3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Show only bulk lots
3346 items
Per Page

Toegeschreven aan Jan Sluijters (1881-1957) Portret van een vrouw houtskool, signatuur mogelijk later toegevoegd, 1943, 44 x 31 cm. ...[more]

Huib Luns (1881-1942) Ontwerptekening, 'Rechtskundige Faculteit' inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 37 x 17,5 cm. ...[more]

Gerrit van Duffelen (1889-1967) Het passagiersschip de Oranje in de haven van Amsterdam aquarel, gesign. r.o., 31 x 48 cm. ...[more]

Elie Neuburger (1891-1972) Gezicht op de Amstel met de Nieuwe Amstelbrug, Amsterdam board, gesign. r.o., '53, 36 x 46 cm. ...[more]

Jan Kleijntjens (1876-1938) Gracht. Hierbij reproductie naar Eerelman. aquarel, gesign., 30 x 45 cm. en reproductie, 20 x 26 cm. ...[more]

W.Serrier (20e eeuw) Twee kinderen buiten spelend / Twee jongetjes w.b. één met fluit twee panelen, 37 x 27 cm. ...[more]

Hollandse school, ca. 1920 Vaas met bloemen op tafel board, verso annotatie herkomst Mrs Roland Holst, 32 x 20 cm. ...[more]