Remove filter- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
Mahonie klepsecretaire
Noten damesbureau met schuine schrijfklep en 3 laden, Engeland 20e eeuw, h. 102, br. 73, d. 45 cm. ...[more]
Mahonie secretaire abattant
Mahonie spinnekop tafel
Mahonie Biedermeier armfauteuil
Mahonie Biedermeier armfauteuil met oker velourse bekleding en gestoken kuif, 19e eeuw. ...[more]
Tapijt, Keshan 292 x 197 cm.
Keshan carpet 292 x 197 cm.Tapijt, Keshan 292 x 197 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier toilettafel
Mahonie Biedermeier toilettafel met draaibare spiegel en lade, 19e eeuw, h. 165, br. 85, d. 50 cm. ...[more]
Mahonie commode met 2 laden
Eiken kabinet
Eiken gestoken buffetkast
Mechels 2 deurs dressoir
Eiken Mechels dressoir met 2 rijkgestoken deuren, h. 86, br. 125, d. 47 cm. ...[more]
Noten Louis XV-stijl oorfauteuil
Noten Louis XV-stijl oorfauteuil crèmekleurige geschoren bekleding. ...[more]
Mahonie Willem III vlinderbank
Mahonie Willem III vlinderbank met velourse bekleding, ca. 1880, h. 103, br. 160, d. 75 cm. ...[more]
Noten Louis XV-stijl commode met 3 laden op gebogen poten, h. 69, br. 40, d. 28 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 286 x 192 cm.
Keshan carpet 286 x 192 cm.Tapijt, Keshan 286 x 192 cm. ...[more]
Mahonie Willem III coulissentafel op sabelpoten, ca. 1880, h. 76, br. 135, d. 105 cm. met tussenblad 135 x 50 cm. ...[more]
Mahonie Biedermeier armfauteuil met rood velourse bekleding, 19e eeuw en voetenbankje. ...[more]
Wortelnoten gefineerde Chippendale-stijl salontafel op bolklauwpoten, h. 58, br. 100, d. 55 cm. ...[more]
Eiken buffetkast met 2 deuren
Eiken buffetkast met 2 gestoken briefpaneel deuren en 2 laden, h. 106, br. 135, d. 36 cm. ...[more]
Mahonie 2 laads commode.
Mahonie bijzettafeltje met 3 laden op gebogen poten verbonden door etage, 19e eeuw, h. 67, br. 46, d. 38 cm. ...[more]
Mahonie kamergemak, ca. 1870.
Mahonie kamergemak met aardewerk po en uittrekbare voetensteun, ca. 1870, h. 44, br. 52, d. 48 cm. ...[more]
Eiken gestoken hangvitrine
Grenenhouten gebeitste hoekkast
Gebeitst grenenhouten hoekkast met 2 paneeldeuren en lade, 19e eeuw, h. 204, br. 85, d. 54 cm. ...[more]
Mahonie Edwardiaanse dommeknecht met zijbladen met 3 laden, Engeland ca. 1880, h. 68, br. 73, d. 53 cm. ...[more]
Eiken dekenkist
Hangvitrine
Soester spiegel in eiken lijst
Soester mirror in oak frame, 62 x 33 cm.Soester spiegel in eiken lijst, 62 x 33 cm. ...[more]
Mahonie cilinderbureau
Eiken vitrinekast
Eiken Edwardiaan vitrinekast met 2 glazen deuren, Engeland ca. 1910, h. 128, br. 120, d. 37 cm. ...[more]
Mahonie sidetable met 3 laden
Mahonie sidetable ingelegd met bies en 3 laden, h. 75, br. 140, d. 40 cm. ...[more]
Mamadan carpet 450 x 103 cm.Tapijt, Hamadan loper 450 x 103 cm. ...[more]
Louis XVI-stijl side table
Mahonie sidetable met lade
Mahonie Victoriaanse sidetable met lade op gedraaide poten, Engeland ca. 1890, h. 72, br. 120, d. 58 cm. ...[more]
Heriz carpet 430 x 117 cm.Tapijt, Heriz loper 430 x 117 cm. ...[more]
Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok met lier uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]
Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok, met houten uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]
Weense snaarregulateur in mahonie kast met emaille wijzerplaat en 2 gewichten, 19e eeuw, h. 118 cm. ...[more]
Wall clock, friese stoelklok, 20th centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, h. 76 cm. ...[more]
Wall clock, Fries stoelklok, 20the centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, 20e eeuw, h. 76 cm. ...[more]
Friese staartklok in eiken kast
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. ...[more]
Friese staartklok
Friese staartklok met inlegwerk
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw, h. 145 cm. (1 bazuinblazer mist + 3 gewichten) ...[more]
Empire-stijl 6 lichts hanglamp
Empire-stijl 6 lichts hanglamp met bronzen monturen, h. 60 cm. ...[more]
Verguld houten Louis XV console
Tapijt, Keshan 429 x 298 cm.
Keshan carpet 429 x 298 cm.Tapijt, Keshan 429 x 298 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 394 x 274 cm.
Keshan carpet 394 x 274 cm.Tapijt, Keshan 394 x 274 cm. ...[more]
Mahonie Empire bonheur
Mahonie Biedermeier sofa
Mahonie Biedermeier sofa met gestreepte bekleding en gestoken ornamenten, 19e eeuw, h. 89, br. 200, d. 65 cm. ...[more]