- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
China, lichtbruin gepatineerd bronzen koro, Qing dynastie,met gestileerde oren, op driepoot. Gemerkt
China, bronzen sculptuur, vroeg Qing dynastie;Daoistische god (hersteld) h. 17 cm. [1] ...[more]
China, twee grijs (schist) stenen hoofden l. 10 en 46 cm. [3] ...[more]
China, wit jade bi, waarschijnlijk Qing dynastie,met relief van chilongs diam. 9 cm. [1] ...[more]
China, wit jade plaquette, waarschijnlijk Qing dynastie,met relief van draak, swastika en vogel 6,
China, wit jade plaquette, waarschijnlijk Qing dynastie,met relief van draak, swastika en vogel 6,5 x 8 cm. [1] ...[more]
China, twee groen jade armbanden [2]
China, twee groen jade armbanden [2] ...[more]
China, twee jade pendanten [2]
China, twee jade pendanten [2] ...[more]
Bamboe wandelstokmet metalen greep l. 98 cm. [1] ...[more]
China, bisquit buste;Mao h. 20 cm. [1] ...[more]
China, rolschildering op papier; begin 20e eeuw,Mussen bij riet. Met tekst en signatuur [1]
China, rolschildering op papier; begin 20e eeuw,Mussen bij riet. Met tekst en signatuur [1] ...[more]
China, rolschildering op papier, 20e eeuw;Eenden. Met tekst en signatuur [1] ...[more]
China, bronzen spiegel, 20e eeuw,met relief van dieren diam.18 cm. [1] ...[more]
China, rood lakwerk (of kunststof?) bord, 20e eeuw,met reliëf van bloemen. De achterzijde zwart
Vier stuks Aziatica,w.o. China, antieke metalen slotplaat met relief van draken [4] ...[more]
China, Kanton, fijn en deels ajour gestoken koker, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor rondom van
China, zijden waaier met benen benen, laat Qing dynastie, ca. 1900,met geborduurd decor van draak.
China, paar cloisonne dekselvazen, ca. 1900,met blauwe bladranken op zwart fond, de knop in vorm van
China, zwart (zitan?)houten puntvaasje h. 10,5 cm. [1] ...[more]
China, ronde inktsteenmet relief van tekst en draken. Gemerkt. Hierbij jade plaquette diam. 14
China, ronde inktsteenmet relief van tekst en draken. Gemerkt. Hierbij jade plaquette diam. 14 cm. [2] ...[more]
China, antiek bronzen strijkijzermet vernieuw houten greep l. 27 cm. [1] ...[more]
China, mah-yongspelin houten kist met koperen beslag en jade plaquette op het deksel h. 11, 23 x
China, mah-yongspelin houten kist met koperen beslag en jade plaquette op het deksel h. 11, 23 x 16 cm. [1] ...[more]
China, bamboe penseelbeker, 20e eeuw,met gestoken relief van landschap rondom. Gesigneerd [1]
China, bamboe penseelbeker, 20e eeuw,met gestoken relief van landschap rondom. Gesigneerd [1] ...[more]
China, antiek bronzen sculptuurtje;Onsterfelijke gezeten op hert h. 14 cm. [1] ...[more]
China, bruin gepatineerd bronzen koro, mogelijk laat Qing dynastie,met gesprenkeld goud. En
China, paar bronzen-cloisonne vazen, 20e eeuwingelegd met stenen. Gemerkt Ming [2] ...[more]
China, paar bronzen-cloisonne vazen, Qing dynastie, 19e eeuw,met decor van bloesem op blauw fond (
China, rood lakwerk schrijfkist, Qing dynastie, 19e eeuw,met fraai gestoken reliëf van figuren bij
China, houten kist en dienblad, 19e/20e eeuw l. 24 en 35 cm. [2] ...[more]
China, paar emaille koppen, Qing dynastiemet decor van bloesem in vakwerk (defecten) h. 7 cm.
