SNOEK, MARTUS., ges. r.o., boerderij aan vaart, kleuren krijttekening 23 x 30 cm. ...[more]
BOGMAN, HERMANUS (1890-1975), ges. r.o., half liggend naakt, aquarel 29 x 20 cm. ...[more]
BOR, JAN (1910-1994), ges. en gedat. r.o., stilleven met droogbloemen in vaas, doek 85 x 70 cm.BOR
KAALES, W., met sign. l.o. Seringen in Keulse pot, doek 62 x 47 cm. ...[more]
GOYA, T.F. ges. l.o., Spaans berglandschap met figuren, olieverf op karton 28 x 37 cm.Goya, T.F.
Onbekend, naar Fr. Hals luitspeler, paneel 14 x 11 cm. ...[more]
WITJENS, WILLEM (1884-1962), ges. r.o. en gemon. en gedat. '33 l.o. in druk, gezicht op dorp aan
WITJENS, WILLEM (1884-1962), ges. r.o. en gemon. en gedat. '33 l.o. in druk, gezicht op dorp aan vaart, ets 25 x 50 cm. ...[more]
Onbekend, onges. stilleven met oesters en citroen, paneel 23 x 33 cm. ...[more]
Onbekend, onges. stilleven met bloemen in tinnen bierpul, doek 30 x 24 cm. ...[more]
LEEUWEN, HENK VAN (1890-1972), ges. r.o., in de achtertuin, marouflé 19 x 25 cm.LEEUWEN, HENK VAN (
ZON, JACQUES (1872-1932), ges. r.o., duinlandschap, doek 30 x 40 cm.ZON JACQUES (1872-1932), Sign.
Onbekend, onduid. ges. r.o. bloeiende plant in pot, doek 76 x 63 cm. ...[more]
HEPPENER, JOHANNES JACOBUS (1826-1898), ges. schepen aan de kust, paneel 16 x 20 cm.Heppener,
HEPPENER, JOHANNES JACOBUS (1826-1898), ges. schepen aan de kust, paneel 15 x 20 cm.Heppener,
IN 'T HOUT, R., met sign. l.o. bollenvelden, board 20 x 25 cm. ...[more]
Lot van 2 schilderijen, dame op bank, maroufle 49 x 39 cm. en 2 jachthonden, maroufle 39 x 49 cm.
Lot van 2 schilderijen, dame op bank, maroufle 49 x 39 cm. en 2 jachthonden, maroufle 39 x 49 cm. ...[more]
KOSTER, ANTONIE LODWIJK (1859-1937), ges. l.o., invallende eenden, board 40 x 60 cm. ...[more]
BOR, JAN (1910-1994), ges. en gedat. 1962 r.o., stilleven met zonnebloemen in schenkkan, doek 90 x
BOR, JAN (1910-1994), ges. en gedat. 1962 r.o., stilleven met zonnebloemen in schenkkan, doek 90 x 75 cm. ...[more]
ROGGEN, E., ges. soldaten in loopgraaf, litho 42 x 34 cm.E. Roggen, soldiers in the battlefield,
ROGGEN, E., ges. soldaten in loopgraaf, litho 42 x 34 cm.E. Roggen, soldiers in the battlefield, litho 42 x 34 cm. ...[more]
HAMBUCHEN, WILHELM (1869-1939), ges. r.o., schip op scheepshelling, board 40 x 50 cm.HAMBUCHEN,
BRANDENBURG, CORNELIS (1884-1954), ges. r.o. Jolleman op de Amstel, ets 30 x 40 cm.Cornelis
RIJN, NICO VAN (1887-1962), onges. voorzien van atelierstempel verso, bootje in bos, doek 28,5 x
RIJN, NICO VAN (1887-1962), onges. voorzien van atelierstempel verso, bootje in bos, doek 28,5 x 36,5 cm. ...[more]
LAAT, HENDRIK DE (1900-1982), ges. 2 poortjes, lot van 2 etsen 26 x 22, 22 x 26 cm.Hendrik de
LAAT, HENDRIK DE (1900-1982), ges. 2 poortjes, lot van 2 etsen 26 x 22, 22 x 26 cm.Hendrik de Laat, two etchings, gates ...[more]
BAIJENS, HAN (1876-1945), ges. l.o., koeien aan waterkant, board 24 x 29 cm.BAIJENS HAN (1876-1945),
KOLLWITZ, KATHE (1867-1945), met toegevoegd sign. l.o., te dateren 1909, 'unemployment', ets 42 x 53
TILBURG JR., A VAN, ges. l.o., dame hangt uit het raam in mogelijk de Jordaan te Amsterdam, doek
TILBURG JR., A VAN, ges. l.o., dame hangt uit het raam in mogelijk de Jordaan te Amsterdam, doek 80 x 60 cm. ...[more]
LAURENS, O.B., ges. l.o., gezicht op dorp in heuvellandschap, aquarel 28 x 42 cm. ...[more]
BEEKMAN, CHRIS (1887-1964), ges. l.o., straatmuzikanten, litho 16,5 x 20 cm. ...[more]
DUPONT, PIETER (1870-1911), voorzien van atelierstempel r.b., werkpaard, ets 14 x 19 cm. ...[more]
ZOEY, J. de, met sign. r.o. straatgezicht, paneel 28 x 22 cm. ...[more]
JANSSEN, MARIUS, ges. r.o., 'Maastricht brug aan de Maas', ets 25 x 40 cm. ...[more]
MENSION, CORNELIS JAN (1882-1950), onges. t.a., panter met haar welpen, zwartkrijttekening 43 x 55
MENSION, CORNELIS JAN (1882-1950), onges. t.a., panter met haar welpen, zwartkrijttekening 43 x 55 cm. ...[more]
HEIJENBROCK, HERMAN (1871-1948), onges. t.a., gezicht op scheepswerf Spijker aan de Bickersgracht te
BEMINDT, EMILE, ges. l.o. liggende dame met putto, doek 21 x 31 cm. ...[more]
WITSEN, WILLEM (1860-1923), ges. r.o., figuren op stalen brug te Amsterdam, ets no 35 29 x 42 cm.
