Art, Antiques, Collectibles

1258 items 1258 items
No Image
(5 day sale)
room

Art, Antiques, Collectibles

(5 day sale)

  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST
  • 11:00 CEST - 17:00 CEST

Valuta: EUR
Commissione dellacquirente Inc. VAT/sales tax: 29,00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0,00%

Perfeziona la tua ricerca

Rimuovi filtro

Stima

a

Categoria

  • Sale Section
1258 items
Per Page
  • Elenco

Ytje de Jong (1948-)paneel, 30 x 24, Antieke Chinees porseleinen kommetje met winde en oranjetipjes 'Angelus', gesigneerd l.o. ...[more]

Hendrik van Steenwijk (1864-1937)marouflé, 29 x 48,5, Strandplezier, gesigneerd r.o. -herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede- ...[more]

aquarel, 40,5 x 58, Zicht op Fort Ehrenbreitstein aan de Rijn bij Koblenz, navolger van Christian Georg Schütz II (1758-1823) ...[more]

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)olieverf op doek, 32 x 41, Herder met schapen bij schaapskooi, gesigneerd l.o. ...[more]

Rudolf Bonnet (1895-1978)krijttekening, 48 x 32,5, 'Israeliet uit Tunis Sidi Bou Said', gesigneerd r.o. en gedateerd linksboven 1967 ...[more]

Gerard Schäperkotter (1914-2006)board, 17 x 20, Abstracte compositie, 'Für mein Freund Werner, Weinachten 1980', gesigneerd l.o. ...[more]

navolger Nicolaes Berchem (1620-1683)inkttekening en grijze was, 17 x 24, Herders bij het doorwaden van een rivier, gesigneerd r.o. ...[more]