Fine Arts & Antiques

1074 items 1074 items
room Gent

Fine Arts & Antiques

  • ( Lose: 1-519)
  • ( Lose: 520-1074)

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 26,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 3,00%
1074 items
Per Page

19th century oil on canvas The lane with cows, signed19e eeuws Olie op doek Dreef met koeien, gesigneerd59 x 86 cm ...[more]

Mathurin MOREAU (1822-1912)Bronze Girl with book, drawn.Brons Meisje met boek, getekend.H 45.5 cm ...[more]

Jef LAMBEAUX (1852-1908)Bronze Bust de femme, signed.Brons Buste de femme, getekend.H 65 cm ...[more]

Louis GOSSIN (1846-1928)Bronze Seated girl with basket, drawn.Brons Zittende meisje met mand, getekend.H 71.5 cm ...[more]

Beaudouin TUERLINCKX (1873-1945)White marble bust of a child, signed.Wit marmeren buste van een kind, getekend.H 37 cm ...[more]

Art Deco Bronze of an elephant on black marble baseArt deco brons van een olifant op zwart marmeren sokkel9 x 17 x 9 cm ...[more]

Gilded bronze pheasantGedoreerde bronzen fazant12 x 30 x 12 cm ...[more]

Roland RENS (1952-2007)Bronze Javanese man.Brons Javaanse manH 46 cm ...[more]

Pierre DE SOETE (1886-1948)Terracotta lidded pot, signed.Terracotta dekselpot, getekend.H 18 cm ...[more]

Pieter Franz TINEL (1895-1964)Silver patinated plaster women's bust, signed.Ziver gepatineerd plaaster Damesbuste, getekend.H 42.5 cm ...[more]

Bronze sculpture Fertility, monogram.Bronzen sculptuur Vruchtbaarheid, monogram.H 51.5 cm ...[more]

Bronze sculpture with desert rose, monogram.Bronzen sculptuur met woestijnroos, monogram.H 34.5 cm ...[more]

Sculpture in bronze and metal with clockworkSculptuur in brons en metaal met uurwerkH 31.5 cm ...[more]

Vintage sculpture CCOD - SabenaVintage sculptuur CCOD - SabenaH 39 cm ...[more]

Cartel clock on console TrianonKartel klok op console TrianonH 20 + 61.5 cm ...[more]

Pendulum with 2 candlesticks style Louis XVPendule met 2 kandelaars stijl Louis XVH 49.5 - 62.5 cm ...[more]

Art deco table clock in gray marbleArt Deco tafelklok in grijs marmerH 29.5 cm ...[more]

Pair of polychrome lid vases Rouen, markedKoppel polychrome dekselvazen Rouen, gemerktH 41.5 cm ...[more]

Couple of cows in faïence Dèvres 19th centuryKoppel koetjes in faïence Dèvres 19e eeuw11 x 16 x 7 cm ...[more]

Boch fish service, markedBoch visservies, gemerkt ...[more]

Ladro lanpadaire and 4 figurines, markedLadro lanpadaire en 4 beeldjes, gemerktH 26 - 50 cm ...[more]

Pair lampadaires in black glazed faience and bronze baseKoppel lampadaires in zwarte geglazuurde faiënce en bronzen basisH 50 cm ...[more]

Napoleon III coal bucket hand-painted with rosesNapoleon III kolenemmer handbeschilderd met rozen51 x 51 x 34 cm ...[more]

Delvaux Tempête MM Brown Calf Leather HandbagDelvaux Tempête MM bruin kalfsleren handtas23 x 28 x 12 cm ...[more]

ROYAL COPENHAGEN frame with 3 plaques in biscuit/porcelainROYAL COPENHAGEN kader met 3 plaquettes in biscuit/porseleinDia 12.5 cm ...[more]

Léon DANSAERT (1830-1909)Oil on canvas Le retour du soldat, signed.Olie op doek Le retour du soldat, gesigneerd.46.5 x 55 cm ...[more]

Giuseppe CARELLI (1858-1921) (attrib.)Oil on panel Fishing boat, not signed.Olie op paneel Vissersboot, niet getekend.21 x 37 cm ...[more]

Oil on hardboard Windmill on the water, signed A Van EeghemOlie op hardboard Molen aan het water, gesigneerd A Van Eeghem27 x 36 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on hardboard Farm, signed.Olie op hardboard Boerderij, gesigneerd.30.5 x 40.5 cm ...[more]

Henri ARDEN (1858-1917)Oil on panel Windmill by the water, signed.Olie op paneel Molen bij het water, gesigneerd.17.5 x 36 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on canvas Winter alley, signed.Olie op doek Winters steegje, gesigneerd.52.5 x 42.5 cm ...[more]

Piet LIPPENS (1890-1981)Oil on canvas City view, signed.Olie op doek Stadszicht, gesigneerd.50 x 40 cm ...[more]

Yves BRAYER (1907-1990)Watercolor Horses in the paddock, signed.Aquarel Paarden in de paddock, gesigneerd.39.5 x 53 cm ...[more]

Leopold ROBERT (1850-1935)Oil on panel Castle by the lake, signed.Olie op paneel Kasteel aan het meer, gesigneerd.45.5 x 55 cm ...[more]

Oil on canvas Church interior, not signedOlie op doek Kerkinterieur, niet getekend64 x 52 cm ...[more]