- 20th century decorative arts (106)
- Antique and classic furniture (209)
- Archeology and pre-colombian objects (52)
- Asian artifacts (276)
- Carpets (68)
- Chandeliers and mirrors (33)
- Chinese and japanse porcelain (215)
- Clocks (45)
- Crockery and glassware (79)
- Design furniture (45)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (120)
- European sculptures and works of art (215)
- Jewellery (298)
- Modern art from private collections (104)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (360)
- Plated objects and objets de vertu (353)
- Private collection European Bronzes (70)
- Silver (213)
- Silver jewellery (26)
- Tribal art (246)
- Watches (52)
- Lots with images only
China, Shizou stijl meiping vaas h. 36 cm. [1] ...[more]
Rörstrand, aardewerk ontbijt-dinerserviesmet blauw decor 'East Indies', bestaande uit: terrine, drie
Kristallen drinkservies en zalmroze theeservies, ca. 1960.De glazen met geëtst monogram JR [2 dzn]
Kristallen drinkservies en zalmroze theeservies, ca. 1960.De glazen met geëtst monogram JR [2 dzn] ...[more]
Slingerglas, 18e eeuw, gelegenheidsglas en Makkum, blauw-wit aardewerk schaal(slingerglas schilfer) diam. 26 cm. [3] ...[more]
Engeland, aardewerk dinerservies, 19e eeuw,met transferprint decor van pagodes 'Pekin', bestaande
Wedgwood, crème aardewerk dinerserviesmet groen wingerddecor 'Stratford', bestaande uit drie
Rosenthal, kantig porseleinen ontbijt-dinerserviesmet groen wingerddecor 'Maria', bestaande uit:
Rosenthal, porseleinen ontbijt-dinerserviesmet vergulde guirlandes 'classic rose', bestaande uit:
Royal Albert, uitgebreid bone china ontbijt-dinerservies;decor 'Heirloom', bestaande uit: twee
Paar porseleinen cache-pots, eind 19e eeuwmet bloemdecor op bruin fond [2] ...[more]
Wit porseleinen ontbijtserviesmet gouden rand, bestaande uit: chocolade kan, koffiepot, melkkan,
Vijf gekleurd aardwerk wandborden, Art Deco,met spreuken. Hierbij divers w.o. Imari vazen [5 + ds]
Vijf gekleurd aardwerk wandborden, Art Deco,met spreuken. Hierbij divers w.o. Imari vazen [5 + ds] ...[more]
Duitsland, porseleinen serviesmet blauw en verguld decor, bestaande uit: theepot, koffiepot, negen
Paar kristallen karaffen, 19e eeuw,met zilveren montering h. 33 cm. [2] ...[more]
Divers aardewerk en geel persglas,w.o. Copier [ds] ...[more]
Zes geel persglazen eierdoppen en schaal(schilfer) [7] ...[more]
A.D. Copier, glazen asbak, Art Deco en glazen vaas, 20e eeuw,gesigneerd en gedateerd 2001 h. 29
A.D. Copier, glazen asbak, Art Deco en glazen vaas, 20e eeuw,gesigneerd en gedateerd 2001 h. 29 cm. [2] ...[more]
Wildenhain, keramiek kop en schotel en China, twee celadon kommen(schotel barst) [3] ...[more]
Twee sang-de-boeuf dekselvazen, 20e eeuw(schotel barst) [2] ...[more]
Engeland, acht goudstenen kop en schotels en twee kommen, 19e eeuw en melkkan, ca. 1800 Herkomst:
Divers oosters porselein [ds]
Divers oosters porselein [ds] ...[more]
China, gekleurd porseleinen cache-pot, 20e eeuw diam. 32cm. [1] ...[more]
De Porceleyne Fles, blauw aardewerk vaasje [1] ...[more]
Aardewerk vergiet, 19e eeuw,met slibdecor en datering 1864. Hierbij Boheems glazen schaal, ca.
Aardewerk vergiet, 19e eeuw,met slibdecor en datering 1864. Hierbij Boheems glazen schaal, ca. 1900 [2] ...[more]
Tegel, 17e eeuw en kristallen karafmet gegraveerd decor van luchtballon (tegel beschadigd) h. 26 cm.