China, Kanton, achtkantige zwart laqué kist, 19e eeuw,met verguld decor van figuren bij prieel in
China, ivoren sculptuur, ca. 1900;staand vrouwfiguur met opgestoken haardracht, fraaie robe en
China, ivoren sculptuur, ca. 1900;staand vrouwfiguur met opgestoken haardracht, fraaie robe en houten fluit. h. 33,5 cm. [1] ...[more]
China, benen (?) snijwerk;Hondje. Hierbij defecte houten netsuke [2] ...[more]
China, jade pendantin vorm van vrucht l. 5 cm. [1] ...[more]
China, terracotta sculptuur van dienaar, mogelijk Sui Dynastie.met in de handen een staf, met
China, Yuan-Ming dynasty, bronzen rituele vaas, gu,de vaas versierd met acht uitstaande ribben en
China, Han Dynastie, bronzen kookpot,De pot met twee grepen, de deksel met drie open bogen. Met
China, paar rood gelakt houten paarden l. 53 cm. [2] ...[more]
China, twee polychroom en verguld houten hoogwaardigheidsbekleders h. 28 en 31 cm. [2] ...[more]
China, fijn gestoken ivoren groep, 19e eeuw;Asceet, met stok en kalebas en versleten mantel h. 1 cm.
China, fijn gestoken ivoren groep, 19e eeuw;Asceet, met stok en kalebas en versleten mantel h. 1 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, rood en wit ivoren schaakspel,de stukken staand op 'puzzleball' (enkele licht
China, Kanton, rood en wit ivoren schaakspel,de stukken staand op 'puzzleball' (enkele licht beschadigd) koning l. 12 cm. [32] ...[more]
China, diverse jade en jadeit plaquettes, ringen en armbanden [zkj] ...[more]
China, bronzen-cloisonné koro, 20e eeuw,met Islamitische tekst. Gemerkt met zes karakters Qianlong
China, bronzen-cloisonné koro, 20e eeuw,met Islamitische tekst. Gemerkt met zes karakters Qianlong h. 18 cm. [1] ...[more]
China, antiek albasten neksteun,met gebogen zadel en gesleten randen. br. 24 cm. [1] ...[more]
China, tijgeroog dekseldoosje,versierd met drie gesneden mythologische vogelkoppen op deksel en op
China, paar ajour gestoken panelen, laat Qing dynastiein omlijsting 33 x 39 cm. [2] ...[more]
China, fles rijstwijn met inhoud, 1952 h. 19 cm. [1] ...[more]
China, paar bronzen-cloisonne vazenmet ringen als oor h. 24 cm. [2] ...[more]
China, twee bronzen-cloisonne wierookhouders,een in vorm van fabeldier h. 25 cm. [2] ...[more]
China, ivoren snijwerk, Qing dynastie, 19e eeuw;Schip met figuren op het dek en voorplecht. Met
China, ivoren snijwerk, Qing dynastie, 19e eeuw;Schip met figuren op het dek en voorplecht. Met ajour gestoken panelen l. 25 cm. [1] ...[more]
China, Kanton, ivoren koker en snijwerk, Qing dynastie, 19e eeuw;Schip met vele figuren l. 16 en
China, Kanton, ivoren koker en snijwerk, Qing dynastie, 19e eeuw;Schip met vele figuren l. 16 en l. 27, h. 8 cm. [2] ...[more]
China, twee bronzen-cloisonne vazen h. 24 en 30 cm. [2] ...[more]
China, zes diverse snuifflesjes [6]
China, zes diverse snuifflesjes [6] ...[more]
China, zeven snuifflesjes. [7]
China, zeven snuifflesjes. [7] ...[more]
China, vier miniatuur porseleinen vaasjes, 19e eeuw. [4] ...[more]
China, staande wit jade Quanyin [1]
China, staande wit jade Quanyin [1] ...[more]
China, twee kous-su techniek textielfragmenten, begin 20e eeuw;figuren in landschap 35 x 24 cm. [2]
China, twee kous-su techniek textielfragmenten, begin 20e eeuw;figuren in landschap 35 x 24 cm. [2] ...[more]
Japan, rode lakwerk kist, Edo/Meiji periode,met één lade en fraai zilveren beschildering van
Japan, gebronsd metalen cache-pot, Meiji periode,met vogels en bloesem en-relief, binnenzijde
Japan, blauw-wit porseleinen plooibord, Edo periode,de rand met melk en bloed decor van vakwerk
Japan, blauw-wit porseleinen plooibord, Edo periode,de rand met melk en bloed decor van vakwerk diam. 20 cm. [1] ...[more]