Refine your search
Sale Section
Remove filter- Armbanden (13)
- Aziatica (20)
- Aziatisch porselein & aardewer (25)
- Broches (7)
- Colliers (25)
- Curiosa (modern) overige (57)
- Diverse (lots) (32)
- Drukwerk (klassiek) (12)
- Europees porselein & aardewerk (43)
- Europese Curiosa (117)
- Fotografie (11)
- Grafiek (modern) (88)
- Horloges (23)
- Jacht en Paard algemeen (152)
- Jacht en Paard schilderijen (46)
- Kasten (klassiek) (72)
- Kasten (modern) (26)
- Keramiek en glaswerk (modern) (48)
- Klokken (klassiek) (16)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (17)
- Oorbellen (26)
- Ringen (66)
- Schilderijen (klassiek) (115)
- Schilderijen (modern) (139)
- Sculpturen (modern) (6)
- Spiegels (klassiek) (6)
- Stoelen en Banken (klassiek) (57)
- Stoelen en banken (modern) (65)
- Tafels (klassiek) (45)
- Tafels (modern) (44)
- Tapijten (klassiek) (29)
- Tapijten (modern) (33)
- Verlichting (klassiek) (18)
- Verlichting (modern) (77)
- Zilveren & gouden voorwerpen (110)
Estimate
Category
Filtered by:
- Sale Section
- List
- Grid
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Gipsen plaquette
Square plaquer decorated with hunting sceneVierkante gipsen plaquette met afbeelding van jachthond met vos, onduid. gesign. r.o., 23 x 27 cm. .....
Hirschberg koperen jachthoorn
Koperen jachthoorn, gemerkt Schutz & Marke, en tekst: Frans Hirschberg ...., eind 19e eeuw. ...[more]
Furst-pless jachthoorn
Brass Furst-Pless German hunting hornFurst-pless jachthoorn met leer omtrokken, Duitsland. ...[more]
Perine jachthoorn in lederen etui
Brass Perinet hunting horn. with text Francois Perinet, rue Copernic, 31 pres de l'arc de L'etoile a Paris in hunting horn.Koperen Perinet jachth...
Koperen vossenhoorn
Koperen vossenhoorn, l. 90 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Beker, en flacon
Houten met deels verzilverde omhulde beker, 'GAL Ordanaryt Race 1st E.A. Fry, 1945', hierbij tinnen flacon R.W. 1817 ...[more]
Taxidermie: steenpatrijzen
Stel opgezetten steenpatrijzen (=Alectoris Graeca), geringd, gevangenschap geboren, natuurlijke dood gestorven, h. 27 cm. ...[more]
Taxidermie: Carolina eend
Opgezetten Carolina-eend (=Aix Sponsa), geringd met gesloten ring, in gevangenschap geboren en een natuurlijke dood gestorven. ...[more]
Goldscheider porseleinen hert
Porcelain sculpture of a capihorn, marked: Goldscheider-Everlast, h. 16 cm.Porseleinen sculptuur van liggend steenbok, gemerkt: Goldscheider-Eve...
Wandklok met geweien
Wandklok met geweien, gemerkt op wijzerplaat Rolls, 50-er jaren, h. 80 cm. ...[more]
Stel rijlaarzen met mallen
Stel koetsierslaarzen met houten laarzenmallen, (1 x met defect), Engeland. ...[more]
Lot van 3 koperen vossenhoorns
A collection yellow and red copper fox horns, l. 119 cm.Lot van 3 geel- en roodkoperen vossenhoorns, l. 119 cm. ...[more]
Klei sculptuur van hond met fazant
Gipsen sculptuur van hond met fazant, gesign Tiney 1977, h. 14 cm. ...[more]
Lot van lederen patroontas en geweer-foudraal ...[more]
Taxidermie: Fazant
Opgezette fazant, (=Phasianus Colchicus), h. 43 cm. ...[more]
Herten gewei
Herten gewei met schedel op eiken plateau, h. 75, br. 70 cm. ...[more]
Houten gestoken jager en hond
Polychroom houten gestoken sculptuur van jager en hond, ges. en sticker Albin Moroder, h. 40 cm. ...[more]
Onbekend, cavalerie, paneel
Unknown, cavalry excercise, panel 18 x 25 cm.Onbekend, cavalerie-oefening, paneel 18 x 26 cm. ...[more]
Sculptuur van steenbok + herder
Houten sculptuur van steenbok, h. 54 cm. en hierbij een houten sculptuur van herder met lantaarn, h. 82 cm. ...[more]
Gipsen sculptuur: jachthond
Zamak sculpture of hunting dogGipsen sculptuur van jachthond in de aanslag, h. 25 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur: paard
bronze sculpture of horse on marble baseBronzen sculptuur van paard rustend op marmeren basement, h. 33 cm. ...[more]
Zamak sculptuur van jachthond
Zamak sculptuur van jachthond en fazant op marmeren basement, h. 43 cm. (staart gerestaureerd) ...[more]
Bruin lederen koffer met interieur
Brown leather case with copper details and extensive interior of crystal items with gilded silver mounts and divers collection of brushes and c...
IJzeren paardenbit.
IJzeren paardenbit met tongboog en ringen. ...[more]
Glazen karaf ivv kakatoe
Glazen karaf als kakatoe met verzilverde kop, gemerkt made in Austria, h. 26 cm. ...[more]
Vogel met konijn
Bronzen sculptuur van roofvogel en haas, ontwerp: Prof. Eduard RUSCH (1881-1958), Oostenrijk, ca. 1910, h. 15 cm. ...[more]
Lot: Wildschaar, hakmes en jachttas
Wildschaar met gewei handvatten, hakmes met afbeelding van ree, fazant en everzwijn, jachttas en bokkenpoot als gelukshanger. ...[more]
Zamak sculptuur van jockey
Zamak sculptuur van jockey, h. 29 cm. ...[more]
IJzeren sculptuur soldaat te paard
IJzeren sculptuur soldaat te paard rustend op granieten voet, h. 22 cm. ...[more]
Cristal glass service with decoration hunting scenes 'J. Strik', with wine glasses, snaps glasses and caraf,Kristal glasservies met geëetst decor...
