- Antique and classic furniture (177)
- Asian artifacts (china) (175)
- Books on tribal art (42)
- Chairs and sofas (70)
- Chandeliers and mirrors (45)
- Chinese porcelain and ceramics (138)
- Clocks (44)
- Collection Mata-Hari, R. MacLeod et al. (91)
- Crockery and glassware (107)
- Decorative tribal art (150)
- Design furniture (63)
- European ceramics, Delftware, Sculptures and Works of Art (332)
- Jewellery (293)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (629)
- Persian rugs (56)
- Plated obejects and objets de vertu (267)
- Pre-Columbian Ceramics & Archeology (27)
- Scientific instruments and weapons (35)
- Silver (160)
- Silver and objet de vertu (54)
- Tirbal Art (Africa) (231)
- Tribal art (indonesia and oceanic) (110)
- Watches & Coins (50)
- Show only bulk lots
Poppengoed spekpan, 18e eeuw, met twee oren , op driepoot. Mt. Pieter van Somerwil II, geen overige keuren l. 5,5 cm. ...[more]
Poppengoed steelpan en melkkan, 18e eeuw. De steelpan mogelijk mt. Huygens, Harlingen (twee wezels)
Poppengoed steelpan en melkkan, 18e eeuw. De steelpan mogelijk mt. Huygens, Harlingen (twee wezels) ...[more]
Vergulde poppengoed koffiekan, 18e eeuw. Keur 'M' ...[more]
Tabaksdoos en Engeland, mergboor en conische heupflacon. De mergboor Georgian, London jl. 1830.
Tabaksdoos en Engeland, mergboor en conische heupflacon. De mergboor Georgian, London jl. 1830. Hierbij munt ...[more]
Soepdienlepel, Empire en Engeland, paar punchlepels. Soepdienlepel jl. 1817, punchlepels Sheffield, jl. 1901 ...[more]
Negen messen met zilveren heften, kantig en geribd. Mt. Bonebakker, jl. 1902, 1e gehalte ...[more]
Twee gladde lodereindoosjes, 18e eeuw, één met parelmoeren deksel, aan binnenzijde verguld. Ongekeurd h. 4 cm. ...[more]
Djokjazilveren broodmand. Hierbij divers Djokjazilver 1220 gr. ...[more]
Pijpencomfort in Rococo stijl, met rood koperen binnenbak. Mt. A. Willemse, Amsterdam, 1932-1941
Pijpencomfort in Rococo stijl, met rood koperen binnenbak. Mt. A. Willemse, Amsterdam, 1932-1941 ...[more]
Kantig muntendoosje, 19e eeuw, met gravé. Met 24 5-cent munten o.a. 1850, 1862 ...[more]
Engeland, paar zoutvaten met lepels, Victorian, in fraai origineel etui. Mt. WBJ, London, jl. 1889
Engeland, paar zoutvaten met lepels, Victorian, in fraai origineel etui. Mt. WBJ, London, jl. 1889 ...[more]
Lodereindoosje, ca. 1800, in vorm van bureau, mt. Feddeman, Leeuwarden ...[more]
Kurkentrekker, ca. 1800, met latere houten greep. Mt SP ...[more]
Zes tafelcouverts, 19e eeuw, Hollands glad. Mt. Jan de Groot, Rotterdam, jl. 1878, 2e gehalte 758
Zes tafelcouverts, 19e eeuw, Hollands glad. Mt. Jan de Groot, Rotterdam, jl. 1878, 2e gehalte 758 gr. ...[more]
Zes dessertcouverts en zes dessertmessen. De couverts jl. 1876 en 1877. ...[more]
Visschep, Biedermeier, met ajour bak met fijn grave en ivoren greep, jl. 1877 l. 30 cm. ...[more]
Parelmoeren lepeldoos, parelmoeren couvert en lederen etui met parelmoer ingelegde kaft ...[more]
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw ...[more]
Schildpad theekistje en lepeldoos, 19e eeuw (lepeldoos licht beschadigd) 10 x 8, h. 10 en l. 15 cm.
