- Elenco
Verguld bronzen geëlektrificeerde zeslichts kaarsenkroon in LouisXV/XVI-stijl, rijk versierd met
Verguld bronzen zakkroon in Empire-stijl, met acht geëlektrificeerde kaarsen en kristallen prisma'
Verguld bronzen en koperen zeslichts kaarsenkroon met kristallen body, pegels, prisma' s en bobeches
Verguld bronzen en koperen zeslichts kaarsenkroon met kristallen body, pegels, prisma' s en bobeches h. 79 en diam. 61 cm. ...[more]
Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en
Verguld koperen eenlichts zakkroon in Louis XVI-stijl met strikwerk en kristallen prisma' s en pegels diam. 28 en h. 48 cm. ...[more]
Polychroom stalen kantige hallantaarn met oa. guirlandes, rosetten en strikwerk h. 77 en diam. 40
Polychroom stalen kantige hallantaarn met oa. guirlandes, rosetten en strikwerk h. 77 en diam. 40 cm. ...[more]
Koperen achtlichts kroon, Art Deco, met glazen bobèches diam. 80 en h. 77 cm ...[more]
Smeedijzeren geëlektrificeerde vierkante hallantaarn, ca. 1900, met gele ruitjes en florale
Smeedijzeren geëlektrificeerde vierkante hallantaarn, ca. 1900, met gele ruitjes en florale ornamenten h. 62 cm. ...[more]
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel
Paar koperen scheeps-wandlusters in Art Deco stijl, met matglazen kap in 'cardanische' beugel ...[more]
Paar koperen hanglampen met trapeziumvormige melkglazen kappen h. 110 cm ...[more]
Paar koperen hanglampen met trapeziumvormige melkglazen kappen h. 90 cm ...[more]
Koperen hanglamp met bolvormige melkglazen kap h. 145 cm ...[more]
Bronzen en koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenbolkroon in Renaissance-stijl, in twee
Koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenkroon, in twee etages. Met kristallen body, prisma'
Koperen geëlektrificeerde twaalflichts kaarsenkroon, in twee etages. Met kristallen body, prisma' s en bobeches h. 64 en diam. 74 cm. ...[more]