- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
- Show only bulk lots
Cornelis Jetses (1873-1955) Regeeringsjubileum van H.M. Koningin Wilhelmina, 1923. litho, 106 x 81
Cornelis Jetses (1873-1955) Regeeringsjubileum van H.M. Koningin Wilhelmina, 1923. litho, 106 x 81 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jan Sluijters (1881-1957) Portret van een vrouw houtskool, signatuur mogelijk
Toegeschreven aan Jan Sluijters (1881-1957) Portret van een vrouw houtskool, signatuur mogelijk later toegevoegd, 1943, 44 x 31 cm. ...[more]
Willem Witsen (1860-1923) Molensteeg Wijk bij Duurstede ets, signatuur mogelijk later toegevoegd, 35
Willem Witsen (1860-1923) Molensteeg Wijk bij Duurstede ets, signatuur mogelijk later toegevoegd, 35 x 25 cm. ...[more]
Jan Korthals (1916-1972) Ancona tekening, gesign. r.o., 25 x 18 cm. ...[more]
Frans Everbag (1877-1947) Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ kleurenets, gesign. r.o., 42 x 60 cm.
Frans Everbag (1877-1947) Gezicht op Amsterdam vanaf het IJ kleurenets, gesign. r.o., 42 x 60 cm. ...[more]
Matthieu Wiegman (1886-1971) Frans dorpje aquarel, gesign. r.o., 32 x 26 cm. ...[more]
Jan Toorop (1858-1928) Staatskas litho, 37 x 27 cm. ...[more]
Willy Sluiter (1873-1949) 'Theo v.d. Pas was weer uitstekend!'. aquarel, gesign. l.o., 30 x 21 cm.
Willy Sluiter (1873-1949) 'Theo v.d. Pas was weer uitstekend!'. aquarel, gesign. l.o., 30 x 21 cm. ...[more]
Erich Mayer (1876-1960) Landschap Zuid-Afrika aquarel, gesign. r.o., 20 x 24 cm. ...[more]
Henri Verstijnen (1882-1940) Witte kalkoen litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 35 x 28 cm.
Henri Verstijnen (1882-1940) Witte kalkoen litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 35 x 28 cm. ...[more]
Camille Kufferath (19e/20e eeuw) Stadsgezicht Parijs pastel, gesign. r.o., 36 x 26 cm. ...[more]
Jacob Ritsema (1869-1943) Boerderijen houtskool en krijt, gesign. r.o., 32 x 48 cm. ...[more]
Willem Maris (1844-1910) Studietekening met koe bij bomen. Herkomst: Maris Tentoonstelling, Arti
Johannes Akkeringa (1861-1942) Landschap met figuren potlood en aquarel, gesign. r.o., 10 x 15,5 cm.
Johannes Akkeringa (1861-1942) Landschap met figuren potlood en aquarel, gesign. r.o., 10 x 15,5 cm. ...[more]
Huib Luns (1881-1942) Ontwerptekening, 'Rechtskundige Faculteit' inkt en aquarel, niet ingelijst,
Huib Luns (1881-1942) Ontwerptekening, 'Rechtskundige Faculteit' inkt en aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 37 x 17,5 cm. ...[more]
Toon Berg (1877-1967) Ontwerp voor een glas-in-lood raam aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., '27,
Toon Berg (1877-1967) Ontwerp voor een glas-in-lood raam aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., '27, 38 x 29 cm. ...[more]
Paul Citroen (1896-1983) Portret van Chaja Goldstein litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 38
Paul Citroen (1896-1983) Portret van Chaja Goldstein litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 50 x 38 cm. ...[more]
N. Cramer Roberts (20e eeuw) Dungeness / Greatstone twee posters, 90 x 62 cm. ...[more]
Gerrit van Duffelen (1889-1967) Het passagiersschip de Oranje in de haven van Amsterdam aquarel,
Gerrit van Duffelen (1889-1967) Het passagiersschip de Oranje in de haven van Amsterdam aquarel, gesign. r.o., 31 x 48 cm. ...[more]
Samuel Jesserun de Mesquita (1868-1944) 'Bocheltje' houtsnede, gesign. r.o., 54/100, 25 x 28,5 cm.
Samuel Jesserun de Mesquita (1868-1944) 'Bocheltje' houtsnede, gesign. r.o., 54/100, 25 x 28,5 cm. ...[more]
Max Liebermann (1847-1935) Veemarkt in Leiden ets, gesign. r.o., 24 x 31 cm. ...[more]
Maaike Braat (1907-1992) Gezicht op de Magere Brug pastel, gesign. l.o., '38, 48 x 65 cm. ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Gezicht op de Amstel met de Nieuwe Amstelbrug, Amsterdam board, gesign.
Elie Neuburger (1891-1972) Gezicht op de Amstel met de Nieuwe Amstelbrug, Amsterdam board, gesign. r.o., '53, 36 x 46 cm. ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Portret van een vrouw doek, 130 x 90 cm. ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Binnenplaats aquarel, gesign. r.o., 1957, 50 x 36 cm. ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Vier diverse tekeningen ...[more]
Jac Eriks (1895-1965) Gezicht op een tuin met een pauw op een balustrade doek, gesign. r.o., 1918,
Jac Eriks (1895-1965) Gezicht op een tuin met een pauw op een balustrade doek, gesign. r.o., 1918, 96 x 77 cm. ...[more]
Pieter de Regt (1877-1960) Polder paneel, gesign. l.o., 25 x 50 cm. ...[more]
Gesigneerd Spohler Figuren op een bevroren vaart doek, 30 x 46 cm. ...[more]
Jan Kleijntjens (1876-1938) Gracht. Hierbij reproductie naar Eerelman. aquarel, gesign., 30 x 45 cm.