Schildpad theekistje en lepeldoos, 19e eeuw (lepeldoos licht beschadigd) 10 x 8, h. 10 en l. 15 cm. ...[more]
Palissander gefineerde documentenkist, 18e eeuw en schildpad theekistje, 19e eeuw ...[more]
Twee portretminiaturen en drie stuks ivoor, eind 19e eeuw ...[more]
Zwart gelakt metalen plantenbak met koperen pootjes en leeuwenmasker l. 50 cm. ...[more]
Eiken buste, Art Deco en drie kistjes, w.o. een met camee in het deksel ...[more]
Gestoken eikenhouten langwerpige kist met gestoken reliëf en opschrift 'De achtergrond is in 1940
Zevenlicht koperen kandelaar, eind 19e eeuw h. 58 cm. ...[more]
Schildpad lepeldoos, kralen beursje en toneelkijker, eind 19e eeuw ...[more]
Likeurkelder in vorm van commode met uitneembare karafhouder met glazen karaffen en glazen 33 x
Likeurkelder in vorm van commode met uitneembare karafhouder met glazen karaffen en glazen 33 x 23, h. 30 cm. ...[more]
Baro-thermometer in gestoken Schwarzwalder kast. Hierbij gietijzeren plaquette WO-I ...[more]
Houten theelicht met transparanten en transparant, eind 19e eeuw, in ijzeren lijst met kaarsenhouder
Houten theelicht met transparanten en transparant, eind 19e eeuw, in ijzeren lijst met kaarsenhouder ...[more]
Porseleinen craquelé dekseldoos, 20e eeuw, met bronzen montering l. 23 x 16, h. 20 cm. ...[more]
Diverse objets de vertu, w.o. antieke lakzegels ...[more]
Mahoniehouten koffiemolen
Mahoniehouten koffiemolen ...[more]
Lakwerk kistje, fotoalbum met schildpad kaft en twee kristallen flacons, 19e eeuw, met gouden en
Lakwerk kistje, fotoalbum met schildpad kaft en twee kristallen flacons, 19e eeuw, met gouden en zilveren dop ...[more]
Metalen ajour bijous doos de knop in vorm van herder l. 22 cm. ...[more]
Tegeldienblad, ca. 1900, met nikkelen opstaande rand l. 57 cm. ...[more]
Zilveren handspiegel, Art Deco, met schildpad achterzijde l. 25 cm. ...[more]
Frankrijk, haarwerkje met fraai gevlochten haarstreng, 19e eeuw, achter bol glas. Op achterzijde
Frankrijk, haarwerkje met fraai gevlochten haarstreng, 19e eeuw, achter bol glas. Op achterzijde etiket 'Â….coiffeur' 30 x 24 cm. ...[more]
Metalen bijouskistje met filigrain. Gemerkt ...[more]
Cilinderspeeldoosje, eind 19e eeuw, met vier melodieën, in notenwortelhouten kistje ...[more]
Japan, zwart laqué sieradenkastje
Japan, zwart laqué sieradenkastje ...[more]
Divers, w.o. 'scheepje in fles'
Divers, w.o. 'scheepje in fles' ...[more]
Koperen-parelmoeren toneelkijker en twee portretminiaturen ...[more]
Twee bronzen penningen en Parijs, koperen-parelmoeren toneelkijker in etui ...[more]
Rieten hoedje met gekleurd lint, volgens overlevering van Wim Sonneveld, gegeven aan zijn toenmalige
Rieten hoedje met gekleurd lint, volgens overlevering van Wim Sonneveld, gegeven aan zijn toenmalige decorontwerper ...[more]
Verzilverde plaquette met voorstelling en-reliëf van Madonna ...[more]
Verguld houten altaartje in Gotische stijl (gelijmd) h. 45 cm. ...[more]
Gestoken en polychroom houten corpus l. 50 cm. ...[more]
Paar verguld bronzen wandlusters in Louis XV stijl l. 40 cm. ...[more]
Paar zwart en verguld bronzen éénlichts kandelaars, 20e eeuw, in vorm van moren h. 40 cm. ...[more]
Paar wit en verguld gelakte epoxy engelen. Hierbij kuif l. ca. 80 cm. ...[more]
Beschilderd metalen klokkenventer en bronzen kandelaar ...[more]
Schwarzwalder houten wandkastje
Schwarzwalder houten wandkastje ...[more]
Polychroom geschilderd houten lepelrek, 19e eeuw, met tinnen lepels. Hierbij koperen melkkan l. 50
Polychroom geschilderd houten lepelrek, 19e eeuw, met tinnen lepels. Hierbij koperen melkkan l. 50 cm. ...[more]
Geborduurde voorstelling, 19e eeuw; Pekineesje. Hierbij divers w.o. Peplov, marmeren kolomklokje
Geborduurde voorstelling, 19e eeuw; Pekineesje. Hierbij divers w.o. Peplov, marmeren kolomklokje ...[more]
Twee geborduurde voorstellingen, 19e eeuw; Baadster/Heiligen 30 x 40 en 40 x 50 cm. ...[more]
Paar glazen stolpen, 19e eeuw, op zwart houten voet h. 48 cm. ...[more]