MARIS, SIMON WILLEM (1873-1935), ges. l.o., portret van meisje, paneel 22 x 12 cm.MARIS SIMON WILLEM
BLIEK, PIETER (1812-1852), ges. r.o., zingen, paneel 17 x 23 cm. -Herkomst: aangekocht op 19
BLIEK, PIETER (1812-1852), ges. r.o., zingen, paneel 17 x 23 cm. -Herkomst: aangekocht op 19 november 1979,te Den Haag- ...[more]
Onbekend, landschappen, lot van 2 div. panelen 25 x 29 en 20,5 x 23,5 cm. ...[more]
BAUER, MARIUS ALEXANDER (1867-1932), gemon. r.o., figuren bij stadsmuur, ets no 88 19 x 23 cm.BAUER,
Onbekend, onduid. ges. l.o., dorp op rots aan de Mediterranee, aquarel 17 x 27 cm. ...[more]
SCHAGEN, GERBRAND FREDERIK VAN (1880-1968), ges. r.o., landschap met bootjes aan sloot, board 16 x
SCHAGEN, GERBRAND FREDERIK VAN (1880-1968), ges. r.o., landschap met bootjes aan sloot, board 16 x 35 cm. ...[more]
PIECK, ANTON FRANCISCUS (1895-1987), ges. r.o., waterput, linosnede eigen druk 15 x 10 cm. ...[more]
LEBRET, FRANS, onges. t.a., grazend schaap, potloodtekening 8 x 10,5 cm. ...[more]
Onbekend, met sign. Claes, stilleven met perziken en aardbeien, paneel 16 x 23 cm. ...[more]
KOEKKOEK JR., H.P., ges. l.o., gezicht op waterval in bos, paneel 25 x 20 cm. ...[more]
RICHARD, C, met sign. en dat. l.o., aan de kust, doek 30 x 55 cm. ...[more]
Onbekend, onges. 19e eeuw. bloemstilleven, pendant paneel 16 x 10 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges., portret van dame, krijttekening 41 x 29 cm.Unknown, portrait of a lady,
Onbekend, onduid. ges., portret van dame, krijttekening 41 x 29 cm.Unknown, portrait of a lady, drawing 41 x 29 cm. ...[more]
Lot van 4 gravures: 's lands geschuthuis, het Plein, het Binnenhof en het Buitenhof te Den Haag,
Onbekend, onduid. ges., landschap met schepen en molens, paneel 35 x 47 cm.Unknown, landscape with
Onbekend, onduid. ges., landschap met schepen en molens, paneel 35 x 47 cm.Unknown, landscape with boats and mills, panel 35 x 47 cm. ...[more]
Lot van 2 Japanse prenten met decor van Geisha's, Japan begin 20e eeuwA collection of 2 prints
Balinese voorstelling op doek, 49 x 39 cm. ...[more]
Gravure: Gezicht op het Lange Voorhout te Den Haag, Iven Besoet (toegeschreven aan), 1756, 30 x 40
DOORN, J., ges. l.o., bloemstilleven, doek 60 x 40 cm. ...[more]
BEVORT, JOHN (1917-1996), ges. r.o. eenden in landschap, doek 78 x 68 cm. ...[more]
BEVORT, JOHN (1917-1996), ges. r.o., Bosven bij ondergaande zon, doek 90 x 80 cm.BEVORT JOHN (1917-
RICHTERS, MARIUS (1878-1955), ges. r.o., kerkinterieur van de Oude Kerk te Amsterdam, aquarel 48 x
Onbekend, gemon. VB r.o., gezicht op vulkaan, doek 80 x 70 cm. ...[more]
PELT, G. VAN, ges. r.o., stilleven met fruit, zilveren beker en klepkan, doek 60 x 80 cm. ...[more]
PELT, G. VAN, ges. r.o., bloemstilleven met o.a. rozen, doek 60 x 50 cm. ...[more]
BEVORT, JOHN (1917-1996), ges. r.o., fazanten in bos, doek 81 x 66 cm.BEVORT JOHN (1917-1996),
JANSSENS, RENÉ (1870-1936), ges. l.o., twee pratende nonnen op binnenplaats, aquarel op papier op
KAAS, JAAP (1898-1972), ges. en gedat. aug. '17 l.o., sluipende Berberleeuw, kleurkrijttekening 30 x
PEIZEL, BART (1887-1974), ges. r.b., portret van een schilder, mogelijk George Hendrik Breitner,
PEIZEL, BART (1887-1974), ges. r.b., portret van een schilder, mogelijk George Hendrik Breitner, doek 81 x 61 cm. ...[more]
SCHAEFER, F., ges. en gedat. 1921 l.o., portret van man in rokkostuum, doek 70 x 55 cm. ...[more]
GAILLARD, MARCEL (1886-1947), ges. l.o., riviergezicht, gouache 15 x 22,5 cm. ...[more]
KNIKKER JR., JAN SIMON (1911-1990), ges. r.o., gezicht op de Lutherse kerk te Amsterdam, doek 18 x
KNIKKER JR., JAN SIMON (1911-1990), ges. r.o., gezicht op de Lutherse kerk te Amsterdam, doek 18 x 24 cm. ...[more]
HOUTHEUSEN, ALBERT (1903-1979), ges. en gedat. 1969 verso door Catherina Houthuesen, 'Autum
BURG, PETRONELLA V/D, beide ges. l.o., herderin met schapen in landschap, pendant paneel 14 x 15
BURG, PETRONELLA V/D, beide ges. l.o., herderin met schapen in landschap, pendant paneel 14 x 15 cm. ...[more]
WANING, KEES VAN (1861-1929), ges. r.o., gezicht op brug over vaart, paneel 10 x 13 cm. ...[more]
Onbekend, 19e eeuw, aan het meer, aquarel 16 x 24 cm. ...[more]
Onbekend, met sign. l.o., figuren bij de ruïne de Brederode bij Haarlem, paneel 16 x 21 cm.
