- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Watches (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
- Show only bulk lots,
- Item Type
Mahoniehouten chiffonnière, begin 19e eeuw,In het front zes laden met aan weerszijde ronde zuilen;
Mahoniehouten chiffonnière, begin 19e eeuw,In het front zes laden met aan weerszijde ronde zuilen; br. 88, h. 148 en d. 48 cm; 1500 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met achtkantige kolom waaronder viersprant. Op zwenkwielen;
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw,met achtkantige kolom waaronder viersprant. Op zwenkwielen; diam. 185 en h. 77 cm; [1]700 ...[more]
Mahoniehouten wandtafel, 19e eeuw,met openslaand blad waaronder opbergvak. In het front gedragen
Mahoniehouten boekenkast, 19e eeuw,in twee verdelingen. Onder de rechte kap twee deuren met
Hardhouten koloniale vitrinekast, 18 eeuw,in twee verdelingen. Onder de gebogen kap twee deuren
China, bruin gebeitste kastmet twee deuren. ; br. 86, h. 175 en d. 51 cm; 1200 ...[more]
Notenhouten kast, 18e eeuw,met twee laden en twee deuren. Op slofpoten; brt. 120, h. 75 en d. 48 cm;
Notenhouten kast, 18e eeuw,met twee laden en twee deuren. Op slofpoten; brt. 120, h. 75 en d. 48 cm; 1120 ...[more]
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, 18de eeuw,in twee verdelingen. De gebogen kap met
Luikse bureauboekenkast, 18e eeuw,in twee verdelingen. De gebroken kap met snijstukken waaronder
Houten hutkoffermet canvas bekleed. Het interieur met hangers en laden; br. 55, h. 118 en d. 36
Houten hutkoffermet canvas bekleed. Het interieur met hangers en laden; br. 55, h. 118 en d. 36 cm; 1300 ...[more]
Mahoniehouten ronde tafel en fauteuil in Empire-stijl, 19e eeuw,de tafel op kantige poot en
Vierslags kamerscherm,met authentieke tapisserie.; h. 156, ieder slag br. 44 cm; 11300 ...[more]
Mahoniehouten kantelbare passpiegel 'Psyché', Empire,met timpaan, kandelaars, gestoken kariatiden en
Smeedijzeren tafelmet beigekleurig marmeren blad; diam. 110, h. 76 cm.; Uit de collectie van een
Smeedijzeren tafelmet beigekleurig marmeren blad; diam. 110, h. 76 cm.; Uit de collectie van een herenhuis; 1900 ...[more]
Vergulde console, Louis XV, 18e eeuw,met rood en wit geaderd marmeren blad. Het geheel versierd
Notenhouten ronde coulissetafel, 19e eeuw,op gedraaide kolom met driesprant en zwenkwielen. Met vier
Mahoniehouten kabinet, 19e eeuw,met rechte, holgebogen kap waaronder twee deuren. De onderkast met
Eikenhouten rechthoekige tafel,op vier poten verbonden door H-regel; 176 x 84 en h. 75 cm; 1500
Eikenhouten rechthoekige tafel,op vier poten verbonden door H-regel; 176 x 84 en h. 75 cm; 1500 ...[more]
Eikenhouten kist, 17e eeuw,met smeedijzeren slotplaat. In het front versierd met gestoken rozetten; br. 185, h. 78 en d. 75 cm; 1500 ...[more]
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines, als voren (identiek)br. 100, h. 188 en d. 40 cm.; Herkomst:
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines, als voren (identiek)br. 100, h. 188 en d. 40 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2200 ...[more]
Paar zwart gelakte ijzeren vitrines,met glazen wanden en schappen. In het front twee glazen
Twee eiken- en notenhouten vitrinekasten, ca. 1900,met glazen wanden en in het front een deur waarin
Engeland, eikenhouten wandtafel 'sidetable', 19e eeuw,met in het front drie laden; 147 x 48 en h. 87
Eikenhouten vitrinekast, 19e eeuw,met spiegel achterwand. In het front twee glazen schuifdeuren; br.
Paar messing vitrines(één raam met barst); br. 64, h. 161 en d. 52 cm.; Herkomst: Collectie
Paar messing vitrines(één raam met barst); br. 64, h. 161 en d. 52 cm.; Herkomst: Collectie Cserno, Amsterdam; 2400 ...[more]
China, hardhouten vitrinekastin twee verdelingen. De bovenkast met rechte kap, waaronder deur. In de
Djattiehouten tweedeurs kast,iedere deur ingelegd met parelmoer en cloisonné; br. 62, h. 73 en d. 35
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl,in twee verdelingen. De bovenkast met
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren; br.
