- 20th century decorative arts (9)
- Antique and classic furniture (40)
- Antique furniture (116)
- Archelogogy and pre-colombian (95)
- Asian artefacts (China) (154)
- Asian artifacts (Japan) (114)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (73)
- Books on tribal art (48)
- Carpets (61)
- Chandeliers and mirrors (46)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (52)
- Crockery and glassware (41)
- Decorative tribal art (52)
- Design furniture (46)
- European ceramics and glass (59)
- European sculptures and works of art (126)
- From the estate of Rien Poortvliet (76)
- From the Estate of Tom Lenders (Indonesia, Oceanic, Arctic circle, Abo (70)
- Icons (30)
- Jewellery (193)
- Modern art from private collections (145)
- Paintings, watercolours and drawings (136)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (215)
- Plated objects and objets de vertu (225)
- Silver (165)
- Silver jewellery (18)
- Tirbal Art (Africa) (129)
- Tobaccoparafernalia (6)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (169)
- Watches (34)
- Ethnographica & Tribal Art (421)
- Asian Art (383)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (342)
- Collectables (276)
- Furniture (220)
- Fine Art & Antiques (212)
- Jewellery (203)
- Silver & Silver-plated items (170)
- Chinese Works of Art (157)
- Japanese Works of Art (115)
- Watercolours (96)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (95)
- Clocks, Watches & Jewellery (90)
- Carpets & Rugs (73)
- Ceramics (66)
- Books & Periodicals (65)
- Prints (57)
- Sculpture (49)
- Glassware (22)
- Photographs (4)
- Vintage Fashion (4)
- Arms, Armour & Militaria (2)
- Lighting (2)
- Show only bulk lots,
- Item Type
14krt. Gouden munthangergezet met een 900/000 gouden penning, één zijde met afbeelding van Juliana
Twee gouden tientjes in montuur en twee gouden dukatenTientjes; 1875 en 1917, dukaten beide 1986.
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur. Liggend. In etui; 2200 ...[more]
Vier differente kristallen parfumflaconséén Engels. Alle met defecten; 4100 ...[more]
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur, versiert met gravures en aan de
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (reparaties). Flacon ovaal liggend van
Kristallen parfumflacon, 19e eeuw,met 14krt. gouden montuur (reparaties). Flacon ovaal liggend van vorm. Met stopje; H. 9,5 cm; 180 ...[more]
Twee differente kristallen parfumflacons, 19e eeuw,beide met 14krt. gouden montuur. Eén liggend en
Zilveren sleutelhorloge, adres J.P. Kroesse te Amsterdam, eind 18e eeuw,met prachtig opengewerkte
Gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat en secondewijzerplaat. ; Herkomst: Uit een
Gouden remontoirhorlogemet witte emaille wijzerplaat en secondewijzerplaat. ; Herkomst: Uit een particuliere verzameling; 1450 ...[more]
Gouden sleutelhorloge, eind 19e eeuw,achterzijde met gravures. Binnenzijde met inscriptie: Souvenir 3 juli 1901; 1280 ...[more]
Diverse zilveren en onedele zakhorlogeszk100 ...[more]
Diverse zilveren en onedele zakhorlogeszkj80 ...[more]
Diverse zilveren zakhorloges en sieradenzkj80 ...[more]
18krt. Gouden dames remontoirhorloge, ca 1900,kast gesatineerd, achterzijde met rosé en geelgouden
14krt. Gouden dames remontoirhorlogemet hoekige rand. In etui; Herkomst: Uit een particuliere
14krt. Gouden dames remontoirhorlogemet hoekige rand. In etui; Herkomst: Uit een particuliere collectie; 2200 ...[more]
14krt. Gouden sleutelhorloge, een dames remontoirhorloge en een revers speldbeide rijkelijk versierd
Diverse zakhorloges en horlogeonderdelenzkj200 ...[more]
