- Category,
- Item Type
Een lot divers koperwerk w.o. ketels en bakvormen.A lot of diverse copperware including boilers
Een lot divers koperwerk w.o. ketels en bakvormen.A lot of diverse copperware including boilers and baking tins. ...[more]
Een lot van diverse kunst en antiek boeken.A lot consisting various art and antique books. ...[more]
Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.A Dordrecht States Bible, Hendrick
Een Dortse statenbijbel, Hendrick Jacob en Hendrick Keur 1738.A Dordrecht States Bible, Hendrick Jacob and Hendrick Keur 1738. ...[more]
Een militaire kaart. "Theatre de la Guerre". Carte des Pays Bas. 1792.door: M. Brion de la Tour.
Een 18e eeuwse Statenbijbel door Jacob en Hendrick Keur. Met restauraties. Sloten beschadigd. Afm.
Een lot oude boeken w.o. bijbels.A lot with old books including Bibles. ...[more]
Een lot van ca. 28 stripboekjes Eric de Noorman. Matige conditie.A lot of approximately 28 comic
Jacob Campo Weyerman (1677 - 1747).De levens-beschryvingen der Nederlandsche konst-schilders en
Bijbel met 100 lithoprenten 20e eeuwBevat het Oude en Nieuwe Testament met leeg familie register.