Onbekend, met sign. l.o., figuren bij de ruïne de Brederode bij Haarlem, paneel 16 x 21 cm. ...[more]
VERTIN, PETRUS GERARDUS (1813-1893), ges. r.o., figuren in besneeuwd straatje, doek 35 x 28 cm. -
VERTIN, PETRUS GERARDUS (1813-1893), ges. r.o., geromantiseerd stadsgezicht, paneel 30 x 24 cm.
VERTIN, PETRUS GERARDUS (1813-1893), ges. r.o., geromantiseerd stadsgezicht, paneel 30 x 24 cm. ...[more]
SCHUURMANS, GER, ges. r.o., geromantiseerd stadsgezicht, paneel 40 x 30 cm. ...[more]
Verkerk, naar 19e eeuws voorbeeld, geromantiseerd stadsgezicht met wandelaars, paneel 38 x 31 cm.
Verkerk, naar 19e eeuws voorbeeld, geromantiseerd stadsgezicht met wandelaars, paneel 38 x 31 cm. ...[more]
KNIKKER JR., JAN SIMON (1911-1990), ges. l.o., boer bij houten schuur in polderlandschap, doek 60
MAAS, L., ges. r.o., vissers met paarden en hond op het ijs, paneel 70 x 90 cm.MAAS, L, signed l.r.,
Onbekend, onges. naar Jan van Goyen, zeilboot met figuren in vaart, doek 90 x 110 cm. ...[more]
BARTEL, D., ges. l.o., moeder met kind aan bosrand, doek 60 x 40 cm. ...[more]
DELFGAAUW, GERARD (1882-1947), ges. r.o., stadsgezicht met huizen aan gracht, doek 36 x 51 cm.
MOLL, EVERT (1878-1955), ges. l.o., aangemeerde boten bij molen, mogelijk Delftshaven, doek 30 x
ARTZ, CONSTANT (1870-1951), ges. l.o., eenden in bosven, paneel 50 x 43 cm.ARTZ, CONSTANT (1870-
SCHULMAN, DAVID (1881-1966), ges. r.o., gezicht op boeren dorp in de winter, mogelijk Blaricum, doek
STREEFKERK, CARL AUGUST (1884-1968), ges. l.o., gezicht op de Lijnbaansgracht te Amsterdam, doek
STREEFKERK, CARL AUGUST (1884-1968), ges. l.o., gezicht op de Lijnbaansgracht te Amsterdam, doek 50 x 70 cm. ...[more]
DRIESTEN, AREND JAN VAN (1878-1969), ges. r.o., stilleven met tulpen bij glazen fles, paneel 29 x 46
Onbekend, onduid. ges. r.o., 'aan het Spaarne te Haarlem, gem. tech. 30 x 59 cm. ...[more]
BRANDENBURG, CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam, ets 42
BRANDENBURG, CORNELIS (1884-1954), ges. r.o., gezicht op de Montelbaanstoren te Amsterdam, ets 42 x 70 cm. ...[more]
BLES, DAVID JOSEPH (1821-1899), ges. r.o., boerin op land met koren, pastel 45 x 30 cm.BLES, David
Profyl van de stad Delft, 18e eeuwse gravure, uitgegeven door Decker/Boitet, 25 x 126 cm. -Herkomst:
Portret van tsjaar Nicolaas I van Rusland, gravure gesigneerd: B. Taurel, 1843, 50 x 33 cm. -