Mahonie Biedermeier coulissentafel op kolompoot uitlopend in 3-sprant, 19e eeuw, h. 75, br. 124, d.
Mahonie Davenport met schrijfklep en diverse laden, Engeland 19e eeuw, h. 89, br. 56, d. 52 cm.
Mahonie Davenport met schrijfklep en diverse laden, Engeland 19e eeuw, h. 89, br. 56, d. 52 cm. ...[more]
Mahonie speeltafel met groen vilt ingelegd blad, 19e eeuw, h. 75 br. 105 (blad defect) ...[more]
Tapijt, Kashan afm. 393 x 290 cm. ...[more]
Bronzen pendule bekroond met porseleinen vaas met emaille wijzerplaat versierd met vlinder en
Cartelklok in Louis XV-stijl bronzen kast met emaille wijzerplaat, laat 19e eeuw. h. 77 cm. ...[more]
Lot van 3 kristallen karaffen met geëmailleerd decor getiteld: Scotch Brandy en Amer, 19e eeuw
Lot van 3 kristallen karaffen met geëmailleerd decor getiteld: Scotch Brandy en Amer, 19e eeuw ...[more]
Zwart kanten dames parasol met bamboe greep, begin 20e eeuw ...[more]
Bronzen sculptuur strijder met boog, getiteld Le Vainqueur (= overwinner), ges. Eugene Marioton (
Bronzen cache-pot met reliëf decor van vogels en bloemen in medallions, Meiji periode Japan 1868-
Bronzen cache-pot met reliëf decor van vogels en bloemen in medallions, Meiji periode Japan 1868-1912, h. 26 cm. ...[more]
Lot van 4 gepatineerd verguld bronzen doosjes met opgelegd decor van diverse voorstelingen, Meiji-
Lot van 4 gepatineerd verguld bronzen doosjes met opgelegd decor van diverse voorstelingen, Meiji-periode Japan, h. 2.7, br. 6,5 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van landarbeider getiteld "Pax Labor", ges. Emile Louis Picault (1833-1915), h.
Bronzen sculptuur van landarbeider getiteld "Pax Labor", ges. Emile Louis Picault (1833-1915), h. 22 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van Indiaan te paard, getiteld "Le dernier d'une race", ges. Antoine Bofill (
Bronzen sculptuur van Indiaan te paard, getiteld "Le dernier d'une race", ges. Antoine Bofill (1890-1939), h. 43 cm. ...[more]
Aardewerk 6 delen tegeltableau met afbeelding van W.K.H. Friso, Prins van Oranje, 40 x 27 cm. (
Aardewerk 6 delen tegeltableau met afbeelding van W.K.H. Friso, Prins van Oranje, 40 x 27 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Lot van 2 knijpflacons, 2 karaffen en 2 glazen met geëmailleerd decor, 19e eeuw (div. kwal.)
Lot van 2 knijpflacons, 2 karaffen en 2 glazen met geëmailleerd decor, 19e eeuw (div. kwal.) ...[more]
Lot van 2 glazen donderglazen, 19e eeuw ...[more]
Stel kristallen gembercoupes op schotel, h. 34 cm. ...[more]
Lot van 4 gekleurd glazen spaflessen, w.o. vrijmetselarij, 18e eeuw ...[more]
Verzilverd bronzen Clodion sculptuur van twee dansende dames met faun, Bacchanalia, h. 40 cm. (met
Verzilverd bronzen Clodion sculptuur van twee dansende dames met faun, Bacchanalia, h. 40 cm. (met sign. achterzijde) ...[more]
Verzilverd bronzen Clodion sculptuur van 2 dames, Two Bacchantes, h. 37 cm. (ongesig.) ...[more]
Bronzen cache-pot met reliëf decor van vogels en bloemen, Meiji periode Japan 1868-1912, h. 19 cm.
Bronzen cache-pot met reliëf decor van vogels en bloemen, Meiji periode Japan 1868-1912, h. 19 cm. ...[more]
Porseleinen schaakbord, gemerkt, diam. 48 cm. hierbij 32 porseleinen schaakstukken als kikker in
Porseleinen schaakbord, gemerkt, diam. 48 cm. hierbij 32 porseleinen schaakstukken als kikker in etui. ...[more]
Bronzen kraagkandelaar met vetrand op balustervormige stam, h. 30 cm. ...[more]
Mahjong spel in mahonie kist, h. 16 br. 23.5 d. 16 cm. ...[more]
Benen en bamboe mahjong spel in leren kist, China ca. 1925 ...[more]
Bronzen vijzel met randrelief met ringen en bloemen, 18e eeuw met stamper. ...[more]
Tapijt, Kaysery-Irak 48 x 43 cm.
Tapijt, Kaysery-Irak 48 x 43 cm. ...[more]
Serie van 6 glazen likeurkaraffen met geëmailleerd decor, getiteld met dranken: Brandewijn, Cognac
Ex-votto schilderij op paneel met afbeelding van figuren bij kerk, Mexico, gedat. 1891, 38 x 53 cm.