Jan Kleijntjens (1876-1938) Gracht. Hierbij reproductie naar Eerelman. aquarel, gesign., 30 x 45 cm. en reproductie, 20 x 26 cm. ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Vissen in een aquarium doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 19,2
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Vissen in een aquarium doek, niet ingelijst, gemonn. r.o., 19,2 x 28,7 cm. ...[more]
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Studietekening van vissen potlood en pastel, gemonn. r.o., 40 x
Gerrit Willem Dijsselhof (1866-1924) Studietekening van vissen potlood en pastel, gemonn. r.o., 40 x 31,5 cm. ...[more]
F. Gonzales (20e eeuw) 'Nostre Marino Senor Sperwer Capitan del Gadila' aquarel, 43 x 62 cm.
F. Gonzales (20e eeuw) 'Nostre Marino Senor Sperwer Capitan del Gadila' aquarel, 43 x 62 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Edzard Willem Koning (1869-1954) Man bij een molen inkt en aquarel, 18 x 22,5 cm.
Toegeschreven aan Edzard Willem Koning (1869-1954) Man bij een molen inkt en aquarel, 18 x 22,5 cm. ...[more]
Marie Ringer (19e eeuw) Koeien paneel, 19 x 25 cm. ...[more]
Carolus Thijssen (1867-1917) Boereninterieur met vrouw en poes doek, gesign. l.o., 45 x 55 cm.
Carolus Thijssen (1867-1917) Boereninterieur met vrouw en poes doek, gesign. l.o., 45 x 55 cm. ...[more]
Gesigneerd Delporte Figuren paneel, 30 x 20 cm. ...[more]
Edzard Willem Koning (1869-1954) 'Huisje bij Nunspeet' litho, gesign. r.o., 40 x 54 cm. ...[more]
M. Spaans (20e eeuw) Stadsgezicht Amsterdam board, gesign. r.o., '34, 39 x 59 cm. ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Figuren op de boulevard van Scheveningen aquarel, gesign. r.o., '34, 25 x
Elie Neuburger (1891-1972) Figuren op de boulevard van Scheveningen aquarel, gesign. r.o., '34, 25 x 35 cm. ...[more]
Elie Neuburger (1891-1972) Geboortehuis van Jeanne d'Arc te Domremy marouflé, gesign. r.o., 47 x
Elie Neuburger (1891-1972) Geboortehuis van Jeanne d'Arc te Domremy marouflé, gesign. r.o., 47 x 58 cm. ...[more]
Frans Deutman (1867-1915) Huis aan het water aquarel, gesign. r.o., 38 x 50 cm. ...[more]
Coba Ritsema (1876-1961) Portret van een jongetje doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. ...[more]
Gesigneerd r.o. Landschap met koeien aquarel, 13,5 x 20 cm. ...[more]
W.Serrier (20e eeuw) Twee kinderen buiten spelend / Twee jongetjes w.b. één met fluit twee panelen, 37 x 27 cm. ...[more]
Evert Pieters (1856-1932) Figuren met een paardenkar bij een vaart paneel, atelierstempel l.o., 23 x
Evert Pieters (1856-1932) Figuren met een paardenkar bij een vaart paneel, atelierstempel l.o., 23 x 39 cm. ...[more]
Franz Lugan (1864-1942) Stilleven doek, gesign. r.b., 29 x 38 cm. ...[more]
Hollandse school, begin 20e eeuw Stadsgezicht marouflé, niet ingelijs, 33 x 37 cm. ...[more]
Guillaume Anne van der Brugghen (1811-1891) Stalinterieur marouflé, gesign. r.o., 27 x 32 cm.
Guillaume Anne van der Brugghen (1811-1891) Stalinterieur marouflé, gesign. r.o., 27 x 32 cm. ...[more]
Mogelijk van de hand van Kees Maks Paard in de piste doek, 60 x 80 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een meisje maroufle, 42 x 21 cm. ...[more]
Opticaprent, 18e eeuw gravure, 20 x 30 cm. ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw Vrouw aan het schoonmaken voor een huis aquarel, 38 x 30 cm. ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o. Straatje in St. Ay doek, 38 x 47 cm. ...[more]
Jef Diederen (1920-2009) Compositie met figuren litho, gesign., 56 x 78 cm. ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o. Vrouw met gitaar houtskool en pastel, 60 x 46 cm. ...[more]
Else Kalshoven (1878-1927) Stilleven met Judaspenning in een vaas marouflé, gesign. l.o., 57 x 38
Else Kalshoven (1878-1927) Stilleven met Judaspenning in een vaas marouflé, gesign. l.o., 57 x 38 cm. ...[more]
Gesigneerd Lino Gezicht op de baai van Napels doek, 30 x 40 cm. ...[more]
Hollandse school, ca. 1920 Vaas met bloemen op tafel board, verso annotatie herkomst Mrs Roland
Hollandse school, ca. 1920 Vaas met bloemen op tafel board, verso annotatie herkomst Mrs Roland Holst, 32 x 20 cm. ...[more]