- Show only bulk lots,
- Category,
- Item Type
Een bronzen rokkandelaar. Spanje, 18e eeuw.Afm. 13 x 12 cm.A bronze skirt candlestick. Spain, 18th
Een bronzen rokkandelaar. Spanje, 18e eeuw.Afm. 13 x 12 cm.A bronze skirt candlestick. Spain, 18th century. Dim. 13 x 12 cm. ...[more]
Een set van twee Amsterdamse School-stijl wandlampen. Midden 20e eeuw.Afm. 32 x 47 x 20 cm.A set
Een hanglamp in Amsterdamse School-stijl. Midden 20e eeuw.Afm. 48 x 46 cm.A hanging lamp in
Een aardewerk lampvoet, modern vormgegeven.Onduidelijk gesigneerd. Afm. 63 x 40 cm.An earthenware
Een zes-armige massief bronzen kroon, circa 1900.Afm. 35 x 45 cm.A six-armed solid bronze crown,
Een zes-armige massief bronzen kroon, circa 1900.Afm. 35 x 45 cm.A six-armed solid bronze crown, approx 1900. Dim. 35 x 45 cm. ...[more]
Twee 8-armige messing kronen. Midden 20e eeuw.Afm. 65 x 73 cm.Two eight-armed brass crowns. Mid-20th
Twee 8-armige messing kronen. Midden 20e eeuw.Afm. 65 x 73 cm.Two eight-armed brass crowns. Mid-20th century. Dim. 65 x 73 cm. ...[more]
Twee messing hallantaarns, midden 20e eeuw.Afm. H: 45 cm.Two brass hall lanterns. Mid-20th century. Dim. H: 45 cm. ...[more]
Een paar verguld bronzen kandelaren van putti met bloemenrank op wit marmeren basement. Eén bloem
Een set van twee koperen kandelaren. Begin 20e eeuw.Afm. H: 24 cm.A set of two copper candlesticks. Early 20th century. Dim. H: 24 cm. ...[more]
Een zes-armige messing hanglamp met bijbehorende kapjes. 2e helft 20e eeuw.Ø 60 cm.A six-armed brass
Een koperen rokkandelaar. Mogelijk 1600. Deukje in de stand en kleine beschadiging bovenin.A
Twee wand appliques met met enkele kandelaar tegen latoenkoperen reliëfs met buste van Minerva.
Een gietijzeren kerkkandelaar. Eind 20e eeuw.Afm. 96 cm.A blasted cast-iron church candlestick. Late
Een gietijzeren kerkkandelaar. Eind 20e eeuw.Afm. 96 cm.A blasted cast-iron church candlestick. Late 20th century. Dim. 96 cm. ...[more]
Een koperen kandelaar, ca. 1800 of eerder.Gedeukt in de kraag. Afm. H: 15 cm.A copper candlestick.
Een bronzen kandelaar. Spanje, eind 18e/ begin 19e eeuw.Afm. 20 x 13 cm.A bronze candlestick. Spain,
Een lontenknipper. 19e eeuw.A wick trimmer. 19th century. ...[more]
Een bronzen olielamp in de vorm van een roofvogel. Naar antiek voorbeeld.Afm. 13 x 20 cm.A bronze
Een stel Amsterdamse bronzen kandelaars. 1e helft 20e eeuw.Eén kandelaar is gerestaureerd. Afm. H
Een bronzen olielamp. Naar antiek voorbeeld.A bronze oil lamp. After antique model. ...[more]
Een hanglamp in Tiffany stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 40 x 18 cm.A hanging lamp in Tiffany-
Een stel bronzen zgn "twist"-kandelaren. Engeland ca. 1900.Afm. H: 30 cm.A pair bronze so-called "
Een Satsuma vaas verwerkt tot olielamp. Japan. 20e eeuw.Afm. 71 x 14 cm.A Satsuma vase transformed
Een processielantaarn met gekleurd glas. Afm. 65 x 29 cm.A processional lantern with colored
Een processielantaarn met gekleurd glas. Afm. 65 x 29 cm.A processional lantern with colored glass. Dim. 65 x 29 cm. ...[more]
Een set van van twee bronzen kandelaars in de vorm van Sphinxen. Naar antiek voorbeeld. Afm. 22 x