Ex-votto schilderij op paneel met afbeelding van figuren bij kerk, Mexico, gedat. 1891, 38 x 53 cm. ...[more]
Porseleinen Satsuma theeservies met verguld decor van sage van Geisha's en Samoerai krijgers, Japan
Goudlak porseleinen Empire fruitmand gedragen door putti rustend op klauwpoten, Frankrijk 19e eeuw,
Goudlak porseleinen Empire fruitmand gedragen door putti rustend op klauwpoten, Frankrijk 19e eeuw, h. 32 cm. ...[more]
Porseleinen ajour opengewerkte fruitmand op vierkant basement, 19e eeuw, h. 20 cm. ...[more]
Porseleinen tête-à-tête theeservies met goud decor, dienblad, kop en schotel, theepot, melkkan en
Lot van een Qianlong capucijner trekpotje en 6 kop en schotels met decor van pioenen in cartouches,
Geëtst glazen druivenspoeler, 18e eeuw, h. 18 cm. ...[more]
Porseleinen Satsuma dekseldoos met decor van krijger, Meiji-periode (1868-1913), diam. 9 cm.
Porseleinen Satsuma dekseldoos met decor van krijger, Meiji-periode (1868-1913), diam. 9 cm. ...[more]
Diverse drinkglazen, 2 groene roemers met bramen aan de stam (laat 18e eeuw), 2 Empire gegraveerde
Bronzen sculptuur van zittende Japanse naakte dame op rots, ges. met karaktertekens, h. 27 cm.
Bronzen sculptuur van zittende Japanse naakte dame op rots, ges. met karaktertekens, h. 27 cm. ...[more]
Lot met vijzel en stamper pot replica. ...[more]
Porseleinen Fukagawa Arita siervaas met fijne beschildering van flora en fauna, Japan 20e eeuw, h.
Porseleinen Fukagawa Arita siervaas met fijne beschildering van flora en fauna, Japan 20e eeuw, h. 30 cm. ...[more]
Porseleinen kastkom met Imari decor, China 18e eeuw, h. 10, diam. 25 cm. ...[more]
Lot van 7 porseleinen kommen met o.a. Famille Rose en Imari, China 18e eeuw en 1x 19e eeuw (div.
Lot van 7 porseleinen kommen met o.a. Famille Rose en Imari, China 18e eeuw en 1x 19e eeuw (div. kwal.) ...[more]
Porseleinen Qianlong kastkom met Imari decor, China 18e eeuw, h. 9, diam. 23 cm. (afgeslepen
Porseleinen Qianlong kastkom met Imari decor, China 18e eeuw, h. 9, diam. 23 cm. (afgeslepen standring) ...[more]
Stel porseleinen Qianlong en serie van 4 borden met decor van tuin met hekje en uitzicht op berg,
Porseleinen balustervaasje met famille verte decor van wijsgeren in landschap, China 19e eeuw, h.
Porseleinen balustervaasje met famille verte decor van wijsgeren in landschap, China 19e eeuw, h. 20 cm. ...[more]
Serie van 6 porseleinen Qianlong schoteltje en 4 kopjes met vakverdeling waarin blauw/wit landschap
Lot van 5 Qianlong borden en sprenkelaar versierd met florale motieven, China 18e eeuw (div. kwal.)
Lot van 5 Qianlong borden en sprenkelaar versierd met florale motieven, China 18e eeuw (div. kwal.) ...[more]
Stel 2 Qianlong borden en 2 schalen met bloemdecor, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (div. kwal.)
Stel 2 Qianlong borden en 2 schalen met bloemdecor, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 4 porseleinen Qianlong borden met bloemdecor decor, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (div.
Lot van 4 porseleinen Qianlong borden met bloemdecor decor, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (div. kwal.) ...[more]
Serie van 5 Qianlong boterbordjes met mutanbloem decor, China 18e eeuw, diam. 17 cm. (randschilfers) ...[more]
Porseleinen penseelbeker met decor van figuren landschap, China 20e eeuw, h. 18 cm. ...[more]
Porseleinen bord met lowestoft decor, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (randschilfers) ...[more]
Porseleinen Kangxi schotel met decor van bloemen, China, 18e eeuw, diam. 27 cm.(schilfers) ...[more]
Porseleinen Kangxi schotel met vakverdeling en decor van figuren, China 18e eeuw, diam. 27 cm. (
Porseleinen Kangxi schotel met vakverdeling en decor van figuren, China 18e eeuw, diam. 27 cm. (schilfers) ...[more]
Serie van 3 porseleinen Qianlong borden met bloemdecor en 2 anderen, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (
Serie van 3 porseleinen Qianlong borden met bloemdecor en 2 anderen, China 18e eeuw, diam. 23 cm. (div. kwal.) ...[more]
Stel ivoren sculpturen van zittende dames met instrument op houten voet, China, h. 13 cm. ...[more]
Serie van 8 eierschaal porseleinen koppen, 9 schotels en 9 deksels met decor van spelende sotjes
Ivoren sculptuur van wijsgeer met staf op houten voet en olifant, China. ...[more]
Ivoren sculptuur van dame met waterkruik, India, h. 28 cm. ...[more]
Lot van 4 parelmoer snijwerken met decor van Joris en de Draak, geboorte kindeke Jezus te Bethlehem
Lot van 4 parelmoer snijwerken met decor van Joris en de Draak, geboorte kindeke Jezus te Bethlehem en kruisafname ...[more]