Tegel, 17e eeuw en kristallen karafmet gegraveerd decor van luchtballon (tegel beschadigd) h. 26 cm. [2] ...[more]
Duitsland, steengoed po, 17e eeuw(defect). Hierbij tegeltableau [2] ...[more]
Delft, blauw aardewerk knobbelvaas naar 18e eeuws voorbeeldmet Chinoiserie decor van voorname
Italië, majolica kan, eind 19e eeuw,met geel-groen decor van guirlandes en oren in vorm van
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, 20e eeuw,met gedrukt decor in Kangxi stijl, op houten voet
China, paar blauw-wit porseleinen kommen, 20e eeuw,met gedrukt decor in Kangxi stijl, op houten voet diam. 26 cm. [4] ...[more]
China, blauw-wit porseleinen cache-pot en drie gemberpotten, 20e eeuw [4] ...[more]
China, zes stuks blanc-de-Chine, 20e eeuw [6] ...[more]
Herend, drie stuks porselein [3]
Herend, drie stuks porselein [3] ...[more]
Rosenthal, drie porseleinen groepen en Herend, bonbonnière [4] ...[more]
China, Kantonese schotel, 19e eeuw diam. 28 cm. [1] ...[more]
Kristallen drinkservies, Art Deco,met geslepen motieven [ds] ...[more]
Divers oosters porselein [ds]
Porseleinen dekselkom op schotel en Silesie, porseleinen kom, 19e eeuw,op drie pootjes [3] ...[more]
Diverse glazen apothekerspotten, ca. 1900 [ds en vds] ...[more]
Diverse cafeglazen, 19e eeuw [ds]
Diverse cafeglazen, 19e eeuw [ds] ...[more]
Divers kristal en glaswerk, vnl. ca. 1800 [ds] ...[more]
Diverse kristallen glazen,o.a. met waaierslijpsel [ds] ...[more]
Divers kristal, 19e eeuw [ds]
Divers kristal, 19e eeuw [ds] ...[more]
Drie facetgeslepen karaffen en kan, 19e eeuw,met olijfslijpsel. Twee karaffen met gegraveerd
Drie facetgeslepen karaffen en kan, 19e eeuw,met olijfslijpsel. Twee karaffen met gegraveerd familiewapen [4] ...[more]
Zes stuks glas, 19e eeuw,w.o. paar conische vazen [6] ...[more]
Engeland, roze glazen kom, 19e eeuw diam. 39 cm. [1] ...[more]
Zes stuks kristal, vroeg 19e eeuw,met ananasslijpsel, w.o. karaffen [6] ...[more]
Waterford, paar geslepen kristallen karaffen en dekselpot, vroeg 19e eeuw h. 26 cm. [2] ...[more]
KPM, serie van zes ajour porseleinen borden en Bavaria, zeventien bordenmet vergulde rand [23]
KPM, serie van zes ajour porseleinen borden en Bavaria, zeventien bordenmet vergulde rand [23] ...[more]
o.a. Wedgwood, zesendertig crème aardewerk borden, 19e eeuw [36] ...[more]
Acht stuk crème aardewerk, 19e eeuw [8] ...[more]
Divers porselein,w.o. Meissen en Zwiebelmuster [2 dzn] ...[more]
Vier stuks porselein,w.o. vergulde theepot, Empire [4] ...[more]
Boch La Louviere, paar aardewerk vazen, ca. 1900,met verguld van bloemenrand op kobaltblauw fond
Boch La Louviere, paar aardewerk vazen, ca. 1900,met verguld van bloemenrand op kobaltblauw fond h. 42 cm. [2] ...[more]
Pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,in 20e eeuwse porseleinen vaasvormige kast. Gemerkt AR
Pendule met emaille wijzerplaat, 19e eeuw,in 20e eeuwse porseleinen vaasvormige kast. Gemerkt AR h. 51 cm. [1] ...[more]
Mogelijk Frankrijk, blauw-wit aardewerk pot, 19e eeuw,in vorm van beer bij holle boomstam,.
Mogelijk Frankrijk, blauw-wit aardewerk pot, 19e eeuw,in vorm van beer bij holle boomstam,. Genummerd 199/43 h. 11 cm. [1] ...[more]