14-kt witgouden damespolshorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Handopwind uurwerk.
14-kt witgouden damespolshorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Handopwind uurwerk. Kast bezet met diamanten.
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Baume et Mercier. Witte wijzerplaat met Arabische
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Baume et Mercier. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Handopwind uurwerk.
14-kt witgouden damespolshorloge van het merk Girard Perregaux. Witte wijzerplaat met streepindices.
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Ancre. Witte wijzerplaat met streepindices. Handopwind
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Ancre. Witte wijzerplaat met streepindices. Handopwind uurwerk. Tot. gew. ca. 22,5 gr.
14-kt witgouden damespolshorloge van het merk Certina. Witte wijzerplaat met streepindices.
14-kt witgouden damespolshorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Handopwind uurwerk. Kast bezet met diamanten. Art Deco.
18-kt gouden herenpolshorloge van het merk Omega. Gele wijzerplaat met streepindices. Handopwind
18-kt gouden herenpolshorloge van het merk Omega. Gele wijzerplaat met streepindices. Handopwind uurwerk.
Stalen polshorloge van het merk Chopard, Be happy 2. Bezet met drie diamanten. Wijzerplaat met halve
14-kt gouden damespolshorloge van het merk Baume et Mercier, gele wijzerplaat met streepindices.
Stalen herenpolshorloge van het merk Breitling. Zwarte wijzerplaat. Quartz uurwerk, chronograaf.
Zilveren knolhorloge van het merk Masbon. Zilveren wijzerplaat met Romeinse cijfers en Arabische
Zilveren zakhorloge van het merk Bushman, London. Zilveren en vergulde wijzerplaat met twee schijven
Zilveren zakhorloge van het merk Grantham, London. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Snek
Zilveren zakhorloge met email wijzerplaat met afbeelding van een buitenplaats. Romeinse cijfers.
Zilveren zakhorloge met zilveren wijzerplaat met Romeinse uren. Datumaanduiding. Snek uurwerk,
Zilveren zakhorloge. Zilveren wijzerplaat met Romeinse cijfers. Datumaanduiding. Snek uurwerk,
Zilveren zakhorloge met zilveren wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk. Gesign. Cha. Mason
Zilveren zakhorloge met zilveren wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk. Gesign. Cha. Mason London. 18e eeuw. Zilveren buitenkast.
Zilveren zakhorloge met zilveren wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk, gesign. Rich Payne,
Zilveren zakhorloge met zilveren wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk, gesign. Rich Payne, London. 18e eeuw. Met zilveren buitenkast.
Zilveren damesremontoir van het merk Bordier & Cie A Geneve. Witte wijzerplaat met Romeinse uren.
14-kt gouden zakhorloge van het merk Sorbina. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6
18-kt gouden dames zakhorloge met witte wijzerplaat met Romeinse uren. Sleutelopwind uurwerk.
Zilveren zakhorloge met email wijzerplaat met een toren bij het water. Romeinse cijfers. Snek
Zilveren zakhorloge met witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Sleutelopwind uurwerk met repetitie. Gesign. Breguet A Paris. 19e eeuw.
14-kt gouden zakhorloge van het merk Chevalier & Co. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers.
14-kt gouden damesremontoir. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Sleutelopwind uurwerk. 19e
14-kt gouden dames remontoir met emaille versiering. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers, sec. op
14-kt gouden dames remontoir met emaille versiering. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk. 19e eeuw.
18-kt gouden dames remontoir van het merk Ernest Francillon. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers.
Zilveren zakhorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk
Zilveren zakhorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk met repetitie. 19e eeuw.
14-kt gouden dames remontoir. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Sleutelopwind uurwerk. 19e
14-kt gouden zakhorloge. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers, sec. op 6 uur. Sleutelopwind
Zilveren zakhorloge met witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Snek uurwerk, gesign. D.D. Neveren, London. 18e eeuw. Met zilveren buitenkast.
14-kt gouden zakhorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind
14-kt gouden zakhorloge. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk.
14-kt gouden zakhorloge van het merk La Bouronne. Witte wijzerplaat met Arabische uren en minuten,
14-kt gouden zakhorloge van het merk La Bouronne. Witte wijzerplaat met Arabische uren en minuten, sec. op 6 uur. Handopwind uurwerk.
Zilveren zakhorloge van het merk IWC. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers, sec. op 6 uur.
Zilveren zakhorloge. Witte wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk gesign. J.D. du Port.
Zilveren zakhorloge. Witte wijzerplaat met Romeinse uren. Snek uurwerk gesign. J.D. du Port. Guernsey. 18e/19e eeuw. Met zilveren buitenkast.
Zilveren zakhorloge met witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Sleutelopwind uurwerk met repetitie, gesign. Gilbert A Paris. 19e eeuw.
18-kt gouden zakhorloge van het merk Le Roy à Paris. Witte wijzerplaat met Arabische cijfers. Snek
Zilveren zakhorloge. Witte wijzerplaat met Romeinse cijfers. Snek uurwerk. Gesign. J.H. Eyder,
Drie 14-kt gouden dames remontoirs. 19e eeuw.
Eikenhouten stoelklok, Friesland, 18e eeuw. H. 59 cm.
Eikenhouten staartklok. Friesland, ca. 1800. H. 118 cm.
Metalen zakhorloge van het merk Ch. F. Tissot & Fills, Locle. Zilverkleurige wijzerplaat met
18-kt gouden zakhorloge. Gele wijzerplaat met Romeinse cijfers. Sleutelopwind uurwerk. 19e eeuw.
Messing klok met metalen wijzerplaat met messing rand. Electrique, met opschrift: Bulle - Clock,
Geëboniseerde houten tafelklok, met belltop en messing handvat. Uurwerk gesigneerd: I. van Ceule
Vuurvergulde bronzen pendule. Cupido met fluit en muziekstandaard. Frankrijk, ca. 1810. Afm. 26 x 23
Vuurvergulde bronzen pendule. Cupido met fluit en muziekstandaard. Frankrijk, ca. 1810. Afm. 26 x 23 x 10 cm.
Vuurvergulde bronzen pendule met decor van een moeder met twee kinderen. Uurwerk met touwslinger.
Vuurvergulde bronzen pendule met decor van een moeder met twee kinderen. Uurwerk met touwslinger. Frankrijk, Paris. Empire, ca. 1815. H. 44 cm.
Vuurvergulde bronzen en marmeren pendule met twee harpjes met bladmotief, bloemknop en andere
Gezwart houten kastje met vuurvergulde bronzen monturen waarin een Weense reiswekker, Grand
Koperen lantaarnklok. Weerszijden met fayance. Frankrijk, 18e eeuw. H. 30 cm.
Messing glas jaarpendule. Email wijzerplaat. Frankrijk, 19e eeuw. H. 46 cm.
Vuurvergulde bronzen pendule met decor van een vrouw met vogel. Bronzen wijzerplaat, gesigneerd
Vuurvergulde bronzen pendule met decor van een een zittende oude man met fasces, scène uit Jean de
Vuurvergulde bronzen pendule met decor van de oogst; 'Korenschoven Ceres'. Email wijzerplaat en
Vuurvergulde bronzen pendule met decor van een jongen met boek en spiegel kijkend meisje. Metalen
Vuurvergulde bronzen en marmeren pendule met decor van Caesar naast de eeuwige vlam. Bronzen