Perfeziona la tua ricerca
Rimuovi filtro- Armband- und Taschenuhren (9)
- Arms (2)
- Asian Art (225)
- Bücher und Graphiken (14)
- Ceramics (19)
- European porcelain (27)
- Furniture (219)
- Glass (11)
- Goldene Objekte (15)
- Grafiken (4)
- Ikonen (3)
- Jewellery (135)
- Kacheln, Plaketten (5)
- Lampen (11)
- Paintings Graphics (241)
- Silver (145)
- Skulpturen (26)
- Teppiche (40)
- Uhren (23)
- Varia (84)
Stima
Categoria
- Elenco
Eugène Brands (1913-2002)gouache, 19 x 27,5, 'Nacht: een compositie', gesigneerd l.o. met initialen,
Toon Hermans (1916-2000)doek, 60 x 50, Damesportret, niet gesigneerd -herkomst: Christie's
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)marouflé, 29 x 48,5, Strandplezier, gesigneerd r.o. -herkomst:
Hendrik van Steenwijk (1864-1937)marouflé, 29 x 48,5, Strandplezier, gesigneerd r.o. -herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede- ...[more]
Peter Brouwer (1935-2010)doek, 50 x 70, strandvermaak aan Hollandse kust, gesigneerd l.o. ...[more]
Peter Donkersloot (1959-)doek met beschilderde houten lijst, het geheel: 120 x 149,5, Amsterdam,
Peter Donkersloot (1959-)doek met beschilderde houten lijst, het geheel: 120 x 149,5, Amsterdam, niet gesigneerd ...[more]
Jan Rijlaarsdam (1911-2007)doek, 60 x 90, Bedrijvige straat in Parijs, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)aquarel, 30 x 44,5, Winterse oever, gesigneerd l.o. ...[more]
Louis Apol (1850-1936)gouache, 17 x 23, Winterlandschap met houtsprokkelaars, gesigneerd l.o.
Louis Apol (1850-1936)gouache, 17 x 23, Winterlandschap met houtsprokkelaars, gesigneerd l.o. ...[more]
Johannes Josephus Hovener (1936-)doek, 50 x 60, Zuid-Hollands kustgezicht, gesigneerd r.o.
Johannes Josephus Hovener (1936-)doek, 50 x 60, Zuid-Hollands kustgezicht, gesigneerd r.o. ...[more]
aquarel, 40,5 x 58, Zicht op Fort Ehrenbreitstein aan de Rijn bij Koblenz, navolger van Christian
aquarel, 40,5 x 58, Zicht op Fort Ehrenbreitstein aan de Rijn bij Koblenz, navolger van Christian Georg Schütz II (1758-1823) ...[more]
doek, 47,5 x 40, Portret van een admiraal, staande in harnas bij een gordijn, met de ordetekens
paneel, 51 x 41,5, Empire portret van een heer bij secretaire ...[more]
inkttekening, 22 x 18, De Bespotting, naar Sir Anthony van Dyck (1599-1641) ...[more]
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)ets, 14 x 26,5, 'Ponte di Rimino', gesigneerd in de plaat l.o.
Giovanni Battista Piranesi (1720-1778)ets, 14 x 26,5, 'Ponte di Rimino', gesigneerd in de plaat l.o. ...[more]
Theodoor Soeterik (1810-1883)aquarel, 37 x 53, Bosgezicht met ven, gesigneerd midden onder
Theodoor Soeterik (1810-1883)aquarel, 37 x 53, Bosgezicht met ven, gesigneerd midden onder ...[more]
Johannes Rosierse (1818-1901)paneel, 68,5 x 55, Familie bij lamplicht in interieur, gesigneerd r.o.
