Watercolour Paintings

28405 item(s)

Images

Location

Creator / Brand

Item Type

Auction Type

  • Live webcast (28405)

Country

Auctioneer

  • Auction Type
  • 28405 item(s)

Lot 301

Seitz, Gustav

3 Bleistiftzeichnungen Hannes Michanek geb. 1979 Kristianstad/Schweden "Flypaper" 2012 verso signiert u. datiert je 14,2 x 20,3 cm

Watercolour Paintings For Sale