W. Gieben, eikenhouten buffet, vroeg 20e eeuw,met opzet. in het front twee laden en twee deuren; br. 100, h. 145 en d. 48 cm.; 11000 ...[more]
Zwart marmeren piëdestalin drie delen; h. 105 cm.; 1400 ...[more]
China, houten bruidskast, ca. 1900,met aan een zijde een klep met daarin acht gestoken houten
Noten- en notenwortelhouten damesbureau, eind 18e eeuw,in twee verdelingen. Met openslaande klep
Noten- en notenwortelhouten porseleinkast, 18e eeuw,in de gecontourneerde kap met drie snijstukken
Noten-, notenwortelhouten porseleinkast in Louis XV-stijl, 19e eeuw,in twee verdelingen. De
Zwitserland/Oostenrijk, polychroom beschilderde grenenhouten kast, 19e eeuw,met onder de rechte
Crêmekleurig gelakt eikenhouten kabinet in Louis XVI-stijl, 19e eeuw,de gebroken timpaan met -
Glazen ovale tafelgedragen door een gebronsd metalen sculptuur van zittende vrouw; 140 x 80 en h. 43
Glazen ovale tafelgedragen door een gebronsd metalen sculptuur van zittende vrouw; 140 x 80 en h. 43 cm.; 1200 ...[more]
China, beschilderde rood laqué houten tweeslags kamerscherm,ieder slag met gestoken kuif en -
Verguld bronzen wandconsole, 19e eeuw,met half ronde zwart marmeren blad waaronder een kariatide.
Mahoniehouten trumeau, Empire,met wit marmeren boven- en onderblad, spiegelachterwand en deels
Rozenhouten kinderkaptafel, Napoleon III,met wit marmeren blad, ovale kantelbare spiegel en twee
Paar notenhouten torchères, 19e eeuwieder met gecontourneerd blad. Op kantige kolompoot met
Paar notenhouten torchères, 19e eeuwieder met gecontourneerd blad. Op kantige kolompoot met driesprant; 41 x 34 en h. 76 cm.; [2]800 ...[more]
Zwart gelakt houten tafel, 19e eeuw,met gecontourneerd blad en lade. Het geheel versierd met messing
mahoniehouten ronde stijltafel, Empire,met groen marmeren blad. Op kolompoot met driesprant en
Mahoniehouten hoekkast, 18e eeuw, Louis XVI,met grijze marmeren blad. In het gebogen front een
Verguld bronzen piedestal,met marmeren blad. De vier gecanneleerde zuilen verbonden door een
Wit gelakte en vergulde consoletafel, 19e eeuw,met gecontourneerd blad waaronder vier cabriole
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met grijs marmeren blad. In het front een gebogen stijl met
Mahoniehouten consoletafel, Empire,met grijs marmeren blad. In het front een gebogen stijl met klauwpoot; 45 x 26 en h. 76 cm; 11000 ...[more]
Engeland, mahoniehouten architectentafel, 18e eeuw,met verstelbaar blad waaronder een lade,
Mahoniehouten rond bedkastje, Empire,met zwart marmeren blad en deur. Op messing zwenkwielen;
Mahoniehouten rond bedkastje, Empire,met zwart marmeren blad en deur. Op messing zwenkwielen; diam. 42 en h. 79 cm .; 11000 ...[more]
Zwart laqué houten bijzettafel, Willem III.Het gecontourneerde blad met fijnhouten inlegwerk. Op
Mahoniehouten haardscherm, Empire, begin 19e eeuw,met hefmechanisme en groen damasten stoffering. De
West Friesland, polychroom beschilderde houten flap-aan-de-wand, vroeg 19e eeuw,met ovaal blad; 75 x
West Friesland, polychroom beschilderde houten flap-aan-de-wand, vroeg 19e eeuw,met ovaal blad; 75 x 55 en h. 57 cm.; [1]200 ...[more]
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met in het front twee gestoken panelen. De zijden met briefpanelen; br.
Eikenhouten kist, 18e eeuw,met in het front twee gestoken panelen. De zijden met briefpanelen; br. 74, h. 65 en d. 40 cm.; [1]120 ...[more]
Notenhouten kastjemet twee deuren, waarachter deurtjes en laatjes; br. 47, h. 50 en d. 28 cm.;
Bruin gebeitste grenenhouten kist, ca. 1900,afgezet met siernagels en metalen banden (geen sleutel);
Bruin gebeitste grenenhouten kist, ca. 1900,afgezet met siernagels en metalen banden (geen sleutel); 1120 ...[more]