Stel verzilverde kandelaars op gewei
Stel verzilverde kandelaars op herten gewei, h. 22 cm. ...[more]
Stel koetslampen
Stel deels hectogonale verzilverde koetslampen met beglaasde vlakken, l. 95 cm. ...[more]
Serie van 3 Sarreguemines jachtbordjes, gemerkt onderzijde, diam. 20 cm. ...[more]
Lot van 4 geweien op houten plateau.
Lot van 4 herten geweien op houten plateau. ...[more]
Eerelman, Otto. Paardenrassenboek
EERELMAN OTTO (1839-1926), Paardenrassen boek, 41 pictures, with description of E.A.L. Quadekker, num. 263, 48 x 63 cm.EERELMAN OTTO (1839-1926)...
Stel marmeren Art Deco boekensteunen
Stel marmeren Art Deco boekensteunen met liggende honden, h. 11 cm. ...[more]
Aardewerk Art Deco pendule
Aardewerk Art Deco pendule met twee zilverglazuren steenbokken, h. 19 cm. ...[more]
Stel verzilverde tafelstukken
Pair of plated table pieces in the shape of pheasantsStel verzilverde tafelstukken in de vorm van fazanten, h. 11, l. 30 cm. ...[more]
Stel gietijzeren wandhouders
Stel wit beschilderde gietijzeren wandhouders in de vorm van een paard, l.27 cm. ...[more]
Speculaasplank
Eiken gestoken dubbele speculaasplank met afbeelding van rijtuig, 19e eeuw, 20 x 35 cm. ...[more]
2 coach paraplu's
2 coach paraplu's met stoffen kap, l. 112 cm. ...[more]
Taxidermie: Juffer Kraanvogel
Opgezette Juffer Kraanvogel, (=Grus Virgo), geringd aan de poot met gesloten ring, h. 74 cm. deze vogel is in gevangenschap geboren en een natuu...
Zamak sculptuur van Jockey
Zamak deels polychroom sculptuur van jockey, h. 67 cm. ...[more]
Leren reiskoffer met ijzeren banden
Leather suitcase with iron handles, h. 23 w. 57 cm.Leren reiskoffer met ijzeren banden en ijzeren nagels, h. 23 br. 57 cm. ...[more]
Tyne, hert in de bergen, doek
Unknown, monogrammed J.T.v.N.E. and dated 1897 ll., after work by Edwin Landseer (1802-1873), 'The Monarch of the Glen', oil on canvas 128 x102 ...
3 prenten: jacht, paardenshow
Three prints: Royal Agricultural Society show at York, hunting, framed 53 x 43 cm.Lot van 3 prenten: paardenshow te York, jacht te paard, in lijs...
Dasveldt, studies van hond, tekening
Dasveldt, Jan, possibly, studies of a dog, drawing 20 x 27 cm.DASVELDT, JAN, mogelijk, studies naar een hond, tekening 20 x 27 cm. ...[more]
Erman, jagersbuit, tekening in inkt
Erman, H.J., signed, two birds, drawing in washed ink 14 x 19 cm.ERMAN, H.J., ges. en gedat. 1840 r.o., twee geschoten vogels, tekening in gewasse...
Sande Bakchuizen, J. jachthonden
Sande Bakhuijzen, Julius van de, signed, huntingdogs and pheasant, canvas 50 x 70 cm.SANDE BAKHUIJZEN, JULIUS V.D., ges. r.o., jachthonden en opv...
Watering, vos in de sneeuw, doek
Watering, R. van de, signed, fox in snowy landscape, canvas 60 x 50 cm.WATERING, R. VAN DE, ges. en gedat. 1976 r.o., vos in besneeuwd landschap, ...
miniatuur caleche koets
zwartlak met bordeauxrode miniatuur caleche koets met lederen kap en zwartvelours koetsiers bok en 2 lantaarns, h. 58, br. 108, d. 38 cm. ...[m...
Groenlak houten bokkenwagen
Green laquer wooden buck cart with white wheels, h. 95 cm.Groenlak houten bokkenwagen met witlak wielen, ijzeren banden, klep, h. 95 cm. ...[mor...
Zwart/bordeaux geschilderde bokkenwagen met achterklep, blauwvelourse zitting geflankeerd door 2 lantaarns, zweephouder op houten en ijzeren wie...
Stel zitstokken
Stel eiken zitstokken met lederen/canvas zitting en ijzeren grondprik. ...[more]
Zwart beschilderd houten Tonneau rijtuig bekleed met zwart leer voorzien van stel lampen, cA. 1920 ...[more]
Bruinlederen hoedendoos met hoed
Bruinlederen hoedendoos met vilten hoge hoed. ...[more]
Lederen cavalerie zadel, Nederland
Lederen cavalerie zadel, Nederlands ca. 1900/1915. ...[more]
Houten miniatuur rijtuig
Wooden miniature carriage for dolls, with leather seating, iron wheels, h. 71 cm.Miniatuur poppen rijtuig van hout, met leer bekleed en ijzeren ...
Cast iron sculpture of a jockey h. 75 cm.Gietijzeren polychroom sculptuur jockey h. 75 cm. ...[more]
carriage, Delftse Tilbury with black leather hood on wooden and iron wheels, ca. 1880, h. 240, w. 152, d. 340 cm.ZUID-HOLLANDSE TILBURY, 2-wieli...