Fine Arts & Antiques

1074 items 1074 items
room Gent

Fine Arts & Antiques

  • ( Lose: 1-519)
  • ( Lose: 520-1074)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%
1074 items
Per Page

Taxidermy stuffed heronTaxidermie opgezette reigerH 77 cm ...[more]

Victorian bird box taxidermyVictoriaanse vogelkast taxidermie65 x 87 x 27 cm ...[more]

Pair of green-veined marble columns with bronze fittingsKoppel groen geaderde marmeren zuilen met bronsbeslagH 119 - 120.5 cm ...[more]

Pied the stable in leaded glassPied de stal in glas met loodH 108 cm ...[more]

Pied de stal in brown veined marblePied de stal in bruin geaderd marmerH 119 cm ...[more]

Floor lamp in mahogany, marble and brass, Empire styleVloerlamp in mahonie, marmer en messing, Empire stijlH 170 cm ...[more]

Couple pied de stal in white patinated plasterKoppel pied de stal in wit gepatineerd gipsH 107.5 cm ...[more]

Old store clothes rackOud winkelrek voor kleren218 x 99 x 58 cm ...[more]

Chinese coffee table with marquetry, floral decorChinese salontafel met inlegwerk, floraal decor45 x 112 x 71 cm ...[more]

Achille VAN SASSENBROUCK (1886-1979)Oil on canvas Farmer with goats, signed.Olie op doek Boer met geiten, gesigneerd.100 x 110 cm ...[more]

Herman VERBAERE (1906-1993)Oil on canvas, signed and dated '41.Olie op doek, gesigneerd en gedateerd '41.70 x 80 cm ...[more]

Louis APOL (1850-1936)Oil on canvas Coach in the snow, signed.Olie op doek Koets in de sneeuw, gesigneerd.71 x 92 cm ...[more]

Hans KITSLAAR (1944)Oil on canvas Flowers, signed.Olie op doek Bloemen, gesigneerd.100 x 80 cm ...[more]

Frans VAN DAMME (1858-1925)Landscape with a mill.Oil on canvas, signed.Landschap met molen.Olie op doek, getekend.55 x 80 cm ...[more]

W. VongrunderbekeOil on panel Mother, child and cat, signedOlie op paneel Moeder, kind en poes, gesigneerd20.5 x 40.5 m ...[more]

Henri VANDERMOERE (1939)Oil on canvas Interior with paintings, signed.Olie op doek Interieur met schilderijen, gesigneerd.120 x 80 cm ...[more]

Alfred OST (1884-1945)Watercolour, monogram and dated 13/8/1908.Aquarel, monogram en gedateerd 13/8/1908.80 x 105 cm ...[more]

Henri Victor WOLVENS (1896-1977)Lithograph The harvest EA signed.Lithografie De oogst E.A. gesigneerd.38 x 27.5 cm ...[more]

Jean BRUSSELMANS (1884-1953)Landscape (c.1912)Oil on hardboard, signed.Landschap (c. 1912)Olie op hardboard, getekend.82 x 65 cm ...[more]

Herman HEUFF (1875-1945)Oil on panel Still life, signed.Olie op paneel Stilleven, gesigneerd.37 x 49 cm ...[more]

Médard VERBURGH (1886-c.1957)Oil on panel Garden wall, signed.Olie op paneel Tuinmuur, gesigneerd.18.5 x 23.5 cm ...[more]

Jozef HORENBANT (1863-1956)Oil on canvas View of Bruges, signed.Olie op doek Zicht van Brugge, gesigneerd.38.5 x 50 cm ...[more]

Julien STAPPERS (1875-1960)Oil on panel Flowers in altar vase, signed.Olie op paneel Bloemen in altaarvaasje, gesigneerd.24 x 32 cm ...[more]

Albert Isidore DEVOS (1868-1950)Oil on canvas Visser, signed.Olie op doek Visser, gesigneerd.45.5 x 32.5 cm ...[more]

Henri VAN MELLE (1859-1930)Oil on panel Nude, signed.Olie op paneel Liggend naakt, gesigneerd.24 x 32.5 cm ...[more]

Alphonse II VAN BEURDEN (1878-1961)Oil on panel the bathers, signed.Olie op paneel de baadsters, gesigneerd.24 x 33 cm ...[more]

André Charles VOILLEMOT (1822-1893)Oil on canvas Woman with putti, signed.Olie op doek Vrouw met putti, gesigneerd.46.5 x 33 cm ...[more]

European school 18th centuryOil on panel Maria, anonymous.Olie op paneel Maria, anoniem.55 x 45.5 cm ...[more]

European school 18th centuryOil on canvas Pastoral landscape, anonymous.Olie op doek Pastoraal landschap, anoniem.76 x 95 cm ...[more]

Balinese carving with original polychromyBalinees snijwerk met originele polychromie68 x 66 x 51 cm ...[more]

Bronze Royal Ram BeninBronzen Koninklijke ram Benin42.5 x 38 x 12 cm Belgian private collection ...[more]

Large Birmese Mandalay Buddha - wood painted and decoratedGrote Birmese Mandalay Boeddha, beschilderd en gedecoreerd houtH 59.5 cm ...[more]

Foo dog in painted polychrome ceramicsFoo hond in beschilderd polychroom keramiek28.5 x 30.5 x 18.5 cm ...[more]