3346 items 3346 items
No Image
(14 day sale)
room

(14 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 0.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.60%
VAT/sales tax on hammer: 20.00%

  • Show only bulk lots
3346 items
Per Page

Poppengoed spekpan, 18e eeuw, met twee oren , op driepoot. Mt. Pieter van Somerwil II, geen overige keuren l. 5,5 cm. ...[more]

Soepdienlepel, Empire en Engeland, paar punchlepels. Soepdienlepel jl. 1817, punchlepels Sheffield, jl. 1901 ...[more]

Twee gladde lodereindoosjes, 18e eeuw, één met parelmoeren deksel, aan binnenzijde verguld. Ongekeurd h. 4 cm. ...[more]

Divers klein zilverwerk ...[more]

Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw ...[more]

Mahoniehouten koffiemolen ...[more]

Collectie hoedenspelden ...[more]

Frankrijk, haarwerkje met fraai gevlochten haarstreng, 19e eeuw, achter bol glas. Op achterzijde etiket 'Â….coiffeur' 30 x 24 cm. ...[more]

Japan, zwart laqué sieradenkastje ...[more]

Divers, w.o. 'scheepje in fles' ...[more]

Schwarzwalder houten wandkastje ...[more]

Lot 1036

Divers koperwerk

Divers koperwerk ...[more]

Lot 1037

Divers

Divers ...[more]