Perfeziona la tua ricerca
- Elenco
Toegeschreven aan Jan Jozef Oremans (1682-1752) Interieur met vrolijk gezelschap aan een tafel doek,
Toegeschreven aan Jan Jozef Oremans (1682-1752) Interieur met vrolijk gezelschap aan een tafel doek, ongesign., 56 x 42 cm. ...[more]
Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap
Duitse school, 18e eeuw Portret van een jongen doek, 107 x 82 cm. Herkomst: uit de nalatenschap van Cox Habbema (1944-2016) ...[more]
Onbekend, 17e/18e eeuw Paar portretten olieverf op koper, 23 x 17 cm. ...[more]
Navolger van Abraham Diepraam Figuren in een interieur paneel, 33 x 26 cm. ...[more]
Noordelijke Nederlanden, tweede kwart 17e eeuw Mozes bij de Rode Zee paneel, met signatuur Bramer
Noordelijke Nederlanden, tweede kwart 17e eeuw Mozes bij de Rode Zee paneel, met signatuur Bramer r.o., 77 x 112 cm. ...[more]
Vlaamse school, 17e eeuw Boslandschap met figuren en wagend op een pad doek, 69 x 54 cm. ...[more]
Johannes van der Bent (1650-1690) Figuren bij een jagersverblijf paneel, gesign. m.r., 44 x 55 cm.
Johannes van der Bent (1650-1690) Figuren bij een jagersverblijf paneel, gesign. m.r., 44 x 55 cm. ...[more]
Spaanse school, 17e/18e eeuw De annunciatie aan Maria van de geboorte van Christus paneel, 110 x
Spaanse school, 17e/18e eeuw De annunciatie aan Maria van de geboorte van Christus paneel, 110 x 75 cm. ...[more]
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm.
Jacob Gerritsz Loeff (c. 1607-1670/75) Schepen voor een rotskust doek, ongesign., 62 x 89 cm. ...[more]
Omgeving van Ary de Vois (1631-1680) Portret van een man paneel, 17 x 13,5 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm.
Toegeschreven aan Jacob Willemsz de Wet (1610-ca. 1675) Christus in de tempel paneel, 47 x 64 cm. ...[more]
Vlaamse school Uitgestrekt rivierlandschap met rustende figuren bij een akker koper, 14 x 19 cm.
Vlaamse school Uitgestrekt rivierlandschap met rustende figuren bij een akker koper, 14 x 19 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Reizigers rustend op een pad in een boslandschap. doek, met signatuur
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm.
Hollandse school, 17e/18e eeuw Interieur met figuren bij een flauwgevallen vrouw doek, 62 x 50 cm. ...[more]
Mari ten Kate (1831-1910) Zittend meisje bij schildersattributen en hond paneel, gesign. l.o.,35 x
Mari ten Kate (1831-1910) Zittend meisje bij schildersattributen en hond paneel, gesign. l.o.,35 x 51 cm. ...[more]
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Romantisch bosgezicht met figuren op een pad bij een boerderij
Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1870) Romantisch bosgezicht met figuren op een pad bij een boerderij doek, gesign. m.o., 46 x 62 cm. ...[more]
Hollandse school, 17e eeuw Landschap met vee tijdens melktijd paneel, 40 x 50 cm. ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal marouflé,33 x
Hollandse school, 18e eeuw Paar schilderijen classicistische voorstellingen tweemaal marouflé,33 x 40 cm. ...[more]
Omgeving van François Boucher Studie van een liggend naakt tekening, 27 x 39,5 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Charles Delin (1756-1818) Portret van een heer / Portret van een dame tweemaal
Toegeschreven aan Charles Delin (1756-1818) Portret van Jan Jansz Rens/portret van Clara Theodora
Karel Frans Philippeau (1825-1897) Italiaanse vrouwen en kinderen bij een waterput paneel, gesign.
