Art, Antiques, Collectibles

1069 items 1069 items
No Image
(8 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(8 day sale)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

to

  • Sale Section
1069 items
Per Page

Stel porseleinen cache-pots met famille verte decor van figuren in interieur en bloemen, China 20e eeuw, h. 32 diam. 37 cm. ...[more]

Houten sculptuur van geknielde Teppanom beschermengel, gedecoreerd met goudlak en gekleurd glas, Thailand 20e eeuw, h. 97 cm. ...[more]

Chinese zgn. Sjamanenjas, 19e eeuw ...[more]

Mahonie gefineerd Louis XVI-stijl vitrinekastje met gegolfd glazen deur versierd met bronzen beslag, h. 140 x br. 80 x d. 35 cm. ...[more]

Tapijt, Kerman, 385 x 315 cm. ...[more]

Deels grijs en groen beschilderd houten sculptuur van Sarasvati, Godin van kunst en muziek, met een Vina, 20e eeuw, h. 122 cm. ...[more]

Zwart houten kolompendule voorzien van geëmailleerde wijzerplaat en kast met koperen inlegwerk, 2e helft 19e eeuw h.53 cm. ...[more]

Tapijt, Hoseinabad 355 x 277 cm. ...[more]

Eiken Barok poortkast met rechte kap en 2 paneeldeuren met gestoken fruitmotieven op bolpoten, 18e eeuw, h. 167, br. 142, d. 68 cm. ...[more]

Mahonie Empire ronde salontafel rustend op driesprant uitlopend in bronzen klauwpoten op wielen, 19e eeuw, h. 53 diam. 103 cm. ...[more]