14krt. Roségouden zakhorlogemet dichte gladde kast. Hierbij een doublé horlogeketting; 2400 ...[more]
Paul Arpantier, 18krt. roségouden remontoirhorlogestrak van vorm; 1450 ...[more]
Zilveren sleutelhorloge en een onedele remontoirhorlogemet gravures; 280 ...[more]
Prisma, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindaan zwart lederen band. Hierbij een ander; [2]100
Prisma, 14krt. gouden damespolshorloge, opwindaan zwart lederen band. Hierbij een ander; [2]100 ...[more]
Platina damespolshorloge, Art-Deco,gezet met baguette, achtkant en briljant geslepen diamanten,
Frankrijk, reiswekkertje, gesigneerd Cartier, Paris, circa 1980;verguld messing kast met wit emaille
Twee remontoirhorloges en diverse gouden, zilveren en onedele sieradenw.o. een Biedermeier sluiting,
Bruno Ninaber, stalen armbandhorloge, ontwerp 1973met los stalen segment (gebruikssporen). In
Bruno Ninaber, stalen armbandhorloge, ontwerp 1973met los stalen segment (gebruikssporen). In origineel etui; 2300 ...[more]
Peggy Bannenberg, polshorloge, quartzbijna geheel zwart, met speciale sluiting. In etui; 2120
Peggy Bannenberg, polshorloge, quartzbijna geheel zwart, met speciale sluiting. In etui; 2120 ...[more]
Chopard, 18krt. gouden polshorlogeaan zwart lederen band. ref nr. 480971-429-1 In etui; 11600
Chopard, 18krt. gouden polshorlogeaan zwart lederen band. ref nr. 480971-429-1 In etui; 11600 ...[more]
Chopard, Happy Diamonds, gouden dameshorloge en een hangerHorloge met vier Happy Diamonds, lunette
Rolex, Oyster Perpetual Date, dames polshorlogemet crème wijzerplaat. In etui en certificaat; 2900
Rolex, Oyster Perpetual Date, dames polshorlogemet crème wijzerplaat. In etui en certificaat; 2900 ...[more]
Longines, type: La Grande Classic, verguld stalen polshorloge en een Dupond horlogebeide aan lederen
Omega, DeVille, damespolshorloge, quartz en een paar gouden oorstekers. Horloge doublé (slijtage)
Longines, type Admiral, stalen herenpolshorloge, automaatmet Spaanse dagaanduiding; 1300 ...[more]
Ebel, 18krt. gouden damespolshorloge, opwindaan 14krt. gouden gevlochten band (niet origineel).
Vier differente horloge en een gouden ringRing gezet met saffieren en een twee briljant geslepen
Twee zilveren clips, Art-Deco,ieder gezet met cabochon geslepen chrysopraas, bloedkoralen kralen
Chris Agterberg, zilveren chatelaine, Art-Nouveau,met zwart lint, waaraan een ronde hanger met
Vergulde rivièra armbandgezet met witte en roze paste; ; 1120 ...[more]
Verguld zilveren collier, Empire,in het midden een drapperie met balletjes, waaronder pegels;
Stijve armband, broche en een vlinderclipOp de staafbroche drie vliegen, gezet met crysoberyl
Vier stijve armbanden, vijf broches en een hangersommige Art-Nouveau. Eén armband in de vorm van een
Vier stijve armbanden, vijf broches en een hangersommige Art-Nouveau. Eén armband in de vorm van een ceintuur, met gesp; 10100 ...[more]
Verguld zilveren collierin het midden een ovaal, gezet met een glasgranaat in een dubbele entourage.
Twee bloedkoralen colliers met zilveren sluitingbeide met differente kralen; 2120 ...[more]
Drierijig bloedkoralen collier en een carneolen collier.Bloedkoraal aan gouden gefacetteerde
Drierijig bloedkoralen collier en een carneolen collier.Bloedkoraal aan gouden gefacetteerde bolsluiting; 2120 ...[more]
Diverse zilveren en onedele sieradenw.o. stijve armbanden, dubbeltjescollier, etc.; zkj50 ...[more]
Barnstenen set; twee kettingen, drie hangers, broche en twee ringenalle gezet met behandelde/
Barnstenen set; twee kettingen, drie hangers, broche en twee ringenalle gezet met behandelde/geperste barnsteen; 8100 ...[more]
Grote mogelijk barnsteen hanger en een broche[2]120 ...[more]