Karel Frans Philippeau (1825-1897) Italiaanse vrouwen en kinderen bij een waterput paneel, gesign. r.o., 32 x 43 cm. ...[more]
Hendrik Pieter Koekkoek (1843-1890) Herderin met schapen bij bomen marouflé, gesign. m.o., 29 x 21
Hendrik Pieter Koekkoek (1843-1890) Herderin met schapen bij bomen marouflé, gesign. m.o., 29 x 21 cm. ...[more]
Johan Conrad Greive (1837-1891) Schepen bij het binnenvaren van de haven doek, gesign. l.o., 33 x 42
Johan Conrad Greive (1837-1891) Schepen bij het binnenvaren van de haven doek, gesign. l.o., 33 x 42 cm. ...[more]
Marinus Harting (1816-1861) Enige personen op een pad paneel, gesign. l.o., 25 x 40 cm. ...[more]
Hendrik Barend Koekkoek (1849-1909) Landschap met koeien op een pad bij huizen en sloten doek,
Hendrik Barend Koekkoek (1849-1909) Landschap met koeien op een pad bij huizen en sloten doek, gesign. m.o., 61 x 92 cm. ...[more]
Willem Gruyter (1817-1880) Schepen op zee paneel, gesign. r.o., 14,5 x 19 cm. ...[more]
August Allebé (1838-1927) Meisje met kan bij een huis doek, 1888, gesign. l.o., 52 x 39 cm.
August Allebé (1838-1927) Meisje met kan bij een huis doek, 1888, gesign. l.o., 52 x 39 cm. ...[more]
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903) Man in een koolveld doek, gesign. r.o., 33 x 56 cm.
Paul Joseph Constantin Gabriël (1828-1903) Man in een koolveld doek, gesign. r.o., 33 x 56 cm. ...[more]
Henriette Ronner (1821-1909) Moederpoes en kittens spelend met een hondje olieverf op papier op
Henriette Ronner (1821-1909) Moederpoes en kittens spelend met een hondje olieverf op papier op board, gesign. l.o., 25,5 x 34 cm. ...[more]
Anton Mauve (1838-1888) Man met hark in een tuin aquarel, gesign. r.o., 22 x 24 cm. ...[more]
Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) Koeien in een wei. Tentoonstelling: De koe in zicht en
Omgeving van Johan Hendrik Weissenbruch Gezicht op de Turfmarkt en Eendjespoort te Haarlem
Toegeschreven aan John Frederick Lewis (1805-1876) Straat in Damascus aquarel, gesign. l.o., '74, 54
Toegeschreven aan John Frederick Lewis (1805-1876) Straat in Damascus aquarel, gesign. l.o., '74, 54 x 35 cm. ...[more]
P. Falena (19e eeuw) Interieur met dame bij een papegaai aquarel, gesign. l.o., 50 x 33 cm.
P. Falena (19e eeuw) Interieur met dame bij een papegaai aquarel, gesign. l.o., 50 x 33 cm. ...[more]
Jan Hermann Barend Koekkoek (1840-1912) Koeien bij bomen paneel, gesign. l.o., verso etiket, 16 x 24
Jan Hermann Barend Koekkoek (1840-1912) Koeien bij bomen paneel, gesign. l.o., verso etiket, 16 x 24 cm. ...[more]
Willem Bodemann (1806-1880) Landschap met rustende figuren bij berkenbomen en een huis doek, gesign.
Willem Bodemann (1806-1880) Landschap met rustende figuren bij berkenbomen en een huis doek, gesign. m.o., '38, 41 x 51 cm. ...[more]
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met fruit paneel, gesign. r.o.,
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met fruit paneel, gesign. r.o., '29, 38 x 47 cm. ...[more]
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met bloemen en druiven
Hermina Agatha Theodora van Stipriaan Luïscius (1789-1856) Stilleven met bloemen en druiven paneel, 22 x 18 cm. ...[more]
Cato van Hoorn (1851-1939) Bloemen marouflé, gesign. l.o., 20 x 30 cm. ...[more]
Johannes Akkeringa (1861-1942) Nettenboetsters in de duinen van Scheveningen paneel, gesign. r.o.,
Johannes Akkeringa (1861-1942) Nettenboetsters in de duinen van Scheveningen paneel, gesign. r.o., 1907, 27 x 50 cm. ...[more]
Rein Miedema (1835-1912) Schip in een storm op zee doek, gesign. r.o., 1894, 60 x 102 cm.
Rein Miedema (1835-1912) Schip in een storm op zee doek, gesign. r.o., 1894, 60 x 102 cm. ...[more]
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) Schepen voor de kust doek, gesign. r.o., 67 x
Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) Schepen voor de kust doek, gesign. r.o., 67 x 107 cm. ...[more]
Pieter Gerardus Sjamaar (1819-1876) Figuren bij kaarslicht paneel, gesign. r.o., 16 x 13 cm.
