Autumn auction 2021

Jacht en Buiten

1693 items 1693 items
Auction closed (5 day sale)
room Diemen (Amsterdam)

Autumn auction 2021

Jacht en Buiten

Auction closed (5 day sale)

  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST
  • 10:00 CEST - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

to

  • Sale Section
1693 items
Per Page

Lot 4006

Gipsen plaquette

Koperen jachthoorn, gemerkt Schutz & Marke, en tekst: Frans Hirschberg ...., eind 19e eeuw. ...[more]

Brass Furst-Pless German hunting hornFurst-pless jachthoorn met leer omtrokken, Duitsland. ...[more]

Koperen vossenhoorn, l. 90 cm. (gerestaureerd) ...[more]

Lot 4011

Beker, en flacon

Houten met deels verzilverde omhulde beker, 'GAL Ordanaryt Race 1st E.A. Fry, 1945', hierbij tinnen flacon R.W. 1817 ...[more]

Stel opgezetten steenpatrijzen (=Alectoris Graeca), geringd, gevangenschap geboren, natuurlijke dood gestorven, h. 27 cm. ...[more]

Opgezetten Carolina-eend (=Aix Sponsa), geringd met gesloten ring, in gevangenschap geboren en een natuurlijke dood gestorven. ...[more]

Wandklok met geweien, gemerkt op wijzerplaat Rolls, 50-er jaren, h. 80 cm. ...[more]

Stel koetsierslaarzen met houten laarzenmallen, (1 x met defect), Engeland. ...[more]

A collection yellow and red copper fox horns, l. 119 cm.Lot van 3 geel- en roodkoperen vossenhoorns, l. 119 cm. ...[more]

Gipsen sculptuur van hond met fazant, gesign Tiney 1977, h. 14 cm. ...[more]

Lot van lederen patroontas en geweer-foudraal ...[more]

Opgezette fazant, (=Phasianus Colchicus), h. 43 cm. ...[more]

Lot 4021

Herten gewei

Herten gewei met schedel op eiken plateau, h. 75, br. 70 cm. ...[more]

Polychroom houten gestoken sculptuur van jager en hond, ges. en sticker Albin Moroder, h. 40 cm. ...[more]

Unknown, cavalry excercise, panel 18 x 25 cm.Onbekend, cavalerie-oefening, paneel 18 x 26 cm. ...[more]

Houten sculptuur van steenbok, h. 54 cm. en hierbij een houten sculptuur van herder met lantaarn, h. 82 cm. ...[more]

Zamak sculpture of hunting dogGipsen sculptuur van jachthond in de aanslag, h. 25 cm. ...[more]

bronze sculpture of horse on marble baseBronzen sculptuur van paard rustend op marmeren basement, h. 33 cm. ...[more]

Zamak sculptuur van jachthond en fazant op marmeren basement, h. 43 cm. (staart gerestaureerd) ...[more]

IJzeren paardenbit met tongboog en ringen. ...[more]

Glazen karaf als kakatoe met verzilverde kop, gemerkt made in Austria, h. 26 cm. ...[more]

Lot 4031

Vogel met konijn

Bronzen sculptuur van roofvogel en haas, ontwerp: Prof. Eduard RUSCH (1881-1958), Oostenrijk, ca. 1910, h. 15 cm. ...[more]

Wildschaar met gewei handvatten, hakmes met afbeelding van ree, fazant en everzwijn, jachttas en bokkenpoot als gelukshanger. ...[more]

Zamak sculptuur van jockey, h. 29 cm. ...[more]

IJzeren sculptuur soldaat te paard rustend op granieten voet, h. 22 cm. ...[more]

Stel verzilverde kandelaars op herten gewei, h. 22 cm. ...[more]

Lot 4037

Stel koetslampen

Stel deels hectogonale verzilverde koetslampen met beglaasde vlakken, l. 95 cm. ...[more]

Serie van 3 Sarreguemines jachtbordjes, gemerkt onderzijde, diam. 20 cm. ...[more]

Lot van 4 herten geweien op houten plateau. ...[more]

Stel marmeren Art Deco boekensteunen met liggende honden, h. 11 cm. ...[more]

Aardewerk Art Deco pendule met twee zilverglazuren steenbokken, h. 19 cm. ...[more]

Pair of plated table pieces in the shape of pheasantsStel verzilverde tafelstukken in de vorm van fazanten, h. 11, l. 30 cm. ...[more]

Stel wit beschilderde gietijzeren wandhouders in de vorm van een paard, l.27 cm. ...[more]

Lot 4045

Speculaasplank

Eiken gestoken dubbele speculaasplank met afbeelding van rijtuig, 19e eeuw, 20 x 35 cm. ...[more]

2 coach paraplu's met stoffen kap, l. 112 cm. ...[more]

Zamak deels polychroom sculptuur van jockey, h. 67 cm. ...[more]

Leather suitcase with iron handles, h. 23 w. 57 cm.Leren reiskoffer met ijzeren banden en ijzeren nagels, h. 23 br. 57 cm. ...[more]

Dasveldt, Jan, possibly, studies of a dog, drawing 20 x 27 cm.DASVELDT, JAN, mogelijk, studies naar een hond, tekening 20 x 27 cm. ...[more]

Lot 4059

Stel zitstokken

Stel eiken zitstokken met lederen/canvas zitting en ijzeren grondprik. ...[more]

Zwart beschilderd houten Tonneau rijtuig bekleed met zwart leer voorzien van stel lampen, cA. 1920 ...[more]

Bruinlederen hoedendoos met vilten hoge hoed. ...[more]

Lederen cavalerie zadel, Nederlands ca. 1900/1915. ...[more]

Cast iron sculpture of a jockey h. 75 cm.Gietijzeren polychroom sculptuur jockey h. 75 cm. ...[more]