WITSEN, WILLEM (1860-1923), ges. r.o., Amsterdamse gracht in de winter, ets No72 40 x 50 cm.WITSEN
Lot van 4 gravures: de Oude of Sjoris Doele, de Delfse trekvaart, de Nieuwe of St. Sebastiaens
SIRKS, JAN (1885-1938), ges. r.o. figuren in straat, tekening in zwart krijt, 50 x 32 cm. ...[more]
Onbekend, onges. stilleven met takken in glazen vaas, doek 96 x 71 cm. ...[more]
ROSSEM, RU VAN (1924-2007), ges. en gedat. '83 r.o., 'Egun-Gun Dancer', kleurets e.a. 50 x 70 cm.
ROSSEM, RU VAN (1924-2007), ges. en gedat. '83 r.o., 'Egun-Gun Dancer', kleurets e.a. 50 x 70 cm. ...[more]
ROSSEM, RU VAN (1924-2007), ges. en gedat. '83 r.o., 'Marktscene Nigeria II', kleurets eigendruk 3/3
ROSSEM, RU VAN (1924-2007), ges. en gedat. '83 r.o., 'Marktscene Nigeria II', kleurets eigendruk 3/3 49 x 70 cm. ...[more]
HAMEL, WILLEM (1912), ges. r.o., landschap met nieuwbouwproject, board 90 x 109 cm.Hamel, Willem,
PROVILY, HUUB (GEB. 1955), ges. en gedat. 2000 r.o., gezicht op het Museumplein te Amsterdam, doek
PROVILY, HUUB (GEB. 1955), ges. en gedat. 2000 r.o., gezicht op het Museumplein te Amsterdam, doek 80 x 110 cm. ...[more]
BOOG, PIET VAN DEN, ges. r.o. "lantaarn Shi-yo sha" te Nikko Tosho, doek 105 x 140 cm. -herkomst:
BOOG, PIET VAN DEN, ges. r.o. "lantaarn Shi-yo sha" te Nikko Tosho, doek 105 x 140 cm. -herkomst: Galerie Siau te Amsterdam- ...[more]
BOOG, PIET VAN DEN, ges. en gedat 1993, r.o. gezicht op Varanasi (Benares) te India, doek 95 x 120
DON, ERIC (GEB. 1954), ges. en gedat. '75 l.o., 'Wandeling in de mist', marouflé 80 x 115 cm.
DON, ERIC (GEB. 1954), ges. en gedat. '75 l.o., 'Wandeling in de mist', marouflé 80 x 115 cm. ...[more]
ASTEN, TOON VAN (1949), ges. r.o., stilleven met druiven en citroenen, doek 80 x 100 cm.Asten,
ASTEN, TOON VAN (1949), ges. r.o., stilleven met abrikozen en glaswerk, doek 80 x 100 cm.Asten, Toon
ASTEN, TOON VAN (1949), ges. r.o., stilleven met fruit en kaars, doek 80 x 100 cm.Asten, Toon van,
ASTEN, TOON VAN (1949), ges. r.o., stilleven met pruimen en roemer, doek 90 x 120 cm.Asten, Toon
ASTEN, TOON VAN (1949), ges. r.o., brug over vijver met waterlelies, doek 120 x 90 cm.Asten, Toon
SCHOOREL, JAN (GEB. 1928), ges. en gedat. '80 verso, compositie, doek 130 x 160 cm.SCHOOREL, JAN (
KOOTEN, RITS VAN (GEB. 1941), ges. en gedat. '79 verso, portret van dame 'Yuri', doek 150 x 125 cm.
FILCER, LUIS (1927), ges. r.o., figuur met mijter, doek 108 x 136 cm.Filcer, Luis (1927), signed,
Onbekend, onduidelijke signatuur, vlinders, gemengde techniek op papier en koper, 61 x 155 cm. -
LANFERMEIJER, RUUD (1956), "De kunstenaar als vuurtoren wachter, doek 200 x 140 cm.LANFERMEIJER,
Amelsfort, van Frans, ges. verso, Abstrakte Expressie 1 en 2, doek pendant 160 x 150 cm.Amelsfort,
Onbekend, onges., fietser op Prinsengracht hoek Tuinstraat te Amsterdam, doek 115 x 80 cm. ...[more]