Pieter Gerardus Sjamaar (1819-1876) Figuren bij kaarslicht paneel, gesign. r.o., 16 x 13 cm. ...[more]
Jacobus Frederik Sterre de Jong (1866-1920) 'Portret van mijn moeder' doek, verso gesign., 65 x 52
Jacobus Frederik Sterre de Jong (1866-1920) 'Portret van mijn moeder' doek, verso gesign., 65 x 52 cm. ...[more]
Antoine Vollon (1833-1900) Stilleven met pruimen en een fles doek, gesign. r.o., 33 x 42 cm.
Antoine Vollon (1833-1900) Stilleven met pruimen en een fles doek, gesign. r.o., 33 x 42 cm. ...[more]
Toegeschreven aan Charles Francois Daubigny (1817-1878) Huizen en brug bij een riviermonding paneel,
Toegeschreven aan Charles Francois Daubigny (1817-1878) Huizen en brug bij een riviermonding paneel, gesign. l.o., 30 x 40 cm. ...[more]
Hendrick Hulk (1842-1937) Gezicht op de Hooijmarkt, Haarlem doek, gesign. r.o., 30 x 45 cm.
Hendrick Hulk (1842-1937) Gezicht op de Hooijmarkt, Haarlem doek, gesign. r.o., 30 x 45 cm. ...[more]
Hendricus Jansen (1867-1921) Interieur met vrouw bij drinkende kitten doek, gesign. r.o., 36 x 27
Hendricus Jansen (1867-1921) Interieur met vrouw bij drinkende kitten doek, gesign. r.o., 36 x 27 cm. ...[more]
Paul van der Vin (1823-1887) Paarden bij een meer doek, gesign. l.o., 25 x 30 cm. ...[more]
Anton Pieck (1895-1987) Dorpsstraat in de winter bij avond aquarel en gouache, gesign. r.o., 33 x 22
Anton Pieck (1895-1987) Dorpsstraat in de winter bij avond aquarel en gouache, gesign. r.o., 33 x 22 cm. ...[more]
Anton Pieck (1895-1987) Straatje in Mechelen houtskool op papier, gesign. r.o., 1928, 90 x 65 cm.
Anton Pieck (1895-1987) Straatje in Mechelen houtskool op papier, gesign. r.o., 1928, 90 x 65 cm. ...[more]
Otto Eerelman (1839-1926) Portret van een jongetje op een speelgoedpaard pastel, gesign. m.l.,
Otto Eerelman (1839-1926) Portret van een jongetje op een speelgoedpaard pastel, gesign. m.l., ovaal, 68 x 53 cm. ...[more]
Arsene Symphorien Sauvage (19e eeuw) Stilleven met zalm en kreeft marouflé, gesign. l.o., 37,5 x
Arsene Symphorien Sauvage (19e eeuw) Stilleven met zalm en kreeft marouflé, gesign. l.o., 37,5 x 46 cm. ...[more]
Herman Jan Hendrik Rijkelijkhuijsen (1813-1883) Molens aan een vaart doek, gesign. l.o., 80 x 82 cm.
Herman Jan Hendrik Rijkelijkhuijsen (1813-1883) Molens aan een vaart doek, gesign. l.o., 80 x 82 cm. ...[more]
Herman Jan Hendrik Rijkelijkhuijsen (1813-1883) Uitgestrekt landschap met rustend boerenpaar doek,
Herman Jan Hendrik Rijkelijkhuijsen (1813-1883) Uitgestrekt landschap met rustend boerenpaar doek, gesign. r.o., 63 x 81 cm. ...[more]
Cornelis Christian Dommersen (1842-1928) Figuren op straat in een stad paneel, gesign. l.o., 1902,
Cornelis Christian Dommersen (1842-1928) Figuren op straat in een stad paneel, gesign. l.o., 1902, 51 x 40 cm. ...[more]
Gerard van der Laan (1844-1915) 'Undercliff eiland Wight' doek, 1885, gesign., verso titel, 68 x
Gerard van der Laan (1844-1915) 'Undercliff eiland Wight' doek, 1885, gesign., verso titel, 68 x 95 cm. ...[more]
Willem Maris (1844-1910) Eenden aan de waterkant aquarel, gesign. r.o., 37 x 62 cm. ...[more]
Geo Poggenbeek (1853-1903) Eenden board, ongesign., 17 x 28 cm. ...[more]