Perfeziona la tua ricerca
Rimuovi filtro- Armband- und Taschenuhren (44)
- Asian Art (264)
- Furniture (271)
- Goldene Objekte (19)
- Grafiken (57)
- Ikonen (17)
- Kacheln, Plaketten (7)
- Keramik, Glas (99)
- Lampen (69)
- Paintings Graphics (352)
- Schmuck (217)
- Silber divers (78)
- Silver, Jewellery (367)
- Skulpturen (42)
- Spielzeug (13)
- Teppiche (46)
- Uhren (50)
- Varia (242)
Stima
Categoria
- Elenco
mahonie serveertafeltje mahonie stommeknecht met uittrekbaar buffetrek, 2 uitklapbare bladen en 2
trumeau met marmeren blad mahonie empire trumeau met witmarmeren blad met rechte lade geflankeerd
tafeltje met ovaal blad Frans mahonie gefineerd tafeltje met ovaal marmeren blad, voorzien van
commode Hollandse eiken Louis XV commode met gecontourneerd blad, 3-voudig gebogen front waarin 4
rijkgestoken halbank Duitse noten halbank in de rug versierd met gestoken wapenschilden, putti en
Franse commode Franse rozenhouten commode met marmeren blad, met 5 rechte laden ingelegd met satijn-
eiken secretaire eiken bureau met interieur achter schuingeplaatste schrijfklep en voorzien van 4
Heriz 348 x 240 Heriz 348 x 240
Heriz 348 x 240 Heriz 348 x 240 ...[more]
Zwitserse betaaltafel Zwitserse betaaltafel met vruchtenhouten blad, rustend op uitlopende grenen
eiken kist eiken renaissance dekenkist versierd met panelen in het front en geflankeerd door
bakstoel, 18 eeuw kastanjehouten bakstoel met paneel in de rug, 18e eeuw ...[more]
eiken dekenkistje eiken dekenkist met 2 gestoken panelen in het front, versierd met gestoken
geldkist eiken geldkist versierd met ijzeren stootbanden en siernagels, 18e eeuw, h. 37, br. 55,
geldkist eiken geldkist versierd met ijzeren stootbanden en siernagels, 18e eeuw, h. 37, br. 55, d. 37 ...[more]
Engels eiken kabinet Engels eiken kabinet met rechte kap, stel paneldeuren en 5 laden onderin, 1e
empire spiegel mahonie empire spiegel geflankeerd door gecanneleerde zuilen met bronzen details,
empire spiegel mahonie empire spiegel geflankeerd door gecanneleerde zuilen met bronzen details, circa 1820, h. 138, d. 65 ...[more]
cilinderbureau Hollands mahonie gefineerd Louis XV cilinderbureau met 3 laden in het gebombeerde
empire kastje Hollands mahonie kastje met gebogen paneeldeur geflankeerd door gecanneleerde
empire kastje Hollands mahonie kastje met gebogen paneeldeur geflankeerd door gecanneleerde zuilen, circa 1800, h. 78, br. 80, d. 56 ...[more]
davenport Engelse noten Victoriaanse davenport met schuingeplaatste schrijfklep en 1 deurtje, 19e
davenport Engelse noten Victoriaanse davenport met schuingeplaatste schrijfklep en 1 deurtje, 19e eeuw, h. 83, br. 59 ...[more]
eiken gatelegtafel Engelse eiken gatelegtafel met ovaal blad, rustend op balustervormige poten
joined stool Engelse eiken joined stool rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw,
joined stool Engelse eiken joined stool rustend op gedraaide poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 55, br. 46, d. 30 ...[more]
joined stool eiken joined stool met balustervormige poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 46, br.
joined stool eiken joined stool met balustervormige poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 46, br. 45, d. 26 ...[more]
antiek eiken bankje Engels eiken bankje rustend op gedraaide pootjes verbonden door een H-regel, 18e
antiek eiken bankje Engels eiken bankje rustend op gedraaide pootjes verbonden door een H-regel, 18e eeuw, br. 134 cm. ...[more]
hangkroon bronzen zakkroon versierd met guirlandes en strikmotieven en bezet met geslepen kristallen
hangkroon bronzen zakkroon versierd met guirlandes en strikmotieven en bezet met geslepen kristallen pegels, h. 92 cm. ...[more]
witbeschilderde spiegel witbeschilderde barok spiegel bekroond door een cartouche en gedragen door
cilinderbureau Hollands mahonie gefineerd cilinderbureau met 3 laden in het gebombeerde front,
Esphahan, 397 x 290 Esphahan, 397 x 290 ...[more]
Perzisch tapijt Perzisch tapijt 358 X 263 ...[more]
broodkast Duitse eiken broodkast met 2 deuren versierd met gecanneleerde panelen en rustend op
eiken kussenkast, 17e eeuw eiken kussenkast met gestoken kap versierd met engelen en florale
halbank, 19e eeuw rijkgestoken eiken halbank met opengewerkte en gecontourneerde rug versierd met
armstoel met lederen zitting vruchtenhouten armstoel met tuiglederen zitting en rug, rustend op
eiken kabinet Hollands dubbelgebogen eiken kabinet met gecontourneerde kap, stel paneeldeuren en 3
lantaarn koperen lantaarn met 3 ingesnoerde armen en 6 beglaasde geslepen ruitjes, h. 56 cm. (
lantaarn koperen lantaarn met 3 ingesnoerde armen en 6 beglaasde geslepen ruitjes, h. 56 cm. (excl. ketting) ...[more]
zakkroon zakkroon met geslepen glazen kralen en bronzen montuur, h. 74 ...[more]
commode Hollandse eiken empire commode met 4 rechte laden, geflankeerd door ronde zwarte zuilen en
decoratieve spiegel grote Venetiaanse spiegel met achterglas beschilderde lijst versierd met florale
decoratieve spiegel grote Venetiaanse spiegel met achterglas beschilderde lijst versierd met florale motieven, h. 143, d. 118 ...[more]
mahonie kabinet mahonie gefineerd Louis XVI kabinet met timpaankap, voorzien van stel paneeldeuren
hoekkast eiken Louis XVI hoekkast bekroond door een timpaan met vaasmotief, met 4 deuren, versierd
Franse vitrine zwart gepolitoerde Franse Napoleon III vitrine ingelegd met esdoornwortel en
Tapijt met zijde Tapijt met zijde 187 X 124 ...[more]
linnenpers Hollandse eiken linnenpers rustend op onderstel met flessenpoten, verbonden door regel,
tafel linnenpers en 2 stoelen stel noten stoelen met getorste poten en bekleed met leer, 17e eeuw en
Hollands noten tabouret, 17e eeuw Hollands noten tabouret met getorste poten en bekleed met
Hollands noten tabouret, 17e eeuw Hollands noten tabouret met getorste poten en bekleed met geschoren velours, 2e helft 17e eeuw ...[more]
canape mahonie empire canapé met gecontourneerde rug, versierd met gestoken bladmotieven en
eiken credens antieke eiken credens met paneeldeurtje in het bovendeel, versierd met cannelures en
koloniale stoel 17e eeuw koloniale palissander stolen met gecontourneerde rug, versierd met getorste
spaanse tafel Spaanse kastanjehouten tafel rustend op gecanneleerde poten verbonden door ijzeren
flap-aan-de-wand eiken flap-aan-de-wand met octagonaal blad, rustend op inklapbaar onderstel met
vergulde Louis XVI spiegel en console goudbeschilderde Louis XVI spiegel bekroond door rozetten en
Schotse chest-on-chest Schotse mahonie gefineerde ladenkast 'Chest-on-Chest' met 8 laden voorzien
mahonie biedermeier kabinet Hollands mahonie biedermeier kabinet bekroond door gestoken kuif, met
kussenkast Hollandse palissander en eiken barok kussenkast met geprofileerde kap versierd met
notarisklokje bruidskrans Fries eiken notarisklokje, zgn. kantoortje bekroond door verguld houten
Zeeuwse kast Zeeuwse mahonie kastje met gecontourneerd marmeren bovenblad, gebogen front waarin