Johannes Rosierse (1818-1901)paneel, 68,5 x 55, Familie bij lamplicht in interieur, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Thans (1816-1858)paneel, 42,5 x 33, Avondstemming, gesigneerd en gedateerd r.o. G. Thans (als
Johannes Marius ten Kate (1859-1896)paneel, 25 x 30, Het lossen van de vissersschuiten, gesigneerd
Johannes Marius ten Kate (1859-1896)paneel, 25 x 30, Het lossen van de vissersschuiten, gesigneerd r.o. ...[more]
Willem Anton Alexander Knip (1883-1967)olieverf op doek, 32 x 41, Herder met schapen bij schaapskooi, gesigneerd l.o. ...[more]
Simon Andreas Krausz (1760-1825)paneel, 22 x 18, IJsvermaak bij maanlicht, niet gesigneerd
Simon Andreas Krausz (1760-1825)paneel, 22 x 18, IJsvermaak bij maanlicht, niet gesigneerd ...[more]
Hendrikus van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)paneel, 90 x 117, Landschap met herder en vee,
Hendrikus van de Sande Bakhuyzen (1795-1860)paneel, 90 x 117, Landschap met herder en vee, gesigneerd l.o. ...[more]
Pieter Adianus Schipperus (1840-1929)paneel, 14 x 25, figuur in landschap bij avondgloed, gesigneerd
Pieter Adianus Schipperus (1840-1929)paneel, 14 x 25, figuur in landschap bij avondgloed, gesigneerd r.o. ...[more]
Johannes Tavenraat (1809-1881)doek, 24 x 39, Landschap met herten bij ondergaande zon, gesigneerd
Johannes Tavenraat (1809-1881)doek, 24 x 39, Landschap met herten bij ondergaande zon, gesigneerd r.o. ...[more]
Max Nauta (1896-1958)doek, 53 x 74, 'Maanlicht', gesigneerd r.o. ...[more]
Geo Poggenbeek (1853-1903)marouflé, 31 x 45, Liggende koe, gesigneerd l.o. -verfverlies- ...[more]
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)aquarel, 40 x 52, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o.
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)aquarel, 40 x 52, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 23 x 17, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o.
Constant David Ludovic Artz (1870-1951)paneel, 23 x 17, Eenden aan de waterkant, gesigneerd l.o. ...[more]
Henk Dekker (1897-1974)doek, 50,5 x 60,5, Bootjes op bevroren gracht, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)doek, 50,5 x 70,5, Schelpenvissers, gesigneerd r.o.
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947)doek, 50,5 x 70,5, Schelpenvissers, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62 x 92, De arbeiders worden toegesproken, gesigneerd r.o.
Herman Heijenbrock (1871-1948)pastel, 62 x 92, De arbeiders worden toegesproken, gesigneerd r.o. ...[more]
Herman Heijenbrock (1871-1948)krijttekening, 45,5 x 28, Fabrieksarbeiders opweg naar huis,
Herman Heijenbrock (1871-1948)krijttekening, 45,5 x 28, Fabrieksarbeiders opweg naar huis, gesigneerd l.o. ...[more]
Rudolf Bonnet (1895-1978)krijttekening, 48 x 32,5, 'Israeliet uit Tunis Sidi Bou Said', gesigneerd
Rudolf Bonnet (1895-1978)krijttekening, 48 x 32,5, 'Israeliet uit Tunis Sidi Bou Said', gesigneerd r.o. en gedateerd linksboven 1967 ...[more]
Sam Middleton (1927-2015)aquarel en collage, 51 x 36,5, 'Autumn Mist', gesigneerd en gedateerd r.
Sam Middleton (1927-2015)aquarel en collage, 51 x 36,5, 'Autumn Mist', gesigneerd en gedateerd r.o. '74 ...[more]
Sam Middleton (1927-2015)gouache en collage, 34,5 x 49,5, 'Jonathan', gesignerd en gedateer r.o.
Sam Middleton (1927-2015)gouache en collage, 34,5 x 49,5, 'Jonathan', gesignerd en gedateer r.o. 1974 ...[more]
Gerard Schäperkotter (1914-2006)board, 17 x 20, Abstracte compositie, 'Für mein Freund Werner,
Gerard Schäperkotter (1914-2006)board, 17 x 20, Abstracte compositie, 'Für mein Freund Werner, Weinachten 1980', gesigneerd l.o. ...[more]
Johan Meijer (1885-1970)doek, 70 x 100, 'Antibes', gesigneerd l.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)gouache, 38 x 47, 'Huisje aan de haven van S. Tropez', gesigneerd
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)gouache, 38 x 47, 'Huisje aan de haven van S. Tropez', gesigneerd r.o. ...[more]
Adrianus Johannes Zwart (1903-1981)doek, 35,5, x 50,5, Zomeravond, gesigneerd r.o. ...[more]
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 20 x 25,5, Binnenplaatsje, gesigneerd en gedateerd
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968)doek, 20 x 25,5, Binnenplaatsje, gesigneerd en gedateerd r.o. '19 ...[more]
David Schulman (1881-1966)paneel, 25 x 34,5, Schepen op 't IJ te Amsterdam, gesigneerd r.o.
David Schulman (1881-1966)paneel, 25 x 34,5, Schepen op 't IJ te Amsterdam, gesigneerd r.o. ...[more]
paneel, 60 x 40, Portret van een Christina Brunt, hoofd en schouders, in een zwarte jurk met
olie op doek op paneel, 26 x 32, naaister aan tafel, navolger Michiel Sweerts -lakzegel op
olie op doek op paneel, 26 x 32, naaister aan tafel, navolger Michiel Sweerts -lakzegel op achterkant- ...[more]
J.J. Prey (1813-1865)paneel, 64 x 46,5, De Aanbidding der Koningen, l.o. JPrey. fct. ...[more]
Petrus Marius Brouwer (1816-1886)paneel, 25 x 32, Rivierlandschap met figuren, gesigneerd l.o.
Petrus Marius Brouwer (1816-1886)paneel, 25 x 32, Rivierlandschap met figuren, gesigneerd l.o. ...[more]
Jan Jacob Coenraad Spohler (1837-1894)doek, 44 x 67, Molens aan de vaart, gesigneerd l.o. ...[more]
Gerard van Nijmegen (1735-1808)paneel, 70 x 89,5, Landschap met opkomend onweer, toegeschreven aan
Gerard van Nijmegen (1735-1808)paneel, 70 x 89,5, Landschap met opkomend onweer, toegeschreven aan Gerard van Nijmegen ...[more]
navolger Nicolaes Berchem (1620-1683)inkttekening en grijze was, 17 x 24, Herders bij het doorwaden van een rivier, gesigneerd r.o. ...[more]
potlood en gewassen inkt, 12,5, x 9, Putti presenteren een portret, 18e eeuw ...[more]
Dirk Langendijk (1748-1805)inkttekening, 16 x 24, een oversteek in de winter -vergelijk met een
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 80 x 101, Bloemstilleven met zonnebloemen, gesigneerd r.o.
Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)doek, 80 x 101, Bloemstilleven met zonnebloemen, gesigneerd r.o. ...[more]
Jacob Willem Gruijter (1856-1908)doek, 50 x 80,5, Vissersvrouwen op het strand, gesigneerd r.o. -
Jacob Willem Gruijter (1856-1908)doek, 50 x 80,5, Vissersvrouwen op het strand, gesigneerd r.o. -signatuur aangezet- ...[more]
Evert Moll (1878-1955)doek, 76 x 70, Bloemstilleven met klaprozen en margrieten, gesigneerd l.o.
Evert Moll (1878-1955)doek, 76 x 70, Bloemstilleven met klaprozen en margrieten, gesigneerd l.o. ...[more]
Bart Peizel (1887-1974)doek, 61 x 50,5, Portret van een handwerkende dame, gesigneerd en gedateerd
Bart Peizel (1887-1974)doek, 61 x 50,5, Portret van een handwerkende dame, gesigneerd en gedateerd r.o. '45 ...[more]
marouflé, 38,5, x 49, Heuvellandschap, gesigneerd r.o., mogelijk Eduard Peithner von Lichtenfels (
marouflé, 38,5, x 49, Heuvellandschap, gesigneerd r.o., mogelijk Eduard Peithner von Lichtenfels (1833-1913) ...[more]
Cornelius Wouter Bouter (=pseudoniem C. Verschuur) (1888-1966)doek, 60,5, x 100, Stalinterieur met
Adri Pieck (1894-1982)doek, 31 x 18, 'De oude smidse', gesigneerd r.o. ...[more]
Petrus Paulus Schiedges sr (1813-1876)paneel, 12,5 x 18,5, Zicht op Haarlem, gesigneerd en gedateerd
Petrus Paulus Schiedges sr (1813-1876)paneel, 12,5 x 18,5, Zicht op Haarlem, gesigneerd en gedateerd r.o. 18.. ...[more]