- Elenco
Wedgwood, blauw jasperware ovale plaquette, met portret van Hugo Grotius en-profiel 5,5 x 4,5 cm.
Wedgwood, blauw jasperware ovale plaquette, met portret van Hugo Grotius en-profiel 5,5 x 4,5 cm. ...[more]
Ronde portretminiatuur op ivoor, vroeg 19e eeuw; Dame met zwarte hoed op stoel diam. 7 cm.
Ronde portretminiatuur op ivoor, vroeg 19e eeuw; Dame met zwarte hoed op stoel diam. 7 cm. ...[more]
Ovale portretminiatuur op ivoor, ca. 1800; Dame met witte jurk, de achtzijde met haarstukje. In
Ovale portretminiatuur op ivoor, ca. 1800; Dame met witte jurk, de achtzijde met haarstukje. In gouden montuur 7 x 6 cm. ...[more]
Ovale portretminiatuur op ivoor, ca. 1800; Heer met blauwe jas, de achterzijde met haarvlecht. In
Paar portretminiaturen op ivoor, 19e eeuw; Napoleon en Josephine. Gesigneerd. h. 7,5 cm. ...[more]
Paar gouaches, laat 18e eeuw; Man- en vrouw, elk paar voor de poort van een buitenplaats, met
Ovale portretminiatuur op ivoor, ca. 1800; Vrouw met kap. Hierbij drie andere ...[more]
Ronde portretminiatuur op ivoor, set van drie kantige kristallen glazen en twee parfumflacons, 19e
Ronde portretminiatuur op ivoor, set van drie kantige kristallen glazen en twee parfumflacons, 19e eeuw; met zilveren en gouden dop ...[more]
Ovale koperen met schildpad belegde tabaksdoos, 18e eeuw, met zilveren montering versierd met
Ovale koperen met schildpad belegde tabaksdoos, 18e eeuw, met zilveren montering versierd met bladmotieven 11 x 9 cm. ...[more]
Rood-geelkoperen tabaksdoos, 18e eeuw, met gravé van bijbelse scènes en tekst 17 x 6 cm. ...[more]
Oosters zilveren schaaltje en emaille doosje, ca. 1800, in vorm van liggende koe. ...[more]
Twee langwerpig koperen tabaksdozen, 18e eeuw, met gravé bijbelse voorstelling en teksten, één met
Twee langwerpig koperen tabaksdozen, 18e eeuw, met gravé bijbelse voorstelling en teksten, één met rebus op de rand ca. 16 x 4,5 cm. ...[more]
Grote koperen tabaksdoos, ca. 1800, met stippelgravé voorstelling van stoelenmaker en tekst 'Oude
Antiquarisch werk, 18e eeuw; 'Grondbeginselen van den Scheepsbouw of …scheepstimmerkunst'. Du
Ovaal zilveren doosje, 18e eeuw, met vergulde omlijsting en glasplaat in het deksel. Ongekeurd
Ovaal zilveren doosje, 18e eeuw, met vergulde omlijsting en glasplaat in het deksel. Ongekeurd ...[more]
Rusland, zilveren tabaksdoos, 19e eeuw, met niëllo voorstelling. Met mt., essayeur PB, Moskou, 1892
Rusland, zilveren tabaksdoos, 19e eeuw, met niëllo voorstelling. Met mt., essayeur PB, Moskou, 1892 ...[more]
Rusland zilveren eivormige doos, 19e eeuw, met reliëf van puttokopjes, bekroond door engel, op
Paar kantige malachiet obelisken, 20e eeuw h. 39 cm. ...[more]
Italië, model door Pietro Masulli, groen gepatineerd bronzen 'grand tour' sculptuur, 19e eeuw;
Italië, bronzen sculptuur, begin 20e eeuw; Dansende faun h. 80 cm. ...[more]
Italië, model door Michele Amodio, groen gepatineerd bronzen 'grand tour' sculptuur, 19e eeuw;
Miniatuur bronzen veld/sierkanon, 19e eeuw, versierd met paar zeemeerminnen en leeuwenkop en-relief.
Miniatuur bronzen veld/sierkanon, 19e eeuw, versierd met paar zeemeerminnen en leeuwenkop en-relief. l. 53 cm. ...[more]
Bruin stenen fragment; Klassiek hoofd. Op marmeren voet. Ex collectie Bierens de Haan h. 11 cm.
Bruin stenen fragment; Klassiek hoofd. Op marmeren voet. Ex collectie Bierens de Haan h. 11 cm. ...[more]
Italië, antiek wit marmeren sculptuur, waarschijnlijk 18e eeuw; Leeuw met kom tussen de voorpoten h.
Italië, antiek wit marmeren sculptuur, waarschijnlijk 18e eeuw; Leeuw met kom tussen de voorpoten h. 16, l. 19 cm. ...[more]
Frankrijk, verguld en zwart gepatineerd bronzen buste, midden 19e eeuw; Dame met diadeem, op losse
Frankrijk, verguld en zwart gepatineerd bronzen buste, midden 19e eeuw; Dame met diadeem, op losse zwart laqué houten voet h. 34 cm. ...[more]
Paar vuurverguld bronzen éénlichts kandelaars, 19e eeuw, met acanthusmotief en-relief en bruin
Paar koperen vuurbokken, 19e eeuw, in Barok stijl met bollen, flambeau en leeuwenmasker h. 48 cm.
Paar koperen vuurbokken, 19e eeuw, in Barok stijl met bollen, flambeau en leeuwenmasker h. 48 cm. ...[more]
Paar ijzeren-koperen vuurbokken, 19e eeuw, met eikels als knop h. 48 cm. ...[more]
Paar bronzen tweelichts kaarsenwandlusters in Louis XVI stijl in vorm van hangend koord, de armen
Paar bronzen tweelichts kaarsenwandlusters in Louis XVI stijl in vorm van hangend koord, de armen getorst l. 56 cm. ...[more]
Frankrijk, paar bronzen tweelichts kaarsenwandlusters in Empire stijl, met palmet, de armen in
Frankrijk, paar bronzen drielichts kandelaars in Rococo stijl, 19e eeuw, met rocailles h. 33 cm.
Frankrijk, paar bronzen drielichts kandelaars in Rococo stijl, 19e eeuw, met rocailles h. 33 cm. ...[more]
Paar gestoken en verguld houten ornamenten; Hoorns des overvloed l. 60 cm. ...[more]
Paar wit gelakt houten ornamenten en ornament, 18e/19e eeuw, in vorm van schelpen/strik h. 22 en
Paar wit gelakt houten ornamenten en ornament, 18e/19e eeuw, in vorm van schelpen/strik h. 22 en 82 cm. ...[more]
Gestoken en verguld houten piëdestal in zuilvorm met Corinthisch kapiteel h. 80 cm. ...[more]
Grijs marmeren piëdestal, ca. 1900, met bronzen ornamentering. Kunnnende dienen bij voorgaand nummer
Grijs marmeren piëdestal, ca. 1900, met bronzen ornamentering. Kunnnende dienen bij voorgaand nummer 105 cm. ...[more]
Duitsland, gepolychromeerd en gestoken houten console, Barok, 18e eeuw, de stam gevormd door twee
Met fijnhout belegd miniatuur- of leerlingmeubel, 18e/19e eeuw; Commode in Louis XVI stijl (blad
Met fijnhout belegd miniatuur- of leerlingmeubel, 18e/19e eeuw; Commode in Louis XVI stijl (blad ontbreekt) br. 25, h. 23 cm. ...[more]
Mahoniehouten poppen- of leerlingmeubel, 19e eeuw; Secretaire, met marmeren blad en koperen
Mahoniehouten poppen- of leerlingmeubel, 19e eeuw; Secretaire, met marmeren blad en koperen hekwerk h. 53, br. 37, d. 23 cm. ...[more]
Rood gelakte bibliotheek kist, 19e eeuw, in vorm tafel waarop gestapelde antieke boeken. Beplakt met
Engeland, eikenhouten leerling- of kindermeubel, vroeg 19e eeuw; Kabinet met gecontourneerde kuif
Gestoken en groen en verguld gelakt wagenschot, 18e eeuw, in op opengewerkt cartouche Hercules en de
Gestoken en groen en verguld gelakt wagenschot, 18e eeuw, in op opengewerkt cartouche Hercules en de leeuw h. 35, br. 114 cm. ...[more]
Gestoken en polychroom paneel, 18e eeuw; Het opengewerkte middendeel met vrouw en leeuw. Vrouw de
Polychroom rijk gestoken eikenhouten bedsteebank, 18e eeuw, met voorstelling van blad- en
Eikenhouten paneel, 17e eeuw, met gestoken reliëf van moeder met kind aan de borst, geflankeerd door
Eikenhouten paneel, 17e eeuw, met gestoken reliëf van moeder met kind aan de borst, geflankeerd door putti en grotesken 48 x 140 cm. ...[more]
Nederlanden, handgeweven wollen vierkant kleed, 17e eeuw, met voorstelling van wapen in cirkel, de
Nederlanden, handgeweven wollen vierkant kleed, 17e eeuw, met voorstelling van wapen in cirkel, de rand met bloemen. 50 x 50 cm. ...[more]
Noordelijke Nederlanden, wollen en zijden handgeweven langwerpig wandkleed, 2e kwart 17e eeuw, met
Handgeweven wandtapijt, 18e eeuw, met voorstelling van bomen en landhuis en twee vogels op de
Handgeweven wandtapijt, 18e eeuw, met voorstelling van bomen en landhuis en twee vogels op de voorgrond 222 x 130 cm. ...[more]
Frankrijk, twee wandtapijt stroken, eind 17e eeuw, met vaasornament en vruchten/figuur met duif in
Frankrijk, twee wandtapijt stroken, eind 17e eeuw, met vaasornament en vruchten/figuur met duif in medaillon 190 x 30 en 28 x 130 cm. ...[more]
Antiek wit marmeren vijzel met vier schenktuiten. Met houten stamper 49 x 49, h. 21 cm. ...[more]
Kapitale bronzen vijzel de twee oren in vorm van bustes, met reliëf van twaalf vrouwfiguren, de rand
Spanje, twee bronzen vijzels met stamper, een met ribben, de ander met mascarons h. 9 cm.
Spanje, twee bronzen vijzels met stamper, een met ribben, de ander met mascarons h. 9 cm. ...[more]
Paar koperen kraagkandelaars, 18e eeuw h. 23 cm. ...[more]
Paar koperen penkandelaars, Barok, 17e/18e eeuw, met puttokopjes op de driehoekige voet h. 55 cm.
Paar koperen penkandelaars, Barok, 17e/18e eeuw, met puttokopjes op de driehoekige voet h. 55 cm. ...[more]
Vlaanderen, paar koperen altaarkandelaars, Neo Gotisch, 19e eeuw, met getorste stam en ingelegd
Gestoken en polychroom houten sculptuur, ca. 1800, Knielend figuur met krullend haar h. 36 cm.
Gestoken en polychroom houten sculptuur, ca. 1800, Knielend figuur met krullend haar h. 36 cm. ...[more]
Paar gestoken en polychroom houten sculpturen, 19e eeuw; Bedelaarspaar, een met draailier h. 30 en
Paar gestoken en polychroom houten sculpturen, 19e eeuw; Bedelaarspaar, een met draailier h. 30 en 26 cm. ...[more]
Frankrijk, fraai notenhouten gestoken corpus, 18e eeuw, aan zwart gelakt-verguld houten kruis l.
Frankrijk, fraai notenhouten gestoken corpus, 18e eeuw, aan zwart gelakt-verguld houten kruis l. 46 cm. ...[more]
Fijn gestoken ivoren corpus, 19e eeuw. Hierbij houten corpus l. 16 cm. ...[more]