- Category,
Twee tapijten gemaakt van wol en zijde, Isfahan.Afm. 265 x 145 resp. 125 x 77 cm.Two carpets made of
Een tapijt van wol en zijde.Afm. 200 x 165 cm.A carpet of wool and silk. Dim. 200 x 165 cm.
Een tapijt van wol en zijde.Afm. 200 x 165 cm.A carpet of wool and silk. Dim. 200 x 165 cm. ...[more]
Een tapijt van wol.Afm. 290 x 185 cm.A carpet of wool.Dim. 290 x 185 cm. ...[more]
Een lot met 7 diverse "Perzische" tapijten en tapijtjes. w.o. een loper en een aantal tafelkleedjes.
Een lot van 21 diverse tapijten en tafelkledjes. Diverse herkomsten, leeftijden en formaten.A lot of
Een lot van vijf tapijten. Diverse leeftijden en formaten.A lot with five carpets. Various ages
Een lot van vijf tapijten. Diverse leeftijden en formaten.A lot with five carpets. Various ages and sizes. ...[more]