
  • ( Lots: 5000-5215)
  • ( Lots: 4500-4655)
  • ( Lots: 3800-8280)
  • ( Lots: 6500-8054)
  • ( Lots: 2290-2551)
  • ( Lots: 2600-2704)
  • ( Lots: 3000-3269)
  • ( Lots: 2730-2996)
  • ( Lots: 1500-1525)
  • ( Lots: 3500-3592)
  • ( Lots: 2000-2061)
  • ( Lots: 3300-3409)
  • ( Lots: 1400-1498)
  • ( Lots: 1700-1757)
  • ( Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

to

  • Item Type
3050 items
Per Page

Franse school, 18e/19e eeuwElegant gezelschap in een tuin rood krijt, 16 x 22,2 cm. [1]

Hendrik Kobell (1751-1779)Schepen op een meer inkttekening, gesign. l.o., 1771, 13,6 x 17,5 cm. [1]

Arnoldus van 't Zant (1815-1889)Gezicht op een stad paneel, gesign. m.o., 16,5 x 24,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Europese school, 19e eeuwDe ontmoeting van Rebecca en Eliëzer bij de bron doek, 61 x 45 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Joan Blaeu, kaart van de Heerlijkheid Bergen, 1662-1672gravure, handgekleurd, 43 x 56 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Europese school, 19e eeuwAntieke marmeren tuinvaas inkt, 30 x 20 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Hollandse school, 19e eeuwPortret van een vrouw doek, gesign. r.b., 85 x 69 cm. [1]

Europese school, 18e eeuwRiviergezicht met figuren bij een dorp inkt en gewassen inkt, 15 x 19 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuwHeilige gewassen inkttekening, 38,5 x 31 cm. [map]

Hollandse school, 18e en 19e eeuwReligieuze scene / Figuren op het strand twee tekeningen, 23 x 18 cm. en 29 x 18 cm. [2]

Hollandse school, 19e eeuwFiguren bij een herberg / Gezicht op een dorpje aan een vaart paneel, 40 x 55 cm. en aquarel, 32 x 45 xm. [2]

Willem Roelofs (1822-1897)Bomen aan een sloot bij een boerderij houtskool en pastel, gesign. l.o., 36 x 26 cm. [1]

Joan Blaeu, kaart van Alkmaar, 1649,handgekleurde kopergravure gravure, 45 x 57 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

J. Spijk (18e/19e eeuw)Stad aan een rivier paneel, 45 x 58 cm. [1]

Anna Mortier-Ramus (19e eeuw)Indonesisch landschap aquarel, gesign. r.o., 40 x 54 cm.. [1]

Jacques Janssens (1809-1898)Studie van een bok paneel, gesign. r.o., 21,5 x 16 cm. [1]

Kopie naar Frans HalsPortret van een man doek, 90 x 65 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuwInkttekening ovaa, 1778, 35 x 48 cm.

Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Alexander Bakker Korff (1824-1882)Twee dames in een interieur [1]

Alexander Bakker Korff (1824-1882)Lezende dame in een interieur inkt en aquarel, gemonn. l.o., 13 x 11 cm. [1]

David Joseph Bles (1821-1899)'L'homme au bouquet' inkt en aquarel, gesign. l.o., herk. M.L. de Boer, no. 4374, 17,6 x 12,5 cm. [1]

A.N. Harris (begin 20e eeuw)'The Octogon, Plymouth, 1860' doek, 46 x 60 cm. [1]

Andreas Schelfhout (1787-1870)Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1]

Toegeschreven aan Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Zittende vrouw ets, 20 x 14 cm. [1]

Plattegrond van 's-Gravenhage, ca. 1730gravure, handgekleurd, 54 x 61 cm. [1]

Lot 4833

Hollandse school

Hollandse schoolSchepen voor een stad inkt en aquarel, 27,5 x 47 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuwHeilige Coletta van Corbie paneel, 59 x 25 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Franse school, 19e eeuwMoeder en kind doek, diam. 48 cm. [1]

Gesigneerd Freudenberg (19e/20e eeuw)Winters landschap paneel, 56 x 68 cm. [1]

Albert Halberstadt (1857-1888)Twee dames in een interieur (naar Bakker Korff) paneel, gesign. l.o., ook gesign. met Bakker Korff, 15 x 13 cm. [1]

Diverse grafiek, 16e t/m 19e eeuw,w.o. topografie Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuw,Man met een kopje bij een bord met fruit paneel, 23 x 21 cm. [1]

Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een zittend mannelijk naakt rood krijt, verso gesign., 57 x 34 cm. [1]

H. Klein (19e/20e eeuw)Winters landschap met figuren op een bevroren vaart doek, 40 x 60 cm. [1]

Kaart van Oost-Friesland, 17e eeuw,uitgegeven door Johannes Janssonius te Amsterdam gravure, handgekleurd, 38 x 49 cm. [1]

William Lionel Wyllie (1851-1931)Boten bij de Tower Bridge, London ets, gesign. l.o., 20 x 25 cm. [1]

Europese school, 19e eeuwPortret van een vrouw doek, 63 x 53 cm. [1]

Diverse schilderijlijsten18e en 19e eeuw Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid

Belgische school, 20e eeuwTwee duiven doek, 60 x 80 cm. [1]

Europese school, 18e eeuwPaar interieurschilderingen met klassieke voorstellingen tweemaal doek, [2]

Lot 4851

Naar Rembrandt

Naar RembrandtZelfportret met gepluimde baret ets, 13 x 10 cm. [1]

Italiaanse school, 17e/18e eeuwTwee schilderijen met afbeelding van figuren in ruïnes tweemaal doek, [2]

Europese school, 18e/19e eeuwPortret van een heer pastel, ovaal, 52 x 41 cm. [1]

Mogelijk van de hand van Antonio Sminck Pitloo (1791-1837)Uitzicht op zee vanaf een dorp op een heuvel aquarel, 16 x 26 cm. [1]

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Landschap bij Laren paneel, gesign. l